Infinity Love obsługuje ekskluzywnych klientów. Jesteśmy agencją matrymonialną docenianą za najwyższy standard usług i… za zrozumienie.

 

Wielu naszych klientów pochodzi z Francji, z Monaco, także z innych krajów europejskich oraz z USA. Szczycimy się dostępem do naprawdę ciekawych, wyjątkowych, również wymagających osób. To osoby majętne, piastujące kluczowe stanowiska, lub spełnione zawodowo. To osoby również samotne, zdeterminowane, aby odnaleźć w swoim życiu wyjątkową osobę, swoją drugą połowę. Tym osobom, naszym Klientom dajemy to co najlepsze – nasze osobiste, szyte na miarę podejście w poszukiwaniu Upragnionej Miłości.

 

Nasze początki

Jako Infinity Love rozpoczęłam działalność we Francji w 2009 roku. Miałam niebywałą przyjemność pracy dla legendarnego Domu Aukcyjnego Christie’s w Paryżu i okazję poznania wielu wspaniałych ludzi, wśród nich samotnych Pań, samotnych Dżentelmenów. Podjęłam się misji pomocy tym osobom w odnalezieniu Prawdziwej Miłości.

 

Od czego zacząć?

Osobiste spotkanie jest wydarzeniem, do którego zawsze dążę.

Wypełnijcie formularz i spotkajmy się. Ten czas będzie przewidziany tylko na rozmowę o Waszych oczekiwaniach.

 

Kim są Panie, które dołączają do Infinity Love

Jestem tak wymagająca jak Wy.

 

Jeśli wierzę, że jest to kobieta wyjątkowa o pięknej osobowości, kontaktuję się z Wami.

 

Kim są Panowie klienci Infinity Love

Dla mnie też jest ważna klasa i zasady, ale jednym z najważniejszych punktów, jest otwarcie się na miłość i chęć na długotrwały, rozwijający się związek z kobietą jak Wy.

 

Ale jeden z najważniejszych punktów jest otwarcie się na miłość i dążenie do kobiety takiej jak Wy.

 

Kiedy pojawi się odpowiedni dla Was profil otrzymacie wiadomość i prośbę o kontakt z nami.

 

I to nie koniec naszej znajomości

Organizuję różne wydarzenia kulturalne, i nie tylko, dla moich klientów. To idealna możliwość poznania szerszego grona osób, z którymi mam przyjemność współpracować. Są to spotkania wykorzystujące takiego rodzaju atrakcje: speed dating, degustacja wina, warsztaty kreatywne, spektakl operowy lub teatralny, koncert jazzowy, warsztaty kulinarne.

 

Poznać się wzajemnie, zrelaksować, spędzić czas w doborowym towarzystwie – gwarantuję wysoki poziom spotkań, artystyczną moc, kulinarne doznania i dumę z przynależności do klubu wyjątkowych osób, członków i członkiń elitarnej agencji Infinity Love.

 

Aby zobaczyć nadchodzące wydarzenie proszę kliknij tutaj: >>>