Wielu samotnych starszych ludzi uważa, że dla nich miłość stanowi już zamknięty rozdział. Nie zgadzamy się z tym! Wierzymy i potwierdzamy, że zakochać się można w każdym wieku. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami:

Dlaczego warto?

Uczucia są ponadczasowe. To właśnie dlatego twierdzimy, że nie ma granicy wieku, po której szansa na znalezienie miłości lub poznanie przyjaciela, nie istnieje. Zarówno młodsza, jak i starsza osoba pozytywnie nastawiona do życia, może znaleźć szczęście przy drugim człowieku.
Duże doświadczenie i mądrość życiowa zwiększają szanse na udaną relację. Aranżujemy spotkania osób o podobnych oczekiwaniach i zainteresowaniach — łączymy ludzi, którzy pragną tego samego.
Ofertę kierujemy do kobiet i mężczyzn, którzy ukończyli 65 lat. Parujemy ludzi, których łączy wspólna pasja. Potwierdzamy, że z naszą pomocą wiele samotnych seniorek i seniorów znalazło wspaniałego towarzysza podróży przez jesień życia.

Co obejmuje oferta dla seniora i seniorki?

Fundamentem związku między seniorami jest szczera i lojalna przyjaźń. Kandydaci i kandydatki tej kategorii zdecydowanie preferują spotkania na żywo. Dlatego zapraszamy ich do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez naszą agencję – są to m.in. spotkania dla samotnych. Umożliwiają one nawiązanie ciekawych znajomości, które z czasem przekształcają się w głębsze relacje. W ich trakcie uczestnicy spędzają miło czas na rozmowie, wymianie doświadczeń oraz na wzajemnym poznawaniu się.
Znalezienie drugiego człowieka o podobnych zainteresowaniach nie musi być trudne. Aby jednak było to możliwe, trzeba otworzyć się na współczesne możliwości. Po dołączeniu do naszej bazy będziesz otrzymywać propozycje kandydatów i zaproszenia na spotkania dla seniorów organizowane w Warszawie i okolicy.
W przygotowanej bazie mamy nie tylko informacje o osobach szukających miłości i przyjaźni, ale także ich fotografie. Zdjęcia robimy w biurze klubu lub podczas sesji z naszą fotograf — Elizą. Zapewniamy sympatyczną atmosferę, dzięki której nawet bardzo zestresowani seniorzy mogą czuć się swobodnie i cieszyć chwilą. Warunki te umożliwiają uzyskanie pięknych, a zarazem naturalnych portretów. Uwieczniamy emocje, spojrzenie i radość życia, jakie mają kandydaci.
Serdecznie zapraszamy seniorki i seniorów do kontaktu telefonicznego i mailowego.