Sposób na miłość

INFINITY Love w zwierciadle

Święta, nowy rok to czas spotkań z rodziną. w telewizji lecą filmy o miłości. A ty kolejny raz spędzasz te dni bez bliskiej osoby u boku? Do poszukiwania partnera możesz podejść profesjonalnie, tak jak do wszystkich innych spraw w swoim życiu. Znalezienie księcia z bajki jest możliwe – mówi Katarzyna Dziuba, właścicielka agencji matrymonialnej Infinity Love.

offer article zwierciadlo - INFINITY Love w zwierciadle

Pragniemy znaleźć partnera, męża, miłość, ale nie możemy napotkać właściwej osoby na swojej drodze. Infinity Love może nam pomóc?

Każdego, kto zdecyduje się do nas dołączyć, prowadzimy za rękę przez skomplikowany świat singli do momentu znalezienia właściwej osoby. Dzięki nam poznanie partnera czy partnerki jest procesem bezpiecznym, spokojnym i wygodnym. Służymy wsparciem i działamy jak filtr, który oszczędza czas. Stawiamy na indywidualne podejście i dyskrecję. Poznajemy każdą osobę, która się do nas zgłasza, i oferujemy program dobrany dokładnie do jej potrzeb.

Jak to wygląda w praktyce?

Najlepiej jest skontaktować się z nami poprzez formularz na stronie internetowej infinity-love.pl. W odpowiedzi kontaktujemy się z zainteresowaną naszą usługą osobą, żeby zebrać dodatkowe informacje i upewnić się, że współpraca z Infinity Love jest na pewno najlepszym rozwiązaniem w danym momencie. Potem spotykamy się w naszym biurze w Warszawie lub rozmawiamy przez Skype’a. Ten pierwszy wywiad polega na zebraniu ogólnych informacji. Na tej podstawie tworzę opis osoby, jej stylu życia i oczekiwań wobec potencjalnego partnera. Spotkanie jest płatne, w ten sposób już na wstępnym etapie eliminujemy osoby, które nie chcą się poważnie angażować. W czasie spotkania proponuję też odpowiedni program z naszej oferty. Mamy różne możliwości w zależności od tego, jakie wymagania ma dana osoba, czy szuka partnera w Polsce, w Europie, czy na świecie.

Potem już czas na randki?

Wcześniej jeszcze jest spotkanie z naszą love coach, która przeprowadza drugi, pogłębiony wywiad pod kątem oczekiwań wobec związku i partnera. Układamy listę marzeń. Tworzymy profil dla naszej klientki/klienta, INFINITY Love w zwierciadle którym będziemy się od tej pory posługiwać. Zwykle powstaje on po polsku i po angielsku, czasem po francusku, w zależności od tego, gdzie szukamy partnera/partnerki na życie. Spotkania z nami są ważne, bo pozwalają na rozmowę o wielu aspektach życia. Czasem okazuje się, że potrzebny jest coaching miłosny, innym razem proponujemy coaching transformacyjny, który pomaga, jeśli ktoś chce dokonać pewnych zmian w swoim życiu, na przykład nie przyciągać wciąż tego samego typu mężczyzn lub kobiet.

I naprawdę można znaleźć księcia z bajki?

Można. Nie każdej osobie się to uda, ale warto dać sobie szansę. Mam klientki, których życie zmieniło się o 90 stopni. Spełniły się wszystkie punkty z listy ich marzeń.

Kto korzysta z usług Infinity Love?

Zwykle są to osoby, które doszły do tego momentu w życiu, że mają wszystko: są spełnione zawodowo, czują się dobrze ze sobą, brakuje im tylko tej jednej bliskiej osoby. Może tak być z wielu powodów: za dużo pracują i nie mają czasu na nawiązywanie romansów, odniosły sukces, który przyciąga niewłaściwe osoby, nie umieją flirtować ani nawiązywać relacji z płcią przeciwną, doznały rozczarowania i mają trudności z ponownym zaufaniem drugiej osobie. My jesteśmy od tego, żeby pomóc naszym klientom uniknąć sytuacji i pułapek, które do tej pory stały na przeszkodzie do zbudowania szczęśliwego związku. Kojarzymy osoby tak, by wzajemnie się rozumiały, dzieliły podobne doświadczenia. W ten sposób możemy uniknąć pułapek randkowania.

Jak długo zwykle trwa cały proces?

Panie wykupują członkostwo w naszej agencji na 18 miesięcy, panowie – na 12. Jest to czas, który każdemu pozwala kogoś poznać. Czasem wystarczą do tego dwa spotkania, czasem 12. Ważne jest, że każde z tych spotkań jest wartościowe.

 

Katarzyna Dziuba mówi o sobie match maker, agencję matrymonialną prowadzi od 2009 roku.

Dating should be fun
Kojarzenie par dla większości osób oznacza poszukiwanie męża czy żony. W rzeczywistości chodzi o to, by przełamać impas nieudanych relacji czy niekończącego się etapu randkowania i pójść do przodu – stworzyć wartościowy, szczęśliwy związek.