Dla Pań

Nasi klienci szukają takich kobiet jak Ty.

Szukasz mężczyzny, który sprawi, że dni będą piękniejsze. Może nasze biuro jest najlepszym miejscem, aby spróbować? Może akurat u nas poznasz tego wymarzonego. Spróbuj! Nie pozwól, by szczęście przeszło bokiem.

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami, na jakich współpracujemy z klientami. Zamieszczamy szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego oraz przedstawiamy programy, jakie proponujemy naszym kandydatom.

main article dla pan - Dla Pań
Proces

Nasz proces

1
Nasz proces rozpoczyna się od zebrania podstawowych danych biograficznych poprzez formularz na naszej stronie lub wstępnej krótkiej rozmowie.
2
Gdy je przeanalizujemy, skontaktujemy się z Tobą, aby uzyskać dodatkowe informacje. Pozwoli nam to lepiej Cię poznać i upewnić się, że współpraca z Infinity Love może być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem.
3
Następnie zaprosimy Cię na spotkanie, podczas którego poznamy się osobiście i postaramy się dobrze zrozumieć oczekiwania, jakie masz wobec nowego poważnego związku.
4
Spotkania przeprowadzamy również przez Skype.
5
Traktujemy naszych klientów z szacunkiem i angażujemy się od pierwszej chwili, dlatego otwarcie informujemy, że za to pierwsze spotkanie pobieramy opłatę.
6
Spotkanie może potrwać do 90 minut – w tym czasie Katarzyna Dziuba dedykuje Ci swoją pełną uwagę i doświadczenie. Praktyka pokazuje, że pobranie opłaty wstępnej pomaga nam wyeliminować osoby, które nie traktują tego procesu poważnie lub ich intencje nie są uczciwe.
7
Ponadto takie podejście umożliwia nam pełne skupienie się na rozmowie, a nasi klienci doceniają je jako wyraz profesjonalizmu.
8
Na tym etapie zadamy Ci wiele szczegółowych pytań, obejmujących różne obszary życia – od religii, przez pochodzenie etniczne, wartości, pracę, cechy, urodę, i twój styl życia.
9
Wspólnie stworzymy także ‘Listę Marzeń’ względem mężczyzny, który będzie dla Ciebie najlepszy wyborem w aktualnym momencie życia.
10
Niektóre z naszych pytań mogą się wydawać banalne, niektóre bardzo osobiste, a niektóre nawet niezbyt mądre, ale wszystkie mają sens.
11
Wtedy porozmawiamy również o naszych programach, by dobrać najbardziej odpowiedni zakres współpracy, a także najwłaściwszy sposób postępowania.
12
Następnie poprosimy Cię o przemyślenie w ciągu kilku dni poruszonych kwestii.
13
Czy wszystko Ci odpowiada? Czy to właściwy moment w Twoim życiu, aby zajmować się tą sprawą? Czy zespół Infinity Love jest dla Ciebie odpowiednim partnerem? Czy program członkowski, który zaproponowaliśmy, jest adekwatny? Czy jest coś, o czym zapomniałaś wspomnieć? Może jest coś jeszcze, co chciałabyś dodać? A może powiedziałaś nam o czymś, co jednak nie ma już większego znaczenia?
Czy jesteś gotowa, aby zrobić następny krok?
14
Kiedy wszyscy uznamy, że nasza współpraca ma sens i zdecydujemy, jak będzie ona wyglądała, spotkamy się ponownie.
15
Spotkasz się z naszą Love Coach i w tym momencie doprecyzujemy Twoją listę oczekiwań oraz przedstawimy Ci nasze rozumienie najważniejszych dla Ciebie kryteriów doboru, którymi będziemy się kierować.
To spotkanie jest już w cenie członkostwa.

Gdy Twój typ mężczyzny i cele zostaną wyraźnie określone, otrzymasz od nas twój opis, którym będziemy się posługiwać.

I tu zaczyna się zabawa rozpoczniemy poszukiwanie partnera, z którym będziesz mogła iść szczęśliwie przez życie!

main article dla pan 1 - Dla Pań
Cele

Nasze cele

Ludzie często uważają, że kojarzenie polega na aranżowaniu małżeństw, a tak naprawdę chodzi o coś innego. Rzeczywiście, dla niektórych małżeństwo jest kolejnym etapem randkowania, ale dla wielu naszych klientów ten proces jest uczeniem się, jak ruszyć z miejsca i pójść do przodu.

W Infinity Love kojarzenie polega głównie na tym, by pomóc Ci przełamać randkową inercję. Naszym celem jest towarzyszyć Ci w poszukiwaniu właściwej osoby i wejściu w poważny, trwały związek, na który zasługujesz.

Jeśli jesteś singielką i nie chcesz dłużej pozostawać w tym stanie, prawdopodobnie dotyczy Cię co najmniej jedna z następujących kwestii:

Nigdy wcześniej nie traktowałaś związku poważnie
Stale umawiałaś się z niewłaściwymi mężczyznami… i wiesz o tym
W Twoim życiu brakuje równowagi potrzebnej do nakarmienia romansu… za dużo pracujesz
Odnosisz sukcesy, które przyciągają do Ciebie niewłaściwe osoby
Jesteś postrzegana jako „przyjaciółka”, a nigdy jako potencjalna małżonka
Do tej pory nie rozwinęłaś umiejętności niezbędnych do pozyskiwania płci przeciwnej
Nie wiesz, jak umówić się na randkę po rozwodzie lub długotrwałym związku
Nie chcesz ponownie komuś zaufać po doznanym rozczarowaniu lub zdradzie

Jedną z największych zalet pracy z nami jest to, że możemy pomóc Ci uniknąć sytuacji i pułapek, które pojawiły się w Twoich poprzednich związkach, zapewniając Ci odmienne propozycje.

Zadbamy o Twój sukces, kojarząc Cię z osobami innymi, niż dotychczas, które rozumieją, a nawet z własnego doświadczenia znają specyficzne trudności związane z randkowaniem.

Potrzebujesz kogoś, kto nie odczuwa zagrożenia z powodu Twojej towarzyskiej natury? Pragniesz kogoś, kto już był w formalnym związku i „wie, o co chodzi?” A może szukasz osoby, która chciałaby zrobić z kimś wszystko po raz pierwszy?

Czy jest tak, że potrzebujesz trochę więcej otuchy, niż większość ludzi? A może rozwiniesz się w relacji z kimś, kto nie ma nic przeciwko temu, że nie potrafisz flirtować? To jest dokładnie to, w czym potrafimy pomóc. Tak naprawdę traktujemy to jako część naszej pracy.

Programy

Programy

Nasz czas, energia i uwaga są zawsze skierowane na poznanie klienta i jego potrzeb. W oparciu o wieloletnie doświadczenie przygotowaliśmy kilka podstawowych programów. Każdy program członkostwa pozwala ci na pozostanie w naszej bazie na zawsze.

Na podstawie rozmowy wstępnej rekomendujemy opcję, która – naszym zdaniem – jest najbardziej adekwatna do przedstawionych oczekiwań. Zapoznaj się z naszymi programami, wybierz ten, który uważasz za odpowiedni dla siebie i porozmawiajmy o tym.

main article dla pan 2 - Dla Pań
main article dla pan 3 - Dla Pań
Kim są?

Kim są Panowie INFINITY LOVE

Baza naszych klientów jest szeroka obejmuje Panów z Polski całej Europy, USA i Emiraty Arabskie. Spotykamy wszystkich gentlemanów. Profile są sprawdzone. Są to panowıe spełnieni zawodowo i pochodzący z różnych horyzontów.

Rejestracja

Bezpłatne dołączenie, bezpłatna rejestracja

Równolegle do aktywnego, wyspecjalizowanego procesu kojarzenia klientów, którzy wybrali Program Infinity Love, proponujemy opcję bezpłatnego dołączenia do bazy kandydatów.

Bezpłatna rejestracja w bazie Infinity Love otwiera możliwość nawiązania relacji z atrakcyjnymi singlami z całego świata. Jeśli twój profil będzie odpowiadał przedstawimy cię.

Wstępna selekcja wszystkich kandydatek i kandydatów
Zachowujemy pełną poufność procesu
main article dla pan 4 - Dla Pań
main article dla pan 5 - Dla Pań
Zgłoś się

Zgłoś się i już dziś zacznij
kreować swoje życie

Wszystkie zgłoszenia uwzględniamy w procesie wyszukiwania partnerów dla członków objętych programami Infinity Love, w tym dla klientów VIP.

Otrzymujesz naszą osobistą uwagę
Nie ponosisz opłat za włączenie do naszej bazy
W każdej chwili możesz zrezygnować lub zawiesić swoją gotowość
Akceptujesz, że ta opcja nie obejmuje gwarantowanych spotkań
Coaching

Coaching w ramach umowy VIP

1
Nie będziesz sama w procesie i otrzymasz nasze wsparcie podczas poznawania i analizowania przedstawionej propozycji
2
Towarzyszymy Ci w poszukiwaniu partnera i dbamy o to, byś zaczęła przyciągać mężczyzn spełniających Twoje oczekiwania
main article dla pan 6 - Dla Pań