fajny facet

Nieoficjalny poradnik dla fajnego faceta

Każda kobieta chce iść przez życie z fajnym, pewnym siebie mężczyzną u boku. Choć pojęcie „fajny facet” jest trudne do zdefiniowania, to aby zasłużyć na ten zaszczytny tytuł, wystarczy być sobą i z odpowiednim szacunkiem traktować osoby ze swojego otoczenia. Co każdy fajny facet wiedzieć powinien? Jak zdobyć serce kobiety i zasłużyć na miano najlepszego partnera oraz przyjaciela w niezobowiązującej relacji? Podpowiadamy.

facet - Nieoficjalny poradnik dla fajnego faceta

Fajny facet, czyli jaki?

Każda kobieta ma nieco inne oczekiwania względem przyjaciela, „chłopaka”, męża. Nie sposób zdefiniować pojęcia „fajny facet”, ale można wyróżnić kilka cech, które sprawiają, że mężczyzna przyciąga do siebie kobiety. Wbrew pozorom, nie chodzi tutaj o urodę, status społeczny i stan konta. Fajny facet to mężczyzna, który w każdej sytuacji jest sobą, zachowuje dystans do własnej osoby i otoczenia, a także potrafi słuchać i bierze pod uwagę zdanie swojej wybranki. Fajny facet nie robi niczego wbrew sobie, docenia małe rzeczy, potrafi działać spontanicznie, a także nie obnosi się ze swoimi sukcesami i nie narzuca innym własnego światopoglądu.

Fajny facet to idealny „materiał” na partnera…

Szukając swojej drugiej połówki (np. w biurze matrymonialnym), mężczyźni często zakładają różne maski, pod którymi ukrywają swoją prawdziwą twarz oraz osobowość. Nie warto udawać, bo wcześniej lub później, prawda i tak wyjdzie na jaw. Swoją szansę na wielką miłość straciło już zbyt wielu mężczyzn, którzy udawali kogoś, kim w rzeczywistości nie są. Każdy zasługuje na szczęście, dlatego nie warto ryzykować i grać osoby, którą nie jesteśmy i wcale nie chcemy być.

Podsumowując, fajny facet żyje zgodnie z własnymi przekonaniami, szanuje innych, wie, jak zachować się w towarzystwie, a także potrafi dostosować swoje zachowanie do sytuacji. Bycie fajnym facetem nie jest trudne, o ile mężczyzna nie robi niczego wbrew sobie.