Pierwsza randka

Najlepsze pomysły na pierwszą randkę w czasie kwarantanny

Wydarzenia ostatnich miesięcy znacznie utrudniły dbanie o relacje międzyludzkie. Pandemia COVID-19 ograniczyła również możliwości związane z randkowaniem. Ze szczególną trudnością spotykają się osoby, które mają przed sobą pierwszą randkę. Często najlepszym pomysłem nie jest zapraszanie nowo poznanej osoby do domu, a innych możliwości jest niewiele. Jakie są najlepsze pomysły na pierwszą randkę w czasie kwarantanny?

box blog najlepsze pomysly na pierwsza randke - Najlepsze pomysły na pierwszą randkę w czasie kwarantanny

Spacer bezpiecznym rozwiązaniem

Klienci naszego biura matrymonialnego często pytają, jak mogą spędzić czas z nowo poznaną osobą, by móc miło spędzić czas, a jednocześnie, aby miejsce randki było bezpieczne w związku z obecną sytuacją na świecie. Uniwersalnym rozwiązaniem będzie z pewnością spacer. Jest to ciekawa forma wspólnego spędzenia czasu, ponieważ można zabrać drugą osobę do parku czy na plażę, na której jeszcze nie była. W cieplejszych miesiącach taka przechadzka może zakończyć się na przykład wspólnym piknikiem. Poświęcenie, które zostanie włożone w jego przygotowanie, z pewnością będzie docenione przez drugą osobę. Jeśli obie osoby lubią aktywnie spędzać czas, dobrym pomysłem będzie również wspólna wycieczka rowerowa. Nieco trudniej jest w miesiącach zimowych. Podczas chłodnych dni warto zaopatrzyć się w termos z ciepłą kawą lub herbatą. Można też wspomóc lokalną kawiarnię, kupując ulubiony napój na wynos.

Co poza świeżym powietrzem?

Sytuacja związana z pandemią i niesprzyjająca pogoda za oknem często wpływają na to, że randkujące osoby zapraszają drugą osobę do domu wcześniej, niż zrobiłyby to kiedyś. Pandemia COVID-19 uniemożliwiła organizowanie imprez dla singli czy uczestnictwa w speed dating, w związku z czym Internet czy telefon zwykle są kanałem, przy pomocy którego odbywają się pierwsze rozmowy. Warto poświęcić im nieco więcej czasu i poznać osobę na tyle, jak bardzo jest to możliwe przed spotkaniem na żywo. Dzięki temu, jeśli pierwsze spotkanie będzie się podobało obu osobom, nie trzeba będzie go kończyć krótkim spacerem. Wspólne popołudnie z planszówkami czy wieczór z gotowaniem albo maratonem filmowym mogą okazać się świetnym rozwiązaniem. Warto jednak poprzedzić je długimi rozmowami telefonicznymi oraz wspomnianym spacerem, który pomoże upewnić się w słuszności takiego kroku.

Randkowanie w czasie pandemii jest utrudnione, ale z pewnością nie jest niemożliwe. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego ekskluzywnego biura matrymonialnego w Warszawie. Przygotowujemy i łączymy kandydatów w idealne pary, dzięki czemu mogą wejść w idealne relacje nawet w tak trudnym okresie, jakim jest pandemia.