W INFINITY zapewniamy indywidualne i profesjonalne podejście oraz dyskrecję.

Nasza baza nieustannie wzbogaca się dzięki pracy, którą wkładamy, aby poznać wyjątkowe osoby. Prowadzimy osobiste poszukiwania oraz współpracujemy z elitarnymi biurami, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Przez ostatnie dziesięć lat poznałam setki osób z Francji, USA, a teraz z Polski. Każda z nich ma wyjątkową historię, każda wnosi nową perspektywę. Historie tych osób są bogate w sukcesy, różnorodne style życia, podróże, wspomnienia i nadzieje związane z miłością.

„Gdy mogę do głębi poznać osobę, jej standardy i wymagania, jestem w stanie zaproponować program odpowiedni do jej oczekiwań.

Często drugie interview, prowadzone pod kątem psychologicznym, ujawnia głębokie potrzeby i pozwala nam dokładnie zrozumieć, kogo będziemy szukać i przedstawiać danej osobie.

Moim marzeniem dla Infinity jest tworzenie wspaniałych związków, które wzbogacą i wniosą piękno do życia każdego z naszych podopiecznych.”

zapraszam was do wykonania pierwszego kroku który was zbliży do zmian w waszym życiu

with Love
Katarzyna Dziuba

Nasze walory

Indywidualne podejście
Każdego, kto zgłasza się do nas, prowadzimy za rękę przez skomplikowany świat singli do momentu znalezienia właściwej osoby na partnera. Jesteśmy dla Was wsparciem i filtrem.
Dyskrecja
Wywiad, który przeprowadzamy, jest wnikliwy, ale informacje są bezpieczne i mają nam pomóc w poszukiwaniach.
Profesjonalizm
Kombinacja podejścia psychologicznego, pogłębiona weryfikacja, identyfikacja potrzeb i standardów.

Nasz zespół

Katarzyna Dziuba - założyciel Infinity Love

Działalność Infinity Love rozpoczęłam we Francji w 2009 roku. Miałam niebywałą przyjemność pracy dla legendarnego Domu Aukcyjnego Christie’s w Paryżu, gdzie poznałam wielu wspaniałych ludzi, a wśród nich samotne Panie oraz samotnych Panów. Podjęłam się misji pomocy tym osobom w odnalezieniu prawdziwej miłości.

Agata Majcher - Coach i Trener osobisty Sfera Miłości

Pasjonuje mnie komunikacja i relacje międzyludzkie oraz ich świadome rozwijanie w oparciu o wartości.

Na człowieka patrzę holistycznie, obejmując wszystkie aspekty, sfery i uwarunkowania. Towarzyszę w rozwoju osobistym, odkrywaniu odwagi, uzyskiwaniu spójności i spokoju. Fascynuje mnie praca z ciałem jako droga do uwolnienia napięć, poznawania, a niekiedy odzyskiwania siebie. Jestem dyplomowanym coachem, praktykiem integracji oddechem, trenerem uważności i kompetencji miękkich, doświadczoną życiowo indywidualistką.

Ponad 20 lat w administracji, biznesie, brandingu, branżach: szkoleniowej, artystycznej i eventowej nauczyło mnie mediacji, sztuki wyboru, poszanowania różnorodności i wydobywania jakości.

Jestem przekonana, że związek budują dwie osoby, a życie jest jeszcze piękniejsze z właściwym partnerem. W Infinity Love mam przyjemność prowadzić wywiady, sesje indywidualne i warsztaty sprzyjające kojarzeniu naszych Klientów w szczęśliwe pary.

Eliza Dubelska — fotograf

Przygodę z fotografią rozpoczęłam w 2016 roku. Kiedy sama przed laty zrozumiałam, że moje prawdziwe piękno jest we mnie i płynie ode mnie do świata, poczułam nieopisaną potrzebę pokazania kobietom ich naturalnego, prawdziwego piękna, które ja widziałam w nich, a one z różnych powodów nie.
Swoje poczucie piękna kobiety często uzależniają od komplementów osób trzecich. A tymczasem ono jest w nich. Tylko czeka, żeby je odkryć, poczuć i zobaczyć. Mój dar to umiejętność dostrzegania tego wewnętrznego piękna i wydobywanie go. Tę naturalność uwieczniam na swoich zdjęciach. Z przyjemnością pokażę Ci Twój naturalny blask moimi oczami.

Agnieszka Dziuba — Love Konsultant w Krakowie

Agnieszka przez kilkanaście lat pracowała w kręgu mody we Włoszech i Europie. Chętnie omówi Twój styl, makijaż, fryzurę, a nawet perfumy. Pierwsze spotkanie odbywa się w pięknym i dyskretnym miejscu w Krakowie, gdzie Agnieszka odpowie na wiele pytań i przeprowadzi wstępny wywiad.  Po spotkaniu otrzymasz propozycję, aby dołączyć do naszego ekskluzywnego grona. Rozpoczniesz swoją podróż w świecie wymagających singli.

Nasz blog

Udawanie na randce – dlaczego nie warto tego robić?

Udawanie kogoś, kim się w rzeczywistości nie jest to...
Czytaj dalej

Jak się przygotować na pierwszą wizytę w biurze matrymonialnym?

Mimo tego, że Internet daje coraz więcej możliwości poznawania...
Czytaj dalej

Czy na pierwszej randce wypada wręczyć kobiecie kwiaty?

Pierwsza randka to wyjątkowe, ekscytujące spotkanie dwojga ludzi mających...
Czytaj dalej
1 2 3 8