Dołączam jako Klient Dołączam bezpłatnie
MENU
PL / EN

VIP


Club

Infinity Love to Ekskluzywna Agencja Matrymonialna

VIP Club

Wykorzystujemy naszą wiedzę ekspercką i sięgamy do wszelkich etycznych metod i źródeł, by przeprowadzić w pełni spersonalizowany proces poszukiwania odpowiedniego partnera. Członkinie programu Ladies VIP z różnych powodów chronią swoją prywatność. Tak jak Gentelmeni VIP.

Klienci

vip


Wiele z nich to osoby rozpoznawalne, pochodzące ze znanych rodzin, zajmujące eksponowane stanowiska i pełniące odpowiedzialne funkcje. Właścicielki i właściciele firm, menedżerowie wysokiego szczebla, artyści, dziennikarze, osoby ze świata sztuki i polityki.


Zapewniamy im najwyższą dyskrecję i poufność podczas całego procesu, a także reprezentujemy je w kontaktach z kandydatami do momentu, gdy są gotowe osobiście podjąć relację.

Nasi klienci VIP to osoby wielkiego formatu, niezwykłe, inteligentne, wykształcone, dynamiczne i aktywne. Są to osoby odnoszące sukcesy których mamy przyjemność reprezentować.

klienci VIP

Program VIP oferujemy określonej liczbie klientow w danym roku. Jedną z jego zalet jest stała bezpośrednia współpraca z Katarzyną Dziubą, założycielką i prezesem Infinity Love. Dla klientow tego programu wyruszamy w świat. Dosłownie! Nie ograniczamy się do własnej bazy, lecz dynamicznie sięgamy do innych źródeł, które mogą przybliżyć nas do sukcesu.


Zespół Infinity Love aktywnie działa i współpracuje z ekskluzywnymi międzynarodowymi agentami concierge, doradcami stylu życia, stylistami, trenerami personalnymi, specjalistami kosmetologii i medycyny estetycznej, agentami nieruchomości, trenerami rozwoju osobistego, a także zaprzyjaźnionymi specjalistami innych branż. Dołącz do elitarnego programu Ladies / GentelmenVIP!

Wyjątkowe

osoby o szczególnych wymaganiach


Poznaj naszych VIP
VIP Club
VIP

panie
VIP Panie
VIP

panowie
VIP Panowie

Przykłady

Klientów VIP

  • Opracowanie strategii i planu działań zmierzających do pozyskania idealnej kandydatki. Ważnymi kryteriami były droga życiowa kandydatki oraz wykształcenie uzyskane w prestiżowej uczelni.
  • Praca z klientem posługującym się jedynie własnym językiem ojczystym, pragnącym założyć rodzinę z Europejką posługującą się jego językiem i gotową na relokację.
  • Współpraca z osobami o szerokich koneksjach biznesowych i towarzyskich w celu pozyskania kandydatek na partnerkę dla inwestora dużego amerykańskiego funduszu.
  • Wdrożenie poszukiwania dla dyrektora generalnego światowej korporacji, w którym uwzględniono wiele usług concierge, w tym uzgadnianie terminów, planowanie podróży zagranicznych i spotkań oraz ich oprawy.
  • Przeprowadzenie wstępnych spotkań w Warszawie, Londynie, Paryżu, Nicei, Kijowie, Petersburgu, których celem było wyselekcjonowanie dla klientów kandydatek do
Napisz do nas Zostaw swój numer, oddzwonimy w ciągu 24h

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w celu skontaktowania się ze mną.

Dziękujemy za wysłanie formularza! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Dołączam jako Klient
Dołączam bezpłatnie