Relooking

Jak przygotować się na randkę – relooking

Jeżeli w najbliższej przyszłości czeka Cię randka z nową osobą, warto się do niej w odpowiedni sposób przygotować. Pierwsze spotkanie jest bardzo ważne, ponieważ na wybór partnera ogromny wpływ ma właśnie pierwsze wrażenie! W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam, na co warto zwrócić uwagę, szykując się do randki.

box blog jak przygotowac sie na randke - Jak przygotować się na randkę – relooking

1. Wybierz odpowiednią lokalizację

Wybierając się na randkę, przemyśl, gdzie powinna się ona odbyć. Pamiętaj, że podczas pierwszego spotkania powinniście mieć odpowiednie warunki, aby móc ze sobą swobodnie porozmawiać i lepiej się poznać. Często popełnianym błędem jest wspólne wyjście do kina, teatru czy na koncert. Wspólne przeżycia kulturalne lepiej zostawić na późniejsze randki, kiedy już przełamiecie pierwsze lody, minie trema i onieśmielenie towarzyszące często pierwszym spotkaniom. Doskonałym miejscem na pierwszą randkę będzie dobra restauracja lub kawiarnia, gdzie będziecie mieć okazję zjeść coś pysznego, napić się wina albo kawy i przy akompaniamencie spokojnej muzyki porozmawiać na każdy temat.

2. Przemyśl swój strój

Ubranie powinno być dopasowane do okoliczności. Pierwsze wrażenie, jakie wywołamy na drugiej osobie, jest szczególnie ważne na pierwszej randce, dlatego wybierając się na nią, dobrze przemyśl, co na siebie włożysz. Ubranie powinno podkreślać wszystkie atuty Twojej figury i tuszować jej ewentualne niedoskonałości, powinno być także wygodne i atrakcyjne. Najlepszym pomysłem jest założenie rzeczy, które najlepiej oddają Twój charakter i które lubisz nosić. Niech ubrania będą Twoją wizytówką. Jak ognia wystrzegaj się przebierania za kogoś, kim tak naprawdę nie jesteś! Nie przesadź z elegancją, chyba że na co dzień lubisz taki styl i często się tak ubierasz.

3. Zachowaj umiar

Ta zasada dotyczy wszystkiego – ubrania, makijażu, ilości spożywanego alkoholu, jedzenia oraz prawionych komplementów. Spróbuj znaleźć złoty środek we wszystkim, co robisz. Pamiętaj, że randka z pijanym mężczyzną (albo kobietą) nie należy do przyjemnych, jeśli jesteś miłośnikiem jedzenia, postaraj się nie jeść za szybko, rozmawiając, nie praw drugiej osobie co chwila komplementów. Takie zachowania mogą spowodować, że Twoja partnerka albo partner będą się czuli skrępowani, a to nie wróży dobrze na przyszłość!

4. Tematy do rozmowy

Przed randką przemyśl sobie, jakie tematy możesz poruszyć podczas rozmowy. Idealna randka to taka, na której czas mija szybko, bo obie osoby są zajęte interesującą rozmową. Świetnym wyborem jest prowadzenie rozmowy o ulubionych filmach, książkach, muzyce albo swoim hobby. Dzięki temu poznamy zainteresowania drugiej osoby i prędzej czy później odnajdziemy wspólny grunt.