vip 1
Skontaktuj się

VIP #1

Wysmakowane życie u boku dżentelmena we Francji

to Gentleman w wieku 48 lat , 1,78 wzrostu
z pięknymi czekoladowymi oczami, sylwetka atletyczna . Zodiakalny,
panna

Pochodzenia francuskiego , mówiący biegle po polsku, angielsku i
francusku


Bardzo ambitny, inteligentny i wymagający mężczyzna, który zarówno w sobie, jak i u partnerki ceni wolność, spontaniczność i odwagę. Spokojny i zrównoważony, z wyrafinowanym smakiem i poczuciem humoru. Mieszka w Paryżu, który uważa za najciekawsze miejsce do życia. Ma światową mentalność, jest otwarty na różnice, spragniony odkryć i wiedzy,
odczuwa potrzebę, by stale się uczyć. Jest ciekawy ludzi i obyczajów, ma liczne pasje, dużo czyta, jest wrażliwy na kulturę, muzykę, kino, sztukę, nauki humanistyczne. Interesuje się też polityką, religią, wszystkim, co go otacza, światem w jego całym bogactwie – taka też powinna być odpowiednia dla naszego klienta kobieta.

Jego największym osiągnięciem jest zbudowanie kariery i pozycji społecznej dzięki własnej pracy i determinacji. Ukończył prestiżowe studia we Francji oraz w USA. Zawsze dążył do najlepszych miejsc i najwyższych stanowisk. Choć dziś ma do tego dystans, przyznaje, że osiągnął bardzo wiele. Jest dumny z tego, co widział i zdobył, że wciąż rozwija pasje, np. uczy się gry na pianinie. Po latach podróży zagranicznych na nowo osadził się w rodzinie, więcej uwagi poświęca bliskim. Jest optymistycznie nastawiony do życia, nie martwi się na zapas. Stara się koncentrować na jednym zadaniu i doprowadza sprawy do końca. Ma dobre życie, a jedyne, czego mu brakuje, to wartościowa kobieta, z którą mógłby je dzielić. Chce stworzyć związek, w którym partnerzy mają wspólną przestrzeń, a także zachowują swój prywatny czas. Niezbędne jest zaufanie zbudowane na wierności i uczciwości. Bycie razem wymaga wzajemnego dopasowania, znalezienia równowagi pomiędzy partnerstwem i higieną emocjonalną. Nasz klient poszukuje wsparcia intelektualnego i emocjonalnego oraz czułej obecności partnerki. Chce być z kobietą, która także doceni jego obecność, spędzać razem czas, gotować, aranżować dom, cieszyć się życiem, pięknem i kulturą. Będzie pomagał w jej dążeniach i ambicjach. Założenie rodziny to następny krok. Wtedy ważne będzie zachowanie jakości życia – podzielenie się obowiązkami oraz delegowanie niektórych prac, by umacniać relację i zachować małżeńską intymność. Chce, by partnerka była dumna z tego, co osiągnął, znając jego historię.
Zdrowy tryb życia – bardzo dba o siebie, relaksuje się aktywnie: pływa, biega, praktykuje jogę. Alkohol spożywa w towarzystwie. Preferuje duże miasta (Paryż, Londyn, Bruksela, Zurych, Nowy Jork) i lubi smakować życie w jego różnorodności, wychodzić z domu do restauracji lub na drinka. Jego styl to klasyka – garnitur i koszula.

Ona: Ma naturalną klasę w sposobie bycia i prezencji. Dobrze się czuje ze swoim ciałem i duszą. Szczupła, wysoka, o kobiecych kształtach, piękna, zadbana i elegancka – jej styl to dopasowana sukienka, szpilki i delikatna biżuteria. Bardzo atrakcyjna i spełniona, interesująca i żywiołowa.

Pewna siebie, inteligentna, śmiała, ambitna, decyzyjna i silna. Wykształcona, towarzyska i rozmowna, zachowuje swobodę w środowisku międzykulturowym, zna języki obce i potrafi wypowiedzieć się na każdy temat. Posiada potencjał do rozwoju i adaptacji w nowym środowisku, chce pracować, znaleźć swoje miejsce i pozyskać własny krąg przyjaciół. Spontaniczna, przedsiębiorcza i dynamiczna. Wie, czego chce i jest skuteczna. Wesoła, uśmiechnięta, z poczuciem humoru i darem ciętej riposty. Ma zainteresowania, pasje i swoją przestrzeń osobistą. Jest gotowa zamieszkać we Francji i nawiązać prawdziwe partnerstwo. W dobrej pozycji życiowej, wolna od zobowiązań, chce założyć rodzinę. Cieszy się sukcesami partnera i jest z niego dumna. Uczciwa, szczera i serdeczna kobieta, która wniesie do wspólnego życia kolory, energię i ciepło. Przejawia inicjatywę i potrafi pozytywnie zaskoczyć. Stara się i aktywnie tworzy związek.

Jeśli odnalazłaś się w tym opisie idealnej kandydatki skontaktuj się z nami, albo poleć znajomej kontakt do nas. Przeprowadzimy z tobą wywiad aby cię lepiej poznać i może zorganizujemy spotkanie.

vip 2
Skontaktuj się

VIP #2

Prawdziwie dzielić życie z partnerką, zwiedzać świat, razem stworzyć rodzinę…

Gentleman w wieku 37 lat, wzrost 1,75
ma piękne ciemne oczy i czarne dobrze obcięte włosy .Dobrze zbudowany i niesłychanie
elegancki.
nasz klient jest urodzony w Turcji,
wiele lat spędził w USA, w Afryce, Azji oraz inne kraje Europy
znak zodiaku : wodnik

Nowoczesny mężczyzna z tradycyjnym podejściem do związku i rodziny.

Kawaler bez zobowiązań, który znakomicie wykorzystał czas i jest gotowy ustabilizować się. Ma wiele do zaoferowania i chce się tym dzielić.
Polska kultura jest mu bliska zwłaszcza ze względu na wartości rodzinne. Ceni prywatność, a dom traktuje jako azyl i centrum swojego świata. Rodzinę stawia na pierwszym miejscu i mimo oddalenia terytorialnego dba o systematyczne kontakty z bliskimi.
Nasz klient jest atrakcyjnym mężczyzną o otwartej głowie i szerokich horyzontach, realizującym śmiałe, międzynarodowe projekty biznesowe, tolerancyjnym, aktywnym, wysportowanym. Pracuje dużo, lubi to, co robi, oddziela jednak pracę od prywatności i potrafi zachować higienę w tym zakresie, także dzięki częstym podróżom i spotkaniom z przyjaciółmi. Ceni prywatność i nie wystawia swojego życia na pokaz, tego samego oczekuje od przyszłej partnerki. Jest agnostykiem, jednak gotowym wziąć tradycyjny ślub. Ważna jest dla niego jakość relacji i wartościowe spędzanie czasu, na co składają się zarówno prostota codzienności, jak i wyrafinowane pomysły. Jest to mężczyzna z bardzo silną osobowość, jest konkretny i klarowny w swoich poglądach, jednocześnie komunikatywny, pogodny i ujmujący w sposobie bycia, często uśmiecha się i patrzy prosto w oczy. To gentleman, który wie, że zanim go poznałaś, miałaś swoje życie i sobie dobrze radzisz, więc będzie Ci pomagał, chronił i wspierał, okazując w ten sposób, że Cię docenia, szanuje i jesteś dla niego ważna. Nie obawia się mocnych rozmów i gorących dyskusji, gdy służy to docieraniu partnerstwa i odbywa się w prywatnym miejscu. Dla świata jesteście spójną drużyną, w sytuacjach publicznych dajesz jasny komunikat, że jesteś w związku. Mężczyzna radosny i muzykalny – lubi pop i muzykę poważną, koncerty live w klubach, przedstawienia baletowe i operowe; sam gra na gitarze klasycznej, tańczy salsę i ma rangę. Przez cały rok uprawia sport – jazdę na nartach, kitesurfing, pływanie szybką łodzią, futbol.

ona
wyjątkowa kobieta – z piękną duszą, stabilna emocjonalnie, etyczna, zmysłowa, optymistka, pełna pozytywnej energii, gotowa zaangażować się, założyć rodzinę i mieć dzieci; wykształcona, bystra, inteligentna, ambitna, ciekawa świata i ludzi, aktywna, lubiąca podróżować, otwarta na inne kultury, swobodnie posługująca się językiem angielskim. Kobieta harmonijnie zbudowana, zadbana, stylowa i elegancka, stonowana, umiejąca dopasować się do okoliczności, umiejętnie eksponująca swoją urodę, z dobrym balansem pomiędzy wnętrzem i wizerunkiem. Kobieta, dla której erotyka jest ważnym aspektem relacji, potwierdzeniem wzajemnej akceptacji, szacunku, atrakcyjności i oddania, dopełnieniem w jedność pierwiastków żeńskiego i męskiego. Kobieta, która dba o związek i spokój w domu. Dobra towarzyszka we wszystkim, co niesie życie.

Jeżeli myślisz o mężczyźnie, który będzie Twoim przyjacielem, dobrym aniołem, partnerem, królem Twojego serca, Twoją… drugą połówką, który zadba o Ciebie i o rodzinę, włączy się w zwyczajne codzienne obowiązki i zorganizuje odlotową imprezę. Ty będziesz królową, a on królem Waszego wartościowego życia.

vip 3
Skontaktuj się

VIP #3

W stronę światła…

Gentleman z charakterem i z klasą w wieku : 51 lat i wzrost 1,82. Elegancki i naturalny.
Jest to mężczyzna po rozwodzie.
Jest duży spokój kiedy przebywa się w jego towarzystwie. Natomiast w pracy
jest szybki i konkretny. Świetny w rozwiązywaniu problemów, analizie opcji i
skutecznym wprowadzaniu rozwiązań w życie.

Lubi jazdę samochodem i miłośnik natury.

Wszedł w kolejny etap życia, pragnie zbudować nowy trwały związek. Przede wszystkim chce żyć w zgodzie i harmonii z partnerką.

Zna życie i będzie elastyczny w relacji, tworząc przestrzeń na wzajemne dopasowanie.

Jest niezależny, jednocześnie kieruje się etyką i zasadami.

Jest czuły. Jest otwarty zarówno na panią bezdzietną, jak i taką, która już jest mamą ale doroslych dzieci.Zmiany w swoim życiu chce wprowadzać rozważnie, z poszanowaniem wszystkich zaangażowanych osób. Swoim zachowaniem tworzy klimat spokoju, równowagi i bezpieczeństwa. Ma doświadczenie życiowe, stabilną sytuację osobistą i finansową oraz przestrzeń, by zatroszczyć się o kobietę i nowy związek. Docenia rozmowę jako najlepszą drogę do budowania porozumienia i rozwijania relacji. Stawia na wzajemne dopasowanie i jest gotowy na zmiany u siebie.Chce zbudować trwały związek, z intencją na całe życie. Jest troskliwy, ciepły i rodzinny, utrzymuje bliskie relacje z dorosłymi córkami i z rodzicami. Operuje w szerokim spektrum, żyje w zgodzie ze sobą i ma swój oryginalny ogląd świata.Można mu zaufać i powierzyć swoje najdelikatniejsze sprawy.

Jest powściągliwy, wyrozumiały i życzliwy, nie komentuje bez potrzeby – widzi człowieka i jego zachowanie w szerokim kontekście. Czasami zakłada różowe okulary i do wszystkiego ma optymistyczny stosunek. Pragmatycznie podchodzi do problemów i trudności, które rozwiązuje, jak tylko się ujawnią.

W sferze zawodowej postawił na ludzi – dobrał zespół, któremu ufa. Do wszystkiego podchodzi spokojnie. Jest otwarty, tolerancyjny, potrafi się dopasować i zawsze szuka porozumienia. Nie odkłada spraw, skutecznie dba, by wszystko toczyło się gładko. W komunikacji preferuje formy dostępne od ręki i umożliwiające sprawne podejmowanie decyzji, jak: rozmowa, sms, obraz / foto. Jest aktywny relacyjnie – interesuje się przyjaciółmi i podtrzymuje znajomości.

Nasz klient potrafi i lubi gotować. Odżywia się racjonalnie, uwzględniając w diecie wodę, warzywa i ryby.

Jest w drodze do bardziej intensywnej i regularnej aktywności fizycznej. Uwielbia sporty motorowe, zwłaszcza jazdę quadem na torze wyczynowym. Relaksują go także przejażdżki rowerowe. Jego pasją i nowym zajęciem są projekty deweloperskie oraz aranżacja wnętrz.

Styl naszego klienta w tym obszarze można opisać jako fuzję nowoczesnego designu i ergonomicznych rozwiązań złagodzonych miękkością formy i materiałów, barwami i akcentami z natury.

Jest dla niego ważne by czuć się dobrze ze sobą oraz z partnerką, zbudować bliskość pełną ciepła i troski. Ta jedyna to kobieta, przy której potrafi sobie wyobrazić przyszłość i zobaczy światło. Dla niej wszystko…

Ona: Elegancka, zadbana, kobieca, drobnej budowy. Wrażliwa, subtelna, z wyczuciem, potrafiąca dostosować zachowanie i prezencję do okoliczności. Ciepła, skłonna do okazywania czułości i swojego zaangażowania. O bogatej osobowości, frapująca, zaradna, chętna do podejmowania nowych inicjatyw, otwarta na pomysły partnera oraz aktywnie uczestnicząca w różnorodnych aspektach życia. Gotowa dawać i przyjmować, inspirować i być inspirowana.

Jeśli odnajdujesz się w tym profilu i myślisz ze odpowiadasz na ten profil lub masz znajoma która odpowiada na te kryteria skontaktuj się z nami lub poleć znajomej, zaprosimy cię na interview aby lepiej cię poznać.

vip 4
Skontaktuj się

VIP #4

Każda przeszkoda jest po to, aby ją przeskoczyć…

Gentleman w wieku 44 lat, wzrost : 1,87, elegancki i wysportowany mężczyzna. Mocny charakter i wielkie serce. Ujmujący, komunikatywny, szczery.
Przyjemna fuzja intelektu i inteligencji emocjonalnej.Po męsku stanowczy i młodzieńczo zadziorny. Przeszedł drogę gruntownego rozwoju osobistego. W rezultacie rozwinął skrzydła, osiągnął stabilność emocjonalną i finansową.

Dziś lubi siebie i uważa że jest fajnym mężczyzną. Ma swój świat i odwagę, by iść pod prąd. Trudności traktuje jako szansę do rozwoju. Nie ulega modom, żyje w zgodzie ze sobą, nie ma potrzeby robienia czegokolwiek na pokaz. Logiczny i poukładany, tata dziewczynki, która na co dzień mieszka z mamą. Zadbany esteta. Ducha walki przejawia we wszystkim, co robi – w pracy, sprawach prywatnych i w sporcie. Dobrze organizuje swój czas, radzi sobie ze wszystkimi sprawami codzienności. Dużo uwagi dedykuje pracy, znajduje jednak czas na smakowanie życia, tenis i boks. Od 14 r.ż. dba o siebie sam, co ukształtowało go na mężczyznę, jakim jest dzisiaj.

W życiu idzie mu bardzo dobrze, odnosi sukcesy, buduje biznes, stworzył zespół, który chce dla niego pracować. Najbardziej cieszy go, że pozytywnie wpływa na ludzi, stał się dla nich mentorem motywującym do pracy i rozwoju. Ma wiele do zrobienia, jednak nawet w mnogości zajęć czuje się trochę samotny. Chce zbudować związek z wartościową kobietą, w którym oboje osiągną swój pełny potencjał.

Nasz klient jest uczuciowy i życzliwy, uwielbia okazywanie bliskości i zaangażowania.

Daje wybór i liczy się z uczuciami innych. Otwiera się pod wpływem dobroci, ciepła, rozmowy, pocałunku, prośby.

Pragnie spokoju. Wyrazem emocjonalnej pełni jest dla niego rodzina, jaką chce stworzyć – własne gniazdo. Spotkania towarzyskie to dodatek. Uwielbia podróże – słońce, wodę, plażę. Swoją partnerkę zabierze na Alaskę, a w takiej podróży potrzebna jest więź.

Ceni swój czas, nie ogląda telewizji, jedynie wybrane seriale, woli poczytać, polecieć do Paryża albo pójść na spacer. Uważa, że każdy ma wpływ na swoje życie i sam może decydować o jego treści. Esencją życia jest satysfakcja wewnętrzna. Szczęście to bycie, tu i teraz. Sens życia to przekazać dzieciom swoją mądrość, dorobek, wartości, myśli. Marcin nie pije alkoholu, nie pali. Zasoby materialne nie są dla niego celem samym w sobie.

Ona: Diament. Wrażliwa, emocjonalna, empatyczna, z dobrym charakterem. Kocha i szanuje siebie, z szacunkiem odnosi się do ludzi. Zna swoją wartość, jest świadoma i pewna siebie, spokojna i zrównoważona. Nie stoi w miejscu, wierzy, że z życia wyjmiesz tyle, ile włożysz.

Zmotywowana, konkretna, logiczna i sprawcza, z zadaniowym podejściem do rozwiązywania problemów, umie domykać sprawy. Ma inwencję i potrzeby rozwojowe. Zaakceptuje córkę Marcina, zrozumie jego tęsknotę i jest gotowa mieć z nim dzieci. Ma pokłady dobroci, potrafi zatroszczyć się o rodzinę, mobilizować siebie, partnera i dzieci, kształtować je, wprowadzając w życie wartości i systematyczność. Przyjaciel na resztę życia, z którym można się rozwijać, mieć wzajemne wsparcie, przekazać mądrość dzieciom. Piękna poprzez proporcje, drobnej budowy, ma zgrabną figurę i zgrabne nogi, miękkie rysy, piękne oczy i ujmujący uśmiech. Kobieca i elegancka. Sensualna, namiętna i seksowna, lubi bliskość, pieszczoty, całowanie. Docenia jakość życia, wymagając od innych, rozpoczyna od siebie. Niepaląca.

Jesli uwazasz ze jestes kandydatka dla naszego klienta skontaktuj się z nami lub poleć znajomej jeśli myślisz ze odpowiada na kryteria, zaprosimy cię na wywiad aby lepiej cię poznać i może przedstawić.

vip 5
Skontaktuj się

VIP #5

Sportowiec. Walczy i nie poddaje się…

Odpowiedzialny, ciepły i opiekuńczy dżentelmen.

Sam siebie określa jako przyzwoitego człowieka, który życie bierze na klatę i potrafi domykać sprawy.Jest wysoki, 1,80 wzrostu bardzo elegancki i wysportowany. W wieku 63 lat wygląda na 55!

Mężczyzna o ścisłym umyśle i osobowości ukształtowanej przez sport, pracowity i wytrzymały.

Dotrzymuje danego słowa i jest stanowczy – gdy podejmie decyzję, realizuje ją. Jest lubiany przez ludzi i bezpośredni, mówi, co myśli. Potrafi także powiedzieć: dziękuję, proszę, przepraszam… Żyje aktywnie – jeździ na rowerze i nartach, dużo podróżuje.

Ma duży talent strzelecki i pozostaje czynnym zawodnikiem w strzelaniu do rzutków.

Jest samowystarczalny, prowadzi zdrowy tryb życia, ze świadomego wyboru nie pije alkoholu i nie pali.

Dużo podróżuje – zwiedził Azję, Afrykę, Skandynawię, Europę i Syberię, która zafascynowała go w szczególny sposób.

Bardzo poważnie podchodzi do związku.

Chce go stworzyć z kobietą, która stanie się jego życiową partnerką. Pragnie towarzystwa bliskiej osoby i domowego ciepła. Wielkie znaczenie przykłada do zaufania pomiędzy partnerami.

Wniesie do związku stabilizację, bezpieczeństwo, opiekę, a przede wszystkim całego siebie. Ma duży temperament, jest
pieszczochem.

Pierwszy etap to wzajemne towarzystwo, przyjaźń, a następnie dzielenie życia, gdyż Stanisław szuka przyjaciółki i żony. Jest otwarty na zalegalizowanie związku, jeżeli będzie to obustronnym życzeniem, co nie zmienia faktu, że angażuje się jednakowo bez względu na formalny aspekt związku, a partnerkę traktuje jak żonę.

Zależy mu na kobiecie, nie na jej zasobach materialnych.

Ma nadzieję, że będzie towarzyszyła mu w jego aktywnościach. W związku rozkwita, gdyż ma dla kogo żyć. Dom jest dla niego miejscem, w którym odpoczywa i regeneruje się. Chce żyć spokojnie. Docenia to, co ma, a jedyne, czego mu brakuje to bliska
osoba.

Ona: Zrównoważona, spokojna, ciepła i radosna. Wrażliwa, lecz stabilna emocjonalnie. Otwarta na bliskość i ciepłą, pełną emocji relację. Szczera i uczciwa. Kobieca, zadbana i elegancka.

Konsekwentna realistka, która trzyma się poczynionych ustaleń, można na niej polegać. Troszczy się o mężczyznę i dba o domowe ognisko. Lubi aktywnie spędzać czas i podróżować, wychodzić do kina, teatru, na koncerty. Znajomość jęz. angielskiego będzie atutem podczas wspólnych podróży. Ta kobieta dla naszego klienta zawsze będzie „dziewczyną” – źródłem inspiracji i motywacją mimo upływu lat.

vip 6
Skontaktuj się

VIP #6

Umie wygrywać, lecz także zwyciężać. Zwycięstwo jest długofalowe i dotyczy spraw ważniejszych niż wygrana…

Nasz klient to przystojny, postawny, wysportowany gentleman. Wzrost 1,81 i jest w wieku 39 lat.

Sam o sobie mówi, że będzie dobrym tłem dla pięknej kobiety. Ma dużo ciepła, serdeczności i optymizmu, szczery uśmiech i poczucie humoru, głęboko patrzy w oczy. Jest komunikatywny, łatwo nawiązuje relację. Zadbany i elegancki, swój oficjalny wizerunek opiera na garniturze. Dba o kondycję i samopoczucie, rozpoczynając dzień od pływania. Choć sam nie gotuje, odżywia się zdrowo i preferuje jedzenie w stylu slow. Miłośnik herbaty i ziołolecznictwa.

Mężczyzna inteligentny, przenikliwy i bezpośredni. Frapujący rozmówca. Dziennikarz prestiżowego tytułu prasowego i biznesmen, z dorobkiem w obu dziedzinach. Absolwent dziennikarstwa i studiów MBA, z doktoratem z zakresu nauk ekonomicznych. Robi to, co lubi, z pasją. Jest solidny i zaangażowany. Prowadzi intensywne życie wypełnione pracą – pisaniem, spotkaniami i oficjalnymi eventami. Stworzył dla siebie przestrzeń, w której sam może decydować o rytmie dnia.

To fighter o silnym charakterze. Wierzy, że odważnym szczęście sprzyja. Na sukces zapracował sam, więc nie obawia się niczego utracić. Ma zaufanie do własnych możliwości i potrafi odbudować każdą stratę. Gdy musi walczyć, jest twardym graczem. Bardzo lojalny w przyjaźni. Można na niego liczyć. Asertywny – stawia granice, postępuje z odwagą. Mężczyzna konkretny, rozmawia otwarcie i szczerze. Ma poczucie własnej wartości, zbudowane stopniowo, na doświadczeniach.

Choć jego życie zawodowe generuje dużo napięcia, dobrze sobie radzi i pozostaje spokojnym człowiekiem. Jest spójny, sprawczy i skuteczny. Nie ukrywa, że reprezentuje dominujący styl męskości, uznaje tradycyjny podział ról – swojej kobiecie zapewni bezpieczeństwo, wsparcie i dom, w którym ona będzie królową. Droga do porozumienia z nim prowadzi przez zaufanie, szczerą rozmowę i wykazywanie dobrej woli. Ma wielkie serce, jest wrażliwy na krzywdę, włącza się w akcje charytatywne. Dotyka mainstreamu i środowisk celebryckich, zachowuje jednak dystans emocjonalny w tym zakresie. Dba o swoją reputację i zwraca uwagę na to, komu udziela wsparcia.

Żyje w pełni i w zgodzie ze sobą. Nasz klient to mężczyzna który znajduje czas na wszystko, co uznaje za ważne, potrafi także odłożyć telefon i odpoczywać. Lubi czytać, chodzić po górach, pilotować samolot i skakać ze spadochronem. Ma duszę sportowca – uprawiał narciarstwo alpejskie jako nastolatek i wciąż jeździ na nartach. Kocha pasjonatów i z radością przekracza własne ograniczenia. W swoim domu stworzył namiastkę oceanu – zjawiskowe słonowodne akwarium, w którym żyje rafa koralowa w towarzystwie miniaturowych rybek. Odpoczywa podczas górskich wspinaczek oraz wypraw do miejsc z klimatem i historią w tle. Miłośnik polskich gór i Krymu, esteta, koneser sztuki i dorobku cywilizacji, doceni także spokojny czas z książką w dłoni, miejscach, które wybierze partnerka. Choć ma pragmatyczne podejście do rzeczywistości, uważa się za jednostkę twórczą i pokazuje romantyczną część duszy – będziecie tańczył ze swoją kobietą i napisze dla niej wiersz.

Ona
Piękna, atrakcyjna i efektowna kobieta. Zadbana, wysoka, szczupła. Stanu wolnego, bezdzietna, w wieku 25-35 lat, zdecydowana na stały związek. Wrażliwa i empatyczna. Ma dobry charakter i czułe serce. Wniesie do związku ciepło, pozytywne emocje, wartości rodzinne i katolickie. Doceni mężczyznę o silnej osobowości i stabilnym charakterze, przy którym znajdzie spokój i bezpieczeństwo. Priorytetem będzie dla niej związek i rodzina. Lubi zajmować się domem. Potrafi gotować i stworzy ognisko, do którego chce się wracać. Subtelna, dobrze się czuje w swojej kobiecości, w relacji nie ma potrzeby wchodzenia w męską rolę. Swoją pracę zawodową potraktuje jako dopełnienie, dopasowując ją do życia domowego i reprezentacyjnej roli u boku partnera w oficjalnych okolicznościach.

vip 7
Skontaktuj się

VIP #7

First feel counts…

Nasz klient ma 56 lat jest dobrze zbudowany 1, 75 wzrostu.To inżynier, wysokiej klasy profesjonalista. Charakteryzuje go ujmująca kultura, elegancja, uważność, wyczucie w zachowaniu, a jednocześnie precyzja i konkret.

Ceni sens i efektywność. Jest uczciwy szczery i prostolinijny, otwarcie mówi, jak wyglądają sprawy. Jest zrównoważonym, pogodnym, wręcz wesołym mężczyzną, znakomitym rozmówcą i kompanem. Uważa, że każda rozmowa i każde spotkanie jest cennym doświadczeniem i źródłem rozwoju.

Dłuższą część swojego życia spędził w Ameryce Północnej, co wpłynęło na jego osobowość i styl życia. Jest zajętym człowiekiem, jednak znajduje czas na wszystko, co uznaje za ważne. Doprowadził do samodzielności swoje dzieci i aktualnie poszukuje kobiety, która stanie się jego partnerką na całe życie. Nasz klient potrafi zadbać o siebie i gotować. Jego dom funkcjonuje bez zarzutu, więc nie oczekuje od kobiety wielkiej pracy w tym zakresie. Wielkim plusem będzie natomiast naturalne zaangażowanie partnerki w tworzenie przyjemnej wspólnej przestrzeni.

Wartość ma dla niego bycie w codzienności we dwoje. Chętnie wesprze kobietę w jej własnej drodze rozwoju i wejściu w nowy etap dojrzałego życia w USA. Chce zbudować związek partnerski, w którym każdy ma swoją prywatność, a oboje z partnerką stworzą wspólne, atrakcyjne dla obojga życie. Uważa, że poznawanie się, a zwłaszcza przebywanie z drugim człowiekiem to wzajemne uczenie się i sztuka kompromisu. Rozumie, że nigdy nie jest idealnie, występują różnice poglądów i zwyczajów, dlatego wyobraża sobie „spotkanie w połowie drogi” i czerpanie wartości z różnic i odmiennych doświadczeń. Podstawową kwestią jest dialog, porozumienie – trzeba rozmawiać i szukać tego, co łączy. Są rzeczy konieczne do zrobienia – jak praca, z tym się nie dyskutuje. Ten gentelman może pracować z każdego miejsca i zakłada, że w pewnym zakresie zawsze będzie aktywny zawodowo. Jednocześnie uważa pracę za sposób na zarabianie pieniędzy, które można przyjemnie wydać, np. na komfortowe życie. Lubi podróże, zwłaszcza do ciepłych miejsc, oraz rekreacyjne wędrówki po górach. Nie pali papierosów, jednak z przyjemnością w towarzystwie wypala cygaro. Uważa, że życie jest dobre, gdy człowiek jest uczciwy, otwarty, nie bawi się w gierki i manipulacje.

Ona: Kobieta, która chce mieć dobre wartościowe życie u boku nasze klienta w USA i realnie może zrealizować ten plan (!). Osoba, która zaangażuje się, posiada potencjał i chęć zaadoptowania się w nowym, oddalonym od Polski i odmiennym miejscu. Pani o zdrowym kręgosłupie moralnym, zaradna, otwarta na życie i jego pełne spektrum. Chce się rozwijać i jest aktywna, przejawia inicjatywę. Ma szeroki horyzont, działa etycznie, jest szczera i spontaniczna. Nie jest „kurą domową”, jednak zadba o partnera i jakość wspólnego życia. Ma zainteresowania, własną przestrzeń i środowisko – grono przyjaciół i znajomych. Zintegruje się ze środowiskiem, w którym rozpocznie nowe życie. Podziela przekonanie, że w związku istotne są porozumienie intelektualne i emocjonalne, wspólne wartości i zainteresowania, bliskość i satysfakcjonująca dla obojga sfera intymna. Kobieta szczupła, drobnej budowy, zadbana i elegancka. Harmonijnie łącząca subtelność z życiową energią.