fakty i mity

Fakty i mity na temat biur matrymonialnych

W społeczeństwie nadal powszechne jest przekonanie, że biuro matrymonialne to ostatnia deska ratunku dla zgorzkniałej, samotnej osoby, która nie potrafi sama znaleźć swojej drugiej połówki. To mit, w który nadal wierzymy, tracąc szansę na znalezienie prawdziwej miłości. Jakie jeszcze mity na temat biur matrymonialnych zniechęcają nas do korzystania z profesjonalnych usług nowoczesnych agencji matrymonialnych? Wyjaśniamy.

mity - Fakty i mity na temat biur matrymonialnych

Biuro matrymonialne kiedyś i dziś…

Wielu osobom biuro matrymonialne kojarzy się z czasami PRL-u. Nie ma się czemu dziwić, bo znaczna część społeczeństwa nigdy nie korzystała z usług biura matrymonialnego, a swoją wiedzę na jego temat wyniosła ze starych filmów. Faktycznie, niegdyś biura matrymonialne nie cieszyły się dobrą sławą, bo korzystały z nich osoby, którym społeczeństwo przypięło łatkę „starej panny” lub „starego kawalera”. W ostatnich dekadach wiele zmieniło się w kwestii kojarzenia par. Dziś biuro matrymonialne to firma, która korzysta nie tylko z nowoczesnych technologii, ale także specjalistycznego wsparcia psychologów. Nowoczesna agencja matrymonialna świadczy najwyższej jakości usługi, pośrednicząc w poszukiwaniu idealnego partnera lub partnerki, bez ryzyka, jakim obarczone jest korzystanie np. z portali randkowych. Z usług biur matrymonialnych korzystają nie tylko osoby po życiowych przejściach, których związki nie okazały się udane oraz osoby, które z ukochaną osobą rozłączyła śmierć, ale także osoby młode, które mają dość poszukiwania miłości w cyfrowym świecie i związanych z tym rozczarowań.

Dlaczego warto korzystać z usług nowoczesnej agencji matrymonialnej?

Biuro matrymonialne XXI wieku to działalność, która łączy w sobie wszystkie zalety tradycyjnego kojarzenia par z nowoczesnymi technologiami. Zanim dojdzie do wyboru kandydata lub kandydatki na naszego partnera, osoby zgłaszające chęć znalezienia drugiej połówki, zostają zweryfikowane. W przypadku agencji matrymonialnej nie ma możliwości, aby przedstawić cudze zdjęcie lub udawać kogoś, kim w rzeczywistości nie jesteśmy, jak ma to miejsce na portalach randkowych. Oprócz weryfikacji z kandydatem lub kandydatką przeprowadzana jest rozmowa, dzięki której można precyzyjnie określić swoje potrzeby i oczekiwania. Osoby nieśmiałe i mające problemy z nawiązywaniem relacji, mogą dodatkowo skorzystać z cennych porad, które ułatwiają otwarcie się na nowy związek oraz pokonanie strachu przed kolejnym rozczarowaniem.