Agencja matrymonialna Infinity Love nie zajmuje się tylko przedstawianiem profili kandydata czy kandydatki. Prowadzimy dogłębny wywiad i przygotowujemy do pierwszego spotkania z wybraną osobą. Zapraszamy!

Od czego zacząć?

Wszystko się zaczyna od osobistego spotkania. Tylko taki kontakt pozwoli szczegółowo Cię poznać. Ten czas jest przewidziany tylko na rozmowę o Twoich oczekiwaniach. Wypełnij formularz i spotkajmy się!

Kim są Panie z Infinity Love?

Do grona członkiń dołączają kobiety piękne zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Są to dojrzałe osoby świadome swojej wartości, które znalazły równowagę między życiem zawodowym i osobistymi pasjami. Panie pochodzą z Polski oraz całej Europy, w tym Europy Wschodniej.

Kim są Panowie z Infinity Love?

Mężczyźni z klasą i zasadami nie mają czasu na spotykanie się z Paniami, które nie odpowiadają ich standardom. Współpracujemy z Gentlemanami spełnionymi prywatnie i zawodowo. Są to osoby emocjonalnie gotowe na prawdziwy związek, które szukają tej jedynej. A my ją znajdziemy!

Nasz zespół

Katarzyna Dziuba - założyciel Infinity Love

Działalność Infinity Love rozpoczęłam we Francji w 2009 roku. Miałam niebywałą przyjemność pracy dla legendarnego Domu Aukcyjnego Christie’s w Paryżu, gdzie poznałam wielu wspaniałych ludzi, a wśród nich samotne Panie oraz samotnych Panów. Podjęłam się misji pomocy tym osobom w odnalezieniu prawdziwej miłości.

Agata Majcher - Coach i Trener osobisty Sfera Miłości

Pasjonuje mnie komunikacja i relacje międzyludzkie oraz ich świadome rozwijanie w oparciu o wartości.

Na człowieka patrzę holistycznie, obejmując wszystkie aspekty, sfery i uwarunkowania. Towarzyszę w rozwoju osobistym, odkrywaniu odwagi, uzyskiwaniu spójności i spokoju. Fascynuje mnie praca z ciałem jako droga do uwolnienia napięć, poznawania, a niekiedy odzyskiwania siebie. Jestem dyplomowanym coachem, praktykiem integracji oddechem, trenerem uważności i kompetencji miękkich, doświadczoną życiowo indywidualistką.

Ponad 20 lat w administracji, biznesie, brandingu, branżach: szkoleniowej, artystycznej i eventowej nauczyło mnie mediacji, sztuki wyboru, poszanowania różnorodności i wydobywania jakości.

Jestem przekonana, że związek budują dwie osoby, a życie jest jeszcze piękniejsze z właściwym partnerem. W Infinity Love mam przyjemność prowadzić wywiady, sesje indywidualne i warsztaty sprzyjające kojarzeniu naszych Klientów w szczęśliwe pary.

Eliza Dubelska — fotograf

Przygodę z fotografią rozpoczęłam w 2016 roku. Kiedy sama przed laty zrozumiałam, że moje prawdziwe piękno jest we mnie i płynie ode mnie do świata, poczułam nieopisaną potrzebę pokazania kobietom ich naturalnego, prawdziwego piękna, które ja widziałam w nich, a one z różnych powodów nie.
Swoje poczucie piękna kobiety często uzależniają od komplementów osób trzecich. A tymczasem ono jest w nich. Tylko czeka, żeby je odkryć, poczuć i zobaczyć. Mój dar to umiejętność dostrzegania tego wewnętrznego piękna i wydobywanie go. Tę naturalność uwieczniam na swoich zdjęciach. Z przyjemnością pokażę Ci Twój naturalny blask moimi oczami.
691 790 319 dubelskaeliza@gmail.com

Agnieszka Dziuba — Love Konsultant w Krakowie

Agnieszka przez kilkanaście lat pracowała w kręgu mody we Włoszech i Europie. Chętnie omówi Twój styl, makijaż, fryzurę, a nawet perfumy. Pierwsze spotkanie odbywa się w pięknym i dyskretnym miejscu w Krakowie, gdzie Agnieszka odpowie na wiele pytań i przeprowadzi wstępny wywiad.  Po spotkaniu otrzymasz propozycję, aby dołączyć do naszego ekskluzywnego grona. Rozpoczniesz swoją podróż w świecie wymagających singli.

 

Znalezienie idealnego kandydata pochłania mnóstwo czasu i energii. Dlatego pracujemy tylko z kilkoma Paniami z Ladies Private Club w roku. Dzięki temu poświęcamy wystarczającą ilość uwagi na każdy przypadek z osobna. Zapraszamy!

 

Wnikliwy wywiad

Podstawą naszego sukcesu jest dokładne zapoznanie się z Tobą. Wnikliwie i bez pośpiechu poznajemy Twój charakter, oczekiwania i marzenia. Tylko ustalanie indywidualnych preferencji cech przyszłego partnera, gwarantuje udane połączenie. Nietrafiony kandydat? W Infinity Love nie ma miejsca na rozczarowanie!

 

W jaki sposób działamy?

Poszukujemy idealnego kandydata aż do skutku. Baza Infinity Love obejmuje Panów mieszkających w Polsce i za granicą. Współpracujemy także z kilkoma, w pełni zaufanymi i elitarnymi agencjami matrymonialnymi w Europie oraz USA.

 

Poświęcamy mnóstwo czasu na korespondencję mailową, telefoniczną i telekonferencje. Jednak najważniejsze są dla nas bezpośrednie spotkania. Tylko w ten sposób możemy ustalić, czy kandydat będzie do Ciebie pasował.

 

Obowiązkowym kryterium selekcji jest jego gotowość mężczyzny na prawdziwy związek. Wykorzystujemy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w łączeniu par i odnajdywaniu miłości. Dzięki temu wyczujemy szczerą gotowość na związek, zaangażowanie i miłość. Spotkanie odbędzie się dopiero po przedstawieniu profilu kandydata i Twojej akceptacji. Ladies Private Club zapewnia 100% skuteczności i dyskrecji.

 

Jeśli jesteś gotowa na prawdziwy związek, to zapraszamy do kontaktu!