Infinity

O nas

Infinity Love - Biuro matrymonialne dla Warszawa

Poznaj naszą wyjątkowość

Infinity Love jest wyjątkową, ekskluzywną agencją łączącą osoby poszukujące swojej drugiej połowy. Unikalność, elitarność, indywidualizm, dyskrecja i skuteczność są atutami docenianymi przez panie i panów, z którymi miałam i mam przyjemność współpracować.

Prowadzę niestandardową agencję matrymonialną, wyłamującą się z klasycznego schematu prezentowania listy pań i panów, automatyzacji, dążenia do pierwszego spotkania. Wyjątkową wartością Infinity Love jest osobista znajomość każdej osoby, która zgłasza się o moją pomoc – rzetelny, prawdziwy profil kandydatek, idealnie trafiona rekomendacja, za którą osobiście ręczę.

Infinity Love – Warszawa, Kraków, Monaco, Nicea

Nasza baza jest selektywna i międzynarodowa. Gromadzi panie i panów, doświadczonych, spełnionych zawodowo i życiowo, majętnych, z nienagannymi manierami, którzy niestety są singlami. To osoby świadomie poszukujące swojej drugiej, życiowej połówki. Wiem o tym, ponieważ znam ich potrzeby, ukrywaną samotność, ciche marzenie trafienia na Tą Jedyną/Tego Jedynego.

Ta „druga połowa” gdzieś jest i czeka. Pomagam ją odszukać.

Zajmuję się zawodowo łączeniem par i odnajdywaniem miłości. Angielskie słowo ‘matchmaker’ nie posiada polskiego, godziwego odpowiednika. Nie czuję się swatką, która usilnie łączy w pary. Nie reprezentuję klasycznego biura matrymonialnego. Bardzo dużo czasu spędzam na spotkaniach z paniami, członkiniami Infinity Love, oraz panami, którzy są naszymi klientami. Spotykamy się, rozmawiamy, poznajemy, aby stworzyć idealnie dopasowany profil i móc zaprezentować najbardziej odpowiednią kandydatkę. To praca z ludźmi i dla ludzi, którą kocham i dzięki niej całkowicie odnajduję się. To wyjątkowa wartość i nienaganna reputacja, którą doceniają Klientki i Klienci Infinity Love, z każdego zakątku Polski, z Francji i USA. To ponad 100 par, które dzięki nam są ze sobą lub związały się na całe życie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Katarzyna Dziuba
Infinity Love – Warszawa, Kraków, Monaco, Nicea