Dołączam jako Klient Dołączam bezpłatnie
MENU
PL / EN

Jest

czas na zmianę

Infinity Love to Ekskluzywna Agencja Matrymonialna

about picture

Od tradycyjnych biur matrymonialnych czy portali randkowych wyróżnia nas podejście do kandydatów. Profile umieszczane w Internecie często mocno mijają się z rzeczywistością. Wiemy, że nasi klienci nie mogą sobie pozwolić na tego rodzaju rozczarowania. Dlatego z potencjalnymi kandydatami kontaktujemy się osobiście.

about picture 1 about picture 2

Jeśli nie możesz do nas przyjechać spotkajmy sie na:

whatsup logo zoom logo skype logo

Jak wygląda spotkanie On Line?

  • Umawiamy termin spotkania
  • Potwierdzamy z Tobą dzień i godzinę
  • Aby termin był zarezerwowany pobieramy opłatę
  • Przeprowadzamy z Tobą pierwszy wywiad
  • Spotkanie może trwać do 90 minut

Podczas rozmowy zapewniamy pełną dyskrecję i miłą atmosferę. Chociaż dużo czasu poświęcamy na kontakt telefoniczny i mailowy, to podstawową formą „sprawdzenia” człowieka jest spotkanie twarzą w twarz.


Po dokładnym wywiadzie celnie oceniamy daną osobę pod względem charakteru, oczekiwań i nastawienia.


Pracujemy z kobietami i mężczyznami po 25. roku życia, którzy szukają trwałego związku. W naszej bazie mamy osoby spełnione zawodowo, pełne pasji i chętne do zaangażowania się w głębszą relację.

Moim

marzeniem dla Infinity jest tWorzenie wspaniałych związków, które wzbogacą i wniosą piękno do życia każdego z naszych podopiecznych.


sign

założyciel Infinity Love

Działalność Infinity Love rozpoczęłam we Francji w 2009 roku. Miałam niebywałą przyjemność pracy dla legendarnego Domu Aukcyjnego Christie’s w Paryżu, gdzie poznałam wielu wspaniałych ludzi, a wśród nich samotne Panie oraz samotnych Panów. Podjęłam się misji pomocy tym osobom w odnalezieniu prawdziwej miłości.

Przez ostatnie dziesięć lat poznałam setki osób z Francji, USA, a teraz z Polski. Każda z nich ma wyjątkową historię, każda wnosi nową perspektywę. Historie tych osób są bogate w sukcesy, różnorodne style życia, podróże, wspomnienia i nadzieje związane z miłością.

cudzyslow Katarzyna Dziuba

Spotkajcie

Kasie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w celu skontaktowania się ze mną. Polityka prywatności

Dziękujemy za wysłanie formularza! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

W ciągu wielu lat pracy z najbardziej pożądanymi kobietami i mężczyznami z całego świata, Katarzyna Dziuba stała się wiodącą specjalistką w zakresie kojarzenia par.

Pogłębione autorskie metody, osobowość i wyjątkowa intuicja, pozwalają Katarzynie traktować swoją pracę zarówno jako proces oparty o wiedzę, jak i sztukę. W rezultacie takiego podejścia Katarzyna konsekwentnie pomaga nawet najbardziej wyrafinowanym klientom znaleźć trwałe i głęboko intymne relacje, wnoszące do życia poczucie spokoju, równowagi i akceptacji w sposób, jakiego wcześniej nie doświadczyli.

Autorskie metody
Autorskie
metody
Indywidualne podejście
Indywidualne
podejście
Niepowtarzalnaosobowość
Niepowtarzalna
osobowość
Wyjątkowa intuicja
Wyjątkowa
intuicja
page about picture

Jej

wnikliwość, dyskrecja i kreatywność w kojarzeniu stają się już legendą.


Choć Katarzyna świadomie nie reklamuje swoich usług, kobiety i mężczyźni z całego świata coraz częściej odwołują się do jej ciepła i mądrości, poszukując dla siebie właściwego partnera. Niezwykłe połączenie uczciwości, rzetelności, energii, przedsiębiorczości i inteligencji emocjonalnej, jakimi obdarzona jest Katarzyna, tworzy pozytywną przestrzeń, w której rodzą się głębokie, wartościowe relacje.

Często, już na wstępnym etapie konsultacji zdarza się, że klient ma wrażenie, że spotkał bratnią duszę, osobę, która naprawdę rozumie jego potrzeby . Składa się na to osobowość i ponad 10 lat doświadczenia Katarzyny w kojarzeniu par, motywacji i ambicji, a także kluczowych czynników, które mogą blokować uzyskanie równowagi między szczęściem osobistym i zawodowym, tym samym uniemożliwiają stworzenie szczęśliwej relacji osobistej.

Katarzyna ściśle współpracuje ze swoimi klientami, zawsze przekazuje istotne informacje zwrotne, motywuje do zaangażowania w proces i podkreśla, że komunikacja to wzajemność i droga dwukierunkowa. Dzięk i temu każdy klient Infinity Love czuje się jak prawdziwy VIP .


page about picture
Dołączam jako Klient
Dołączam bezpłatnie