Przygotowanie się do pierwszego spotkania na pozór wydaje się łatwym zadaniem. Jednak im bliżej tej ważnej daty, tym więcej pojawia się wątpliwości. Zobacz, jak możemy Ci pomóc!

Oferta

Często, kiedy przychodzimy z dobrą wiadomością o znalezieniu właściwej osoby, klientom pojawia się w głowie wiele pytań na temat pierwszego spotkania. Dlatego pomagamy usunąć wszystkie wątpliwości i doprowadzić do udanego spotkania. Sesja Coachingowa doskonale wpisuje się w ten cel!

Sesja Coachingowa dla Pań jest czymś naturalnym. Chętnie przychodzą na spotkania, żeby zdobyć cenne rady i czerpać z naszego doświadczenia. Podczas osobistych, wręcz intymnych rozmów, budujemy w kobietach pewność siebie. Przepis jest prosty — Panie nie boją się pytać o wszystko, a my nie mamy oporów, żeby wyczerpująco odpowiadać na każdy temat. Służymy ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w łączeniu par i odnajdywaniu miłości. Przygotowujemy Panie na pierwsze spotkanie. Pomagamy otworzyć się na miłość…

Zapewniamy:
• wskazówki na pierwszą randkę,
• pomoc w zadbaniu o swój wizerunek,
• wsparcie w budowaniu pewności siebie.

Sesja Coachingowa dla Panów? Nawet pewni siebie i silni gentlemani potrzebują czasem pomocy w relacjach damsko-męskich. Podczas spotkania ujawnimy tajemnice o tym, jak postępować podczas pierwszej randki i jakie podjąć kolejne kroki. Twój cenny czas poświęcony na Sesję Coachingową nie będzie zmarnowany. Gruntownie przygotujemy Cię do zrobienia mocnego i pozytywnego pierwszego wrażenia.

Zapewniamy:
• wskazówki w jaki sposób się przedstawić i zaproponować pierwsze spotkanie,
• informacje o miejscach preferowane przez Panie,
• pomoc w zbudowaniu pozytywnego wizerunku.

Osoby, które skorzystały z Sesji Coachingowej, otrzymują nasze osobiste wsparcie do każdego, kolejnego spotkania z drugą połówką. Zapraszamy!