vip 1
Skontaktuj się

VIP #1

Życie nie jest problemem do rozwiązania, ale tańcem do zatańczenia. We dwoje…

Piękna, filigranowa, kobieca blondynka z burzą loków ma 38 lat i 153 cm wzrostu. Elegancka i stylowa. Niezwykle barwna osobowość o wyjątkowo rozwiniętej świadomości. Z dojrzałą duszą, młoda emocjonalnie i biologicznie. Dba o zdrowie, formę i urodę. Jest wegetarianką, słucha swojego organizmu.
Agentka nieruchomości i pisarka.

Aktualnie integruje swoje projekty pod jedną marką osobistą. Przez ostatnie 8 lat organizowała również śluby na plażach w różnych zakątkach świata. Studiowała międzynarodowe stosunki polityczne, ze stypendium w Maastricht i Lyonie, zgłębiała tematy związane z mediami i kulturę amerykańską, bezpieczeństwo, antyterroryzm, pisanie scenariuszy i copywriting. Obecnie jest w trakcie Holistycznych Studiów Trans Personalnych (w Instytucie Nelumbo).

Obywatelka świata, dużo czasu spędziła za granicą i znakomicie adaptuje się w różnorodności świata. Kieruje się intuicją, czyta człowieka i znaki. Ma swój mikroświat – otoczyła się ludźmi, z którymi znalazła porozumienie na poziomie wartości, idei, misji. Uwielbia podróże, warsztaty, rozwój osobisty i duchowy.

Od lat nie używa telewizji. Chodzi do teatru i niekiedy ogląda wybrany serial Netflixa. Lubi pisać, organizować spotkania dla przyjaciół, czytać, praktykować jogę, pływać w oceanie i uprawiać sporty wodne: surfing, snorking, a także trekking – wędrówki i wspinaczkę w ciepłych miejscach, na skałkach czy w buszu, tańczyć spontanicznie, chętnie Kizombę razem z partnerem. Zimą wybiera słoneczne destynacje (Seszele, Tajlandia, Filipiny, Malediwy, Karaiby, Floryda, Australia), by się wygrzać, czuć, odnaleźć w sobie nowe, osadzić się i zaprzyjaźnić z ludźmi.

W relacji świat wartości i poziom świadomości partnerów musi się zazębiać. Dla dobra obojga poszukuje mężczyzny na swoim najwyższym poziomie. Przy nim będzie się czuła najbezpieczniej na świecie. Z miłością budzi się w niej hojność, zaangażowanie, zmiana generyczna – płynąca z serca, i naturalne dopasowanie. W swojej percepcji nie ma problemów – „nie szukaj rozwiązania problemu lecz stwórz sytuację, w której ten problem nie istnieje”. Myśli w szerokiej perspektywie (think big). Jest troskliwa i dbająca.

Chce być mamą i jest gotowa na relokację. Pragnie stworzyć związek potężny i radosny, na który złożą się intymność, wspólne bawienie się życiem. Intensywny nie przez tempo, lecz poprzez przeżycia i doświadczanie. Jest tu bardzo dużo zaufania, ogromna miłość, pasja w codzienności, poczucie humoru, gorąca seksualność.

Życie bardzo blisko natury, dom nad oceanem, rodzinna atmosfera i dzieci, pikniki wśród zieleni – wspólny, bezpieczny i pełen inspiracji świat, w którym każdy zachowuje własną przestrzeń. Porozumienie transcendentalne na poziomie dusz. Wspieranie się i wspólna kreacja, bo razem można inaczej i więcej. Prowadzenie przejmuje ten, kto ma więcej mocy w danym aspekcie – jest w tym równowaga i wzajemność, zaangażowanie serca i rozwój.

On

Soulmate, pełen męskiej mocy, fascynujący, spontaniczny, bogaty emocjonalnie, o rozwiniętej świadomości, ciekawy świata partnerki i podzielający jej wartości. Ma głębokie rozumne oczy i „starą mądrą duszę”. Wolny od kompleksów, wie, kim jest, niczego nie potrzebuje udowadniać. Spełniony, ma osiągnięcia, jednak nie definiuje siebie poprzez tytuły czy etykietki. Wysoki (1,8 m+), mocnej budowy, umięśniony, ma zdrowe ciało i urodę Wikinga, i temperament oceaniczny. Witalny, bez nałogów. Stworzy poczucie bezpieczeństwa mentalnego i finansowego. Ma w sobie potrzebę i zdolność do podróżowania – jest samodzielny, odważny i komunikatywny, mówi po angielsku.

vip 2
Skontaktuj się

VIP #2

Filigranowa kobieta, która z kulturą i wdziękiem panuje nad wielką ilością zadań i procesów. Nasza klientka w wieku 40 lat w i wzrostu 1,62 jest absolwentką psychologii i prawa. Skutecznie prowadzi dwie firmy, jest zaradna, systematyczna i wytrwała, pozostaje jednocześnie subtelna i wesoła. Jest logiczna, spójna i rzeczowa, ceni porządek i strukturę. Można na nią liczyć, jest niezawodna i potrafi objąć wiele wątków. To dyplomatka, która dba o dobre relacje. Serdeczna i oddana bliskim córka, siostra i przyjaciółka. Uważa się za szczęśliwą osobę, zarówno w pracy,
jak i w życiu prywatnym. Mówi o sobie, że dostaje od życia wiele prezentów. Jest pogodna, wesoła i skromna, ceni także skromność u innych. Kocha naturę, zieleń i kwiaty – ma też do nich rękę. Chciałaby mieć psa, gdyby spędzała więcej czasu w domu. Interesuje się designem wnętrz. Swoje mieszkanie urządziła wg autorskiego projektu.

Zanim rozwinęła własny biznes, któremu poświęca wiele uwagi, była instruktorką aerobiku oraz tancerką formacji towarzyskich. Aktualnie priorytetem stało się życie osobiste – bardzo pragnie założyć rodzinę i być mamą.

Jest do głębi uczciwa, niczego nie robi na pokaz. Dużo pracuje, odpowiada za wielu ludzi oraz administracyjne aspekty biznesu. Ostatnie doświadczenia uczą ją sztuki odpoczynku i większej dbałości o samą siebie. Lubi rozmowy, spotkania towarzyskie i wyjścia z przyjaciółkami do dyskoteki jako kontynuację młodzieńczej pasji. Interesuje się astrologią i stawianiem horoskopów.

Bardzo lubi jazdę samochodem i spontaniczne wycieczki, co daje jej poczucie swobody i wolności.

Pragnie włączyć partnera w swoje aktywności oraz towarzyszyć mu w tym, co on lubi robić. Preferuje kuchnię włoską – makarony, sałatki, sery i białe wino. Jest amatorką mlecznej czekolady. Sama nie gotuje, bo uważa, że nie jest w tym dobra, ale w zamian dba o inne aspekty związku. Nasza klientka prowadzi otwarty dom, lubi spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną. Pamięta o rocznicach i świątecznych okolicznościach, które najchętniej celebruje w kameralnym gronie. U niej można liczyć na ciepło, wyrozumiałość i dużo śmiechu. Pieniądze są dla niej środkiem, by wygodnie i fajnie żyć, nie celem samym w sobie. Ze względu na własny biznes, który wymaga obecności,nasza klientka nie uwzględnia przeprowadzki na stałe do innego kraju.

On

Mężczyzna średniej budowy, średniego / wysokiego wzrostu. Otwarty, spontaniczny, z poczuciem humoru. Troskliwy, dbający o kobietę, lubiący podróżować po Polsce i spędzać wspólnie czas. Wspierający, czuły, towarzyski, chce założyć rodzinę i mieć dzieci. Może być po rozwodzie i mieć dzieci z poprzedniego związku, ważny jednak jest uregulowany status formalny. Lubi zwierzęta i zaakceptuje w domu psa. Istotne jest podobne podejście do kluczowych wartości, rodziny, stylu życia i pieniędzy. Mile widziany talent i chęć do gotowania oraz do królowania także w kuchni.

vip 3
Skontaktuj się

VIP #3

Moc z wiary w Boga i realizacji misji lekarskiej…

Nasza klientka ma tylko 28 lat i uwagę zwracają duże brązowo-zielone oczy w ciemnej oprawie i promienny uśmiech.

Naturalna uroda, subtelne rysy, filigranowa, kobieca i wysportowana figura (161 cm, 55 kg), długie ciemnoblond włosy, w swej naturze kręcone, a teraz proste.

Lekarz medycyny, absolwentka uniwersytetów medycznych w Szczecinie i w Bari (Włochy), aktualnie odbywa specjalizację z chirurgii ogólnej i jest asystentem w klinice chirurgii plastycznej. Równolegle podjęła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej. Wybrała zawód lekarza, ponieważ stawia sobie w życiu ambitne cele i lubi pomagać. Rozważa udział w misji humanitarnej w Afryce lub Ameryce Pd.

Ubiera się stosownie do okoliczności. Na co dzień preferuje wygodę i styl casualowy, na specjalne chwile zakłada wymodelowane sukienki i wysokie szpilki.

Spontaniczna, wesoła dziewczyna z poczuciem humoru i skora do śmiechu i żartów. Chce się śmiać z mężczyzną, którego zaprosi do życia, i mieć z nim wspólny żart. Ma dobre koleżeńskie relacje w środowisku pracy, jednocześnie klarownie wyznacza granice. Pozytywna, aktywna, dynamiczna, lubi rozmawiać i ma dużo do powiedzenia. Jej żywiołem jest działanie, jednak potrafi też zatrzymać się, wziąć oddech, wysłuchać, uważnie patrzeć. Zrównoważona, racjonalna i logiczna, myśli o przyszłości i ma dużo planów. Decyzje stara się podejmować szybko i sensownie. Dba o rozwój osobisty, jest otwarta na życzliwą krytykę i potrafi dostosować się do sytuacji. Jej duchowość skoncentrowana jest na treści, nie na formie – ważna jest modlitwa, a nie miejsce. Stara się być dobrym człowiekiem, nie krzywdzić innych.

Wszechstronnie utalentowana, gra na fortepianie, śpiewa i uwielbia tańczyć. Jej gust muzyczny wpisuje się w klasykę i latino. Lubi kino, teatr i książki, choć ostatnio czyta głównie literaturę medyczną. Mówi po angielsku i włosku. Uwielbia podróże, poznawanie kultur i odkrywanie miejsc zwłaszcza przez pryzmat smaków, jedzenia i wina. Codzienny rytuał i przyjemność to czas na dobrą kawę. By dzień miał pełną wartość, dba o siebie – o zdrowie, sylwetkę, wygląd poprzez sport, ćwiczenia, crossfit, rolki, jazdę konną i jazdę na nartach (Austria, Włochy). Ostatnio odkrywa sporty wodne: surfing, kitesurfing i morsowanie. Kocha słońce i jest ciepłolubna, jako preferowane destynacje wymienia Australię, Nową Zelandię, Włochy, Hiszpanię i Francję.

Pragnie stabilizacji i chce założyć rodzinę. Spełnienie znajdzie w miłości mężczyzny, dla którego będzie najważniejszą osobą. Takie uczucie odwzajemni i poświęci się mu totalnie. Chcę zacząć od czystej karty. Zbudować zgodny partnerski związek, dawać i dostawać wsparcie w relacji opartej na szacunku, wzajemnej trosce i czułości. Istotne jest, by razem spędzać czas. Lubi i potrafi zadbać o dom, jednak obowiązki chce dzielić z partnerem.
Pragnie zostać mamą jednego, a potem być może drugiego dziecka.

vip 4
Skontaktuj się

VIP #4

Czuła obecność i porozumienie ponad słowami…

Kobiece atrybuty naszej klientki to przede wszystkim uśmiech, oczy w ciemnej oprawie, piękne włosy i długie, zgrabne nogi. W wieku 53 lat wygląda na 40 jest wysoka 1,75 wzrostu. Jest to optymistka z poczuciem humoru.
Skupia się na swoich mocnych stronach i zaletach – z nich czerpie poczucie własnej wartości. Ma dużo znajomych i utrzymuje wieloletnie przyjaźnie, ma opinię osoby, na którą można liczyć. Lubi podejmować gości i dobrze gotuje. Jest mamą dorosłego syna.

– jest lekarzem, bardzo lubi swoją pracę i jest w tym dobra. Sens swojego życia odnajduje w opiekowaniu się ludźmi – bliskimi i pacjentami. Jest wytrwała i tolerancyjna. Nie akceptuje agresji ani fanatyzmu w żadnej postaci. Doświadczenie i życiowa mądrość umacniają nasza klientke w dążeniu do jasnych sytuacji. Szybko rozwiązuje problemy i przywraca harmonię w relacjach. Jest spójna – wartości, jakie wyznaje, określają jej styl życia i decyzje. Praktykuje jogę, co przekłada się na wszystkie sfery życia. Jest uważna i opanowana, potrafi skoncentrować się na celu bez względu na okoliczności. Codzienna praktyka wzmacnia ją mentalnie i fizycznie. Podstawowa zasada wywodząca się z tego nurtu to „nie krzywdzić” – co odnosi do relacji z innymi ludźmi, a przede wszystkim do siebie, dbając o harmonię we własnym życiu. Jej wyborem etycznym jest wegetarianizm. Nikomu nie narzuca jednak swoich poglądów i preferencji w tym zakresie. Żyje aktywnie i uwielbia tańczyć.

Dużo przebywa na powietrzu, nie zniechęca jej zimno ani deszcz. W jej codzienność są wpisane spacery i kontakt z naturą, w tym obecność kota. Bardzo lubi wycieczki, zwiedzanie, poznawanie nowych miejsc – także w Polsce, piękne krajobrazy, miasta, muzea. Ceni fotografię artystyczną, najbardziej taką, której tematem jest przyroda.

Dla tej wyjątkowej kobiety poszukujemy mężczyzny, z którym w związku on również pragnie naturalnego spokoju, stałości, bezpieczeństwa. Istotne jest dla naszej klientki spędzanie czasu razem i wspólne aktywności, przy czym lubi także pobyć sama i szanuje potrzebę własnej przestrzeni u partnera.

On: Mężczyzna inteligentny, racjonalny, z otwartą głową. Wysoki i postawny, zadbany i wysportowany. Żyje aktywnie, ma swoje zainteresowania i pasje. Ma poczucie humoru, jest mądry życiowo i tolerancyjny. Jest komunikatywny i o wszystkim rozmawia szczerze. Panuje nad swoimi emocjami. Nie ma kompleksów. Konstruktywnie rozwiązuje problemy. Okazuje ciepło i zainteresowanie swoją kobietą, jest troskliwy i przyjacielski. Ma spójną osobowość, ceni bliskości, czułość, kontakt fizyczny. Wolny od nałogów.

vip 5
Skontaktuj się

VIP #5

Fuzja elegancji i prostoty

Piękna blondynka o delikatnych rysach i zgrabnej wysportowanej sylwetce. 1,75 wzrostu. Spontaniczna, radosna i seksowna. Ma klasę i potrafi dostosować się do okoliczności. Lubi ładnie wyglądać, ceni dobre tkaniny, dostrzega detale, uwielbia perły i lilie. Jej styl to klasyka, boho, a także wygodne stroje dopasowane do aktywności.

Dumna i silna kobieta o wysokiej inteligencji emocjonalnej, która wie, jak chce żyć i ma wiele do zaoferowania w relacji. Zajmuje się w życiu tym, co kocha, więc robi to z dużym zaangażowaniem. Naturalną nagrodą są uznanie i docenienie. Jej pasją jest tworzenie pięknych wnętrz. Sama restauruje stare przedmioty, a następnie wprowadza je do swoich projektów wnętrzarskich. Stale poprawia i upiększa swoje otoczenie. Jest wrażliwa na piękno i sztukę – kocha teatr, operę, kino, muzykę i taniec.

Nasza klientka jest świadoma siebie i wymagająca, przy czym najwięcej wymaga od siebie. Miłość uważa za stan uniwersalny, a teraz konkretnie tęskni do mężczyzny, którego obdarzy głębokim uczuciem i dla którego będzie najważniejsza. Stworzyła ciepły rodzinny dom, bardzo dba o to, aby było przytulnie, miło i ładnie. Przykłada dużą wagę do jakości jedzenia – kupuje produkty ze świadomością, karmi najbliższych pożywnie, zdrowo i organicznie. Docenia wino z dobrych roczników i uwielbia to z butikowych produkcji, w tym Rioja Gran Reserva. Gdy mowa o białych odmianach, jej gust określa Claudy Bay.

Dużo uwagi przykłada do rozwoju osobistego i lubi głębokie rozmowy. Ma wspaniałe dzieci i utrzymuje dobre relacje z ich ojcem. Jest prawdomówna, otwarta, pracowita i opiekuńcza. Dba o siebie, by być w dobrej formie. Jest transparentna w stylu życia i w uczuciach. Lubi siebie i ceni chwile, które spędza sama. Kocha zwierzęta i naturę, lubi życie na wsi i prostotę (ale nie bylejakość!) jako odmianę od wielkomiejskiego życia. Cieszy ją jazda na rowerze, tenis i joga. Wielką radość sprawia jej dzielenie się i bycie pomocną. Lubi podróżować i poznawać inne kultury, jest gotowa prowadzić życie w różnych miejscach. Doświadczenie nauczyło ją tolerancji. Uważa, że staje się coraz lepszą osobą.

W związku potrzebuje zaufania i przestrzeni. Jest mamą, ale przede wszystkim kobietą i tej sferze pragnie teraz dać więcej uwagi. Chce pokochać mężczyznę, dzielić z nim życie i być z niego dumna. Pragnie przytulania i bliskości, która wynika z wzajemnej chęci dbania o partnera, zaangażowania emocjonalnego, zaufania i szacunku. Nasza klientka uwielbia być blisko i wymieniać z partnerem miliony znaków na istniejące uczucie i zaangażowanie.

On

Mężczyzna, z którym zechce pójść przez życie, musi przykładać wagę do wysokich standardów, być prężny zawodowo i finansowo, aby korzystać z uroków najpiękniejszych miejsc. To wyjątkowy pan, który doceni walory naszej klientki i będzie dumny, że to właśnie ona stoi u jego boku. Dobry człowiek bez skłonności do dominacji, który zaimponuje jej stylem bycia i osobowością, przede wszystkim będzie jej partnerem, a jednocześnie zaakceptuje dzieci. Szczery, szlachetny, wielkoduszny, zrównoważony i spójny. Otwarty, nie pruderyjny, skupiony na swojej kobiecie, dający przestrzeń i zaufanie. Mężczyzna z klasą, fantazją, o dużym uroku osobistym, zdolny okazywać miłość, szacunek i przywiązanie oraz pielęgnować związek. Niepalący lub bardzo dbający o higienę w tym zakresie.

vip 6
Skontaktuj się

VIP #6

Mały krok we właściwą stronę może być największym krokiem w życiu…

Spokojna, pogodna, elegancka, kobieca, o pięknym i tajemniczym uśmiechu. Nasza klientka ma 52 lata i 1,65 wzrostu. Jest odważna, ma zaufanie do siebie i daje sobie radę także w trudnych okolicznościach. To kobieta, która potrafi stworzyć w centrum Warszawy japoński ogród.

Ceni chrześcijańskie wartości – wiarę, nadzieję i miłość.

Jest samodzielna i kreatywna, ma zamiłowanie do ładu i porządku w otoczeniu. Stawia na wygodę, preferuje styl sportowy w towarzystwie kobiecych dodatków.

Z wykształcenia japonistka, zna cztery języki obce – oprócz japońskiego: angielski, niemiecki i rosyjski.

Nie marnuje czasu na to, co nie współgra z jej duszą. Wybiera jakość w odniesieniu do relacji i otoczenia, w jakim przebywa. Ten moment określa jako pozytywne nowe otwarcie. Po latach wielkiej intensywności postanowiła przestać gonić.

Zatrzymała się i celebruje chwile, cieszy się życiem konsekwentnie eksploruje ten stan.

Będzie to jeszcze cenniejsze w towarzystwie odpowiedniego mężczyzny.

Wierzy, że nic nie dzieje się przez przypadek i wie, czym są rozterki. Porządkuje swoje życie poprzez pryzmat kultury japońskiej. W teorii lean management odnalazła użyteczną kanwę – widzi życie jako porządkowanie procesów, dostrzegając punkty, w których traci energię.

Na wszystko patrzy strategicznie i holistycznie – planuje kilka lat do przodu. Uważa, że – tak jak na morzu – ważny jest kierunek, wiatr i trzymanie kursu.

Łączy w sztuce życia to, co najlepszego oferuje Wschód i Zachód.

Kultura japońska jest mistyczna, intuicyjna i wrażliwa. Naukowy i pragmatyczny Zachód dopełnia wgląd w całość. nasza klientka dąży do stabilizacji i chce mieć swoje miejsce. Chce pracować i mieć kontakty z ludźmi. Wie, że dzisiaj trzeba umieć przemodelować się.

Jest rozważna i powściągliwa w opiniach, ufa swoim emocjom. Trzeba dać czas, by poznać drugiego człowieka i rozpoznać własne uczucia, zaufać i wziąć rozbieg… Skupia się na tym, co jest wspólne, co łączy, nadając relacji naturalny bieg.

Ta wspaniała kobieta akceptuje przemijanie i jest elastyczna – nie trzyma się kurczowo swoich wyobrażeń, bo ważny jest człowiek.

Pragnie pełnego spektrum relacji, w której partnerzy będą się wzajemnie wzbogacać i fajnie spędzać razem czas. Ceni ciepło i spokój. Potrafi zadbać o własny dobrostan oraz zatroszczyć się o partnera.

On: Człowiek czynu, aktywny i odważny. Zadbany, o wysokiej kulturze osobistej. Chce się doskonalić w różnych obszarach i ma zainteresowania. Dostrzega wzbogacenie swojego życia w osobie, która mu towarzyszy i poważnie myśli o związku. Wrażliwy mężczyzna, który ma wgląd w siebie, jest refleksyjny. Podchodzi do życia i ludzi z uważnością, wyciąga wnioski, zadaje sobie pytania o to, co może zrobić lepiej, co jest ważne, i potrafi na nie odpowiedzieć.

Autentyczny, szczery, otwarty i komunikatywny. Potrafi rozmawiać także o tym, co trudne i ma dostęp do swojej emocjonalności. Dąży do równowagi i harmonii. Interesujący ze względu na to, kim jest i poprzez styl życia.

vip 7
Skontaktuj się

VIP #7

Kobieta, która lubi błyszczeć, wyruszyła na spotkanie swojego Mężczyzny…

Nasza klientka to delikatna wysoka blondynka o pięknych niebieskich oczach. Ma 37 lat i 1, 71 wzrostu.To miejska dziewczyna, inteligentna, ambitna i rezolutna.

Amatorka mrożonej kawy, ryb i owoców morza, która zna się na dobrej kuchni. Wysokiej klasy profesjonalista. Wykonuje absorbującą pracę, która jest źródłem i dużej satysfakcji, i stresu, a jednocześnie przyjemności, gdyż wiąże się z podróżowaniem i kontaktami z ludźmi z całego świata. Praca jest pasją naszej klientki, dzięki niej zna się na winie i alkoholach, wokół których kręci się jej życie zawodowe od kilkunastu lat.

Wielką i bezwzględną miłością darzy psy – i zaangażowała się w pracę charytatywną na ich rzecz. Fundacja, w której działa, zajmuje się ratowaniem psów skrzywdzonych, odebranych z interwencji oraz adopcją.
Jest to towarzyska i otwarta, ma przyjaciół i znajomych kobieta. Ceni ten krąg jako trwałą bazę równowagi psychofizycznej. Dużo czyta, chętnie chodzi do kina (w towarzystwie) i na walki KSW – jest to także okazja, by spotkać się z przyjaciółmi. Dom prowadzi adekwatnie do potrzeb singielki.

Chętnie wychodzi do restauracji i chciałaby zachować ten aspekt w związku, włączając więcej chwil spędzanych tylko we dwoje i przygotowywanie jedzenia w domu. Dba o zdrowie i ciało.

Lubi nosić sukienki. Ma tatuaże i lubi je. Jest zadowolona ze swojego wyglądu. Jest aktywna na poziomie rekreacji – lubi sporty wodne, np. pływanie kajakiem, jeździ na rowerze, chodzi na spacery i chętnie nauczy się gry w golfa i tenisa, na siłownię jednak nie da się namówić – ta forma nie jest w jej stylu. Dużo podróżowała, widziała różne strony świata, więc teraz poświęca uwagę, by zbudować stały związek i osadzić się w jednym miejscu – chętnie poza miastem. Bardzo dobrze funkcjonuje społecznie, jednocześnie zależy jej na zbudowaniu głębokiej więzi z mężczyzną, która zamieni się w stały związek. Ma intuicję i jest bardzo wrażliwa, przygląda się wnikliwie, by poznać, następnie zaufać i dać miejsce w sercu. Chroni swoją przestrzeń osobistą i ceni niezależność. Odróżnia seksualność od intymności.

Dopasowanie z partnerem jest wzajemne i tworzy się organicznie w trakcie budowania relacji. Związek będzie dla naszej klientki osią, wokół której stworzy nowy balans życia – najlepiej bliżej natury i dalej od zgiełku rodzinnej metropolii. Chce podziwiać swojego mężczyznę, być z niego dumna i rozkwitać u jego boku.

On: Ambitny – z osiągnięciami w sferze, którą wybrał, skuteczny i zdeterminowany. Pewny siebie, obyty w świecie, elokwentny i inspirujący w rozmowie. Z otwartą głową, interesujący się światem. Zadbany, mocno zbudowany, aktywny w sferze męskich sportów. Ma poczucie humoru i zdrowy dystans do siebie. Nie obraża się, nie manipuluje, daje oparcie i wspiera w każdej sytuacji, potrafi rozbawić i rozładować napięcie. Może być rozwiedziony i mieć dzieci, jednak w uregulowanej sytuacji formalnej i gotowy na stały związek. Wierny, skupiony na swojej kobiecie, nie szuka dodatkowych wrażeń. Lubi zwierzęta, zwłaszcza psy, które zawsze będą obecne w jego życiu.