Mamy przyjemność przedstawić wam naszego klienta VIP#6

Wgląd/styl

Wysportowany, mocno zbudowany, ma niebieskie oczy, ładne dłonie, 170 cm wzrostu. Zadbany, elegancki, duże znaczenie przykłada do wyglądu, starannym ubiorem wyraża swoją osobowość, szacunek dla osób, z którymi się spotyka i okoliczności. W sytuacjach biznesowych nosi casualowe koszule i marynarki, na specjalne okazje zakłada garnitury. Gdy odpoczywa i uprawia sport, stawia na przede wszystkim na wygodę.

rocznik 1990

170 cm | stan cyw.: kawaler | dzieci: nie ma | miasto: Warszawa | języki: niemiecki – płynnie, angielski – płynnie

Covid-19: jest zaszczepiony. Chce się spotykać.

Edukacja / praca

Ukończył zarządzanie w Düsseldorfie podyplomowo inżynierię danych na Politechnice Warszawskiej. Zajmuje się konsultingiem. Zaradny życiowo, pracowity, dobrze zorganizowany i zmotywowany. Dba o relacje, dotrzymuje słowa i jest punktualny. Potrafi rozwiązywać problemy i zarządzać sytuacją kryzysową. Jest dumny z siebie, że wykorzystuje swój potencjał i okazje do rozwoju najlepiej jak się da. Jest bezpośredni, otwarcie rozmawia o trudnych kwestiach. Problemy rozwiązuje na bieżąco.

Walory

Szanuje porządnie wykonaną pracę i ludzi, bez względu na status majątkowy. Ważne jest, by być rzetelnym, starać się i osiągać wyniki na miarę swoich możliwości. Zwraca uwagę na to, w jaki sposób ludzie spędzają czas wolny i rozwiązują konflikty, jak wyglądają ich relacje rodzinne. Jest życzliwy, szanuje sukcesy innych, bo wie, że trzeba na nie zapracować. Pragnie stworzyć głęboki związek z kobietą, której można zaufać i razem z nią iść przez życie.

Pasje / czas wolny

Sport jest stałym elementem życia naszego klienta. Ćwiczy kilka razy w tygodniu, uprawia pływanie na czas, crossfit, chodzi do siłowni i korzysta z sauny, by rozwijać się, wzmacniać organizm, poprawiać sprawność, przesuwać własne granice i budować sylwetkę. Lubi wyjścia z partnerką na wydarzenia kulturalne czy potańczyć, a także spotykać się z przyjaciółmi i imprezować z nimi na prywatkach. Nie pali papierosów, po alkohol sięga okazjonalnie. Bardzo lubi podróżować, wymarzoną destynacją jest Floryda. Interesuje się elektroniką;

Odpowiednia kobieta

Optymistka pogodna, uśmiechnięta, dla niej szklanka zawsze jest do połowy pełna. Jest ambitna, przyjazna otwarta i lojalna. Ma wysoką kulturę osobistą. Zadbana. Podkreśla swoją kobiecość i elegancję. Pragnie stałego związku. Ślub bierze pod uwagę.

Pierwsza randka

Spokojne miejsce, by porozmawiać, poznać się. Od siebie zaproponowałby wyjście na spacer albo na łyżwy. Dostosuje się do oczekiwań kobiety, woli, by ona określiła, co lubi.

Jeśli jesteś zainteresowana tym profilem napisz do nas

0005 - Pan VIP #6