Sibylle Ansley

Sibylle Ansley

Jako trener randkowy wspieram singli, którzy mają trudności ze znalezieniem życiowego partnera. Być singlem to wspaniała sprawa, gdy jest to nasz wybór, ale może być to przygnębiające i trudne, gdy pragniemy towarzystwa, miłości i wsparcia. W moich późnych trzydziestych latach, jako rozwiedziona samotna matka, nie chciałam już czekać i mieć nadziei na prawdziwą miłość. Postanowiłam skorzystać z profesjonalnej pomocy w postaci coachingu i zdałam sobie sprawę:

Aby mieć zobowiązujący, satysfakcjonujący i trwały związek, potrzebujemy wiedzy i umiejętności. Los nie sprawia, że dwie osoby są szczęśliwe przez dekady – to ich zdolność do prowadzenia intymnego związku, do radzenia sobie z wszystkimi wzlotami i upadkami, jakie życie rzuca nam na drogę.

Ale: Nie rodzimy się z takimi umiejętnościami. W przeciwnym razie wskaźnik rozwodów byłby znacznie niższy. Więc jeśli chcesz dowiedzieć się, co Cię mogło powstrzymywać od wejścia w związek, o którym marzysz: mój program „Przygotuj się na Idealne Dopasowanie” pomaga Ci w dokładnym przeszkoleniu tego, czego potrzebujesz, by odnieść sukces. W tym programie coachingowym: przeprowadzamy ocenę Twoich umiejętności w relacjach i stylu życia, dzięki czemu dowiesz się, co zrobić, by mieć życie i związek, o którym marzysz.

Otrzymasz szczegółowe zrozumienie swoich granic, warunków i niezbędnych rzeczy, dzięki czemu przestaniesz marnować czas na wątpliwości i zamieszanie.

  • Dowiesz się, jakie umiejętności randkowe i związane z relacjami potrzebujesz i jak je praktykować, by pozostać z kimś na zawsze.
  • Stworzysz efektywny plan randkowy, który jest dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.
  • Nabierzesz pewności, że możesz mieć związek, o którym marzysz, i przyciągniesz swoje idealne dopasowanie z łatwością.

Jeśli chcesz upewnić się, że Twoja podróż randkowa prowadzi tym razem do trwałej miłości: zarezerwuj darmową sesję ze mną, aby dowiedzieć się więcej:

https://calendly.com/loveinyourlife/discovery_call

Z niecierpliwością czekam na spotkanie z Tobą!
Z miłością, Sibylle Ansley

sibylle ansley - Sibylle Ansley