Agencja matrymonialna Infinity Love nie zajmuje się tylko przedstawianiem profili kandydata czy kandydatki. Prowadzimy dogłębny wywiad i przygotowujemy do pierwszego spotkania z wybraną osobą. Zapraszamy!

Od czego zacząć?

Wszystko się zaczyna od osobistego spotkania. Tylko taki kontakt pozwoli szczegółowo Cię poznać. Ten czas jest przewidziany tylko na rozmowę o Twoich oczekiwaniach. Wypełnij formularz i spotkajmy się!

Kim są Panie z Infinity Love?

Do grona członkiń dołączają kobiety piękne zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Są to dojrzałe osoby świadome swojej wartości, które znalazły równowagę między życiem zawodowym i osobistymi pasjami. Panie pochodzą z Polski oraz całej Europy, w tym Europy Wschodniej.

Kim są Panowie z Infinity Love?

Mężczyźni z klasą i zasadami nie mają czasu na spotykanie się z Paniami, które nie odpowiadają ich standardom. Współpracujemy z Gentlemanami spełnionymi prywatnie i zawodowo. Są to osoby emocjonalnie gotowe na prawdziwy związek, które szukają tej jedynej. A my ją znajdziemy!

Nasz zespół

Biuro matrymonialne Infinity Love
Katarzyna Dziuba - założyciel Infinity Love

Działalność Infinity Love rozpoczęłam we Francji w 2009 roku. Miałam niebywałą przyjemność pracy dla legendarnego Domu Aukcyjnego Christie’s w Paryżu, gdzie poznałam wielu wspaniałych ludzi, a wśród nich samotne Panie oraz samotnych Panów. Podjęłam się misji pomocy tym osobom w odnalezieniu prawdziwej miłości.

Biuro matrymonialne Infinity Love
Katarzyna Mączka — Love Coach

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale psychologii. W trakcie studiów pracowała przez kilka lat w międzynarodowej korporacji oraz była członkiem zarządu i dyrektorem ds. personalnych w firmie z branży IT. Interesuje ją psychologia kliniczna i neuropsychologia oraz psychologia pracy. Skończyła studia podyplomowe na SGH i w Akademii Leona Koźmińskiego. W naszej agencji matrymonialnej przeprowadza wywiady, które mają na celu jak najlepsze dopasowanie do siebie kandydatów pod względem osobowości i charakteru. Prywatnie pływa motorówką, uwielbia sport, podróże, zwierzęta i maluje obrazy.
katarzyna.maczka@icloud.com

Biuro matrymonialne Infinity Love
Eliza Dubelska — fotograf

Przygodę z fotografią rozpoczęłam w 2016 roku. Kiedy sama przed laty zrozumiałam, że moje prawdziwe piękno jest we mnie i płynie ode mnie do świata, poczułam nieopisaną potrzebę pokazania kobietom ich naturalnego, prawdziwego piękna, które ja widziałam w nich, a one z różnych powodów nie.
Swoje poczucie piękna kobiety często uzależniają od komplementów osób trzecich. A tymczasem ono jest w nich. Tylko czeka, żeby je odkryć, poczuć i zobaczyć. Mój dar to umiejętność dostrzegania tego wewnętrznego piękna i wydobywanie go. Tę naturalność uwieczniam na swoich zdjęciach. Z przyjemnością pokażę Ci Twój naturalny blask moimi oczami.
691 790 319 dubelskaeliza@gmail.com

Biuro matrymonialne Infinity Love
Agnieszka Dziuba — Love Konsultant w Krakowie

Agnieszka przez kilkanaście lat pracowała w kręgu mody we Włoszech i Europie. Chętnie omówi Twój styl, makijaż, fryzurę, a nawet perfumy. Pierwsze spotkanie odbywa się w pięknym i dyskretnym miejscu w Krakowie, gdzie Agnieszka odpowie na wiele pytań i przeprowadzi wstępny wywiad.  Po spotkaniu otrzymasz propozycję, aby dołączyć do naszego ekskluzywnego grona. Rozpoczniesz swoją podróż w świecie wymagających singli.