Od czego zacząć?

Osobiste spotkanie jest wydarzeniem, do którego zawsze dążę.

Wypełnijcie formularz i spotkajmy się. Ten czas będzie przewidziany tylko na rozmowę o Waszych oczekiwaniach.

 

Kim są Panie, które dołączają do Infinity Love

Piękne kobiety w środku, jak i na zewnątrz dołączają codziennie do grona członkiń. Posiadają wiedzę o swojej wartości i równowagę między zawodowym życiem i osobistymi pasjami. Panie pochodzą z Polski, ale tez całej Europy i Europy Wschodniej.

 

Kim są Panowie klienci Infinity Love

Mężczyźni z klasą i zasadami. Panowie spełnieni zawodowo, ale tez emocjonalnie gotowi na prawdziwy związek. Wyjątkowi kandydaci, którzy nie mają problemu, aby poznać piękne kobiety, ale nie mają czasu na spotykanie Pań, które nie odpowiadają ich standardom. Szukają tej jedynej. A my ją znajdziemy!

Katarzyna Dziuba - założyciel Infinity Love

Jako Infinity Love rozpoczęłam działalność we Francji w 2009 roku. Miałam niebywałą przyjemność pracy dla legendarnego Domu Aukcyjnego Christie’s w Paryżu i okazję poznania wielu wspaniałych ludzi, wśród nich samotnych Pań, samotnych Dżentelmenów. Podjęłam się misji pomocy tym osobom w odnalezieniu Prawdziwej Miłości.

Katarzyna Mączka - love coach

Katarzyna Mączka jest absolwentka psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie studiów pracowała kilka lat w międzynarodowej korporacji – była także członkiem zarządu i dyrektorem ds. personalnych w firmie z branży IT. Interesuje ją psychologia kliniczna i neuropsychologia oraz psychologia pracy. Skończyła studia podyplomowe na SGH i w Akademii Leona Koźmińskiego. W naszym biurze przeprowadza wywiady mające na celu jak najlepsze dopasowanie do siebie kandydatów pod względem osobowościowym i charakterologicznym. Prywatnie pływa motorówką, uwielbia sport, podróże, zwierzęta, maluje też obrazy.

Eliza Dubelska - fotograf

Przygodę z fotografią rozpoczęłam w 2016 roku. Kiedy sama przed laty zrozumiałam, że moje prawdziwe piękno jest we mnie i płynie ode mnie do świata, zrodziła się we mnie nieopisana potrzeba pokazania kobietom ich naturalnego, prawdziwego piękna, które ja widziałam w nich, a one z różnych powodów nie.

 

Swoje poczucie piękna kobiety często uzależniają od komplementów osób trzecich. A tymczasem ono jest w nich. Tylko czeka, by je odkryć, poczuć i zobaczyć. Mój dar to umiejętność dostrzegania tego wewnętrznego piękna i wydobywanie go. Tą właśnie naturalność uwieczniam na swoich zdjęciach. Z przyjemnością pokażę Ci Twój naturalny blask moimi oczami.

Agnieszka Dziuba - Love Konsultant W Krakowie

Agnieszka kilkanaście lat pracowała w kręgu mody we Włoszech i Europie. Będzie wiec mogła, jeśli zechcecie, omówić wasz styl, makijaż, fryzurę, a nawet perfumy. Pierwsze spotkanie odbywa się w pięknym i dyskretnym miejscu w Krakowie, gdzie Agnieszka odpowie wam na wiele pytań i przeprowadzi wstępny interwiew.  Po spotkaniu otrzymacie propozycje, aby dołączyć do ekskluzywnego grona członkiń. I będziecie mogli rozpocząć waszą podróż, w świecie wymagających singli.

 

Nie zostaniecie nigdy sami w tej nowej przygodzie z Infinity love!