Moim marzeniem

Moim marzeniem dla Infinity Love jest tworzenie
wspaniałych związków, które wzbogacą i wniosą piękno do życia każdego z naszych podopiecznych.

Dla Pań

Czas na zmianę

W ciągu wielu lat pracy z najbardziej pożądanymi kobietami i mężczyznami z całego świata, Katarzyna Dziuba stała się wiodącą specjalistką w zakresie kojarzenia par.

Pogłębione autorskie metody, osobowość i wyjątkowa intuicja, pozwalają Katarzynie traktować swoją pracę zarówno jako proces oparty o wiedzę, jak i sztukę. W rezultacie takiego podejścia Katarzyna konsekwentnie pomaga nawet najbardziej wyrafinowanym klientom znaleźć trwałe i głęboko intymne relacje, wnoszące do życia poczucie spokoju, równowagi i akceptacji w sposób, jakiego wcześniej nie doświadczyli.

zdjecie 01 - O infinity love
icon 5 - O infinity love
Autorskie
metody
icon 6 - O infinity love
INDYWIDUALNE
PODEJŚCIE
icon 7 - O infinity love
NIEPOTARZALNA
OSOBOWOŚĆ
icon 8 - O infinity love
WYJĄTKOWA
INTUICJA
Jej

Jej wnikliwość, dyskrecja
i kreatywność w kojarzeniu stają się już legendą.

Choć Katarzyna świadomie nie reklamuje swoich usług, kobiety i mężczyźni z całego świata coraz częściej odwołują się do jej ciepła i mądrości, poszukując dla siebie właściwego partnera. Niezwykłe połączenie uczciwości, rzetelności, energii, przedsiębiorczości i inteligencji emocjonalnej, jakimi obdarzona jest Katarzyna, tworzy pozytywną przestrzeń, w której rodzą się głębokie, wartościowe relacje.

main article o infinity love 3 - O infinity love
main article o infinity love 4 - O infinity love
Często

Często

Często, już na wstępnym etapie konsultacji zdarza się, że klient ma wrażenie, że spotkał bratnią duszę, osobę, która naprawdę rozumie jego potrzeby . Składa się na to osobowość i ponad 10 lat doświadczenia Katarzyny w kojarzeniu par, motywacji i ambicji, a także kluczowych czynników, które mogą blokować uzyskanie równowagi między szczęściem osobistym i zawodowym, tym samym uniemożliwiają stworzenie szczęśliwej relacji osobistej.

Katarzyna ściśle współpracuje ze swoimi klientami, zawsze przekazuje istotne informacje zwrotne, motywuje do zaangażowania w proces i podkreśla, że komunikacja to wzajemność i droga dwukierunkowa. Dzięk i temu każdy klient Infinity Love czuje się jak prawdziwy VIP .

Infinity Love

Założycielka Infinity love

Katarzyna Dziuba

Działalność Infinity Love rozpoczęłam we Francji w 2009 roku.
Miałam niebywałą przyjemność pracy dla legendarnego
Domu Aukcyjnego Christie’s w Paryżu, gdzie poznałam wielu wspaniałych ludzi, a wśród nich samotne Panie oraz samotnych Panów.

Podjęłam się misji pomocy tym osobom w odnalezieniu
prawdziwej miłości.

katarzyna o infinity love - O infinity love