randkowanie

Jak aplikacje online zmieniły realia randkowania?

Świat pędzi do przodu, co nie pozostaje bez wpływu na relacje międzyludzkie. Niestety, nie każda zmiana jest zmianą na lepsze. Wiele tracimy, będąc cały czas online i zapominając, że istnieje także analogowa rzeczywistość, która może nam wiele zaoferować. Jak aplikacje randkowe wpłynęły na nasze podejście do randkowania? Jak wyglądają obecne realia randkowania? Podpowiadamy.

telefon - Jak aplikacje online zmieniły realia randkowania?

Każde pokolenie randkuje w inny sposób…

W przypadku każdego pokolenia randkowanie wygląda nieco inaczej. Na przestrzeni wieków wiele zmieniło się w kwestii sposobów zawierania nowych znajomości. Niegdyś o związku dwojga osób decydowali ich rodzice, a małżeństwo było często kontraktem, który przynosił korzyści obu rodzinom, a dziś randkujemy w sieci. Czasy się zmieniają, świat pędzi do przodu, jednak jedno pozostaje niezmienne – miłość jest sterem, który pozwala nam obrać właściwy kierunek.

Jak wygląda randkowanie dzięki aplikacjom randkowym 

Choć niektórym osobom udało się znaleźć miłość dzięki aplikacjom randkowym, to w większości przypadków, randkowanie w sieci przynosi jedynie rozczarowania. Będąc online, zakładamy maski, a miłość sprowadzamy tylko do pustego słowa, które nie ma nic wspólnego z prawdziwym uczuciem. To powoduje, że umawiając się na spotkanie w realu, odczuwamy rozczarowanie, bo osoba, z którą przez dłuższy czas wymienialiśmy wiadomości, okazuje się nie byt tym, za kogo się podawała. Realia randkowania w sieci nie pomagają w znalezieniu prawdziwej miłości, bo jedynie kontakt w analogowej rzeczywistości pozwala poznać drugą osobę i podjąć decyzję o wejściu w związek. Korzystając z aplikacji randkowej, możemy na chwilę zapomnieć o samotności, jednak realia randkowania online nie sprzyjają nawiązywaniu trwałych relacji. Lepiej skorzystać usług agencji matrymonialnej, do której zgłaszają się osoby poszukujące prawdziwej miłości, a nie jedynie chwilowego romansu.