Wielu samotnych starszych ludzi uważa, że dla nich miłość stanowi już zamknięty rozdział. My się z tym nie zgadzamy! Wierzymy, że zakochać można się w każdym wieku. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Dlaczego warto?

Uczucia są ponadczasowe, dlatego nie ma granicy wieku, po której szansa na miłość lub poznanie przyjaciela nie istnieje. Zarówno młodsza, jak i starsza osoba pozytywnie nastawiona do życia może znaleźć szczęście przy drugim człowieku.
Duże doświadczenie i mądrość życiowa zwiększają szanse na udaną relację. Aranżujemy spotkania osób o podobnych oczekiwaniach i zainteresowaniach — łączymy ludzi, którzy pragną tego samego.
Ofertę kierujemy do kobiet i mężczyzn, którzy ukończyli 65 lat. Dzięki nam spotkasz ludzi, z którymi połączy Cię wspólna pasja. Już wiele samotnych seniorek i seniorów znalazło wspaniałego towarzysza podróży przez jesień życia.

Oferty dla seniora i seniorki

Fundamentem związku między seniorami jest szczera i lojalna przyjaźń. Nasi kandydaci i kandydatki wolą spotkania na żywo. Dlatego zapraszamy ich do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez naszą agencję matrymonialną. Umożliwiają nawiązanie ciekawych znajomości, które z czasem przekształcą się w głębsze relacje. Uczestnicy spędzają miło czas na rozmowie, wymianie doświadczeń oraz na wzajemnym poznawaniu się.
Znalezienie drugiego człowieka o podobnych zainteresowaniach nie musi być trudne. Trzeba jednak otworzyć się na współczesne możliwości. Po dołączeniu do naszej bazy będziesz otrzymywać propozycje kandydatów i zaproszenia do wszystkie spotkania dla samotnych w Warszawie i w okolicy.
W naszej bazie mamy nie tylko informacje o osobach szukających miłości i przyjaźni, ale także ich fotografie. Zdjęcia robimy na miejscu w naszym biurze lub podczas sesji z naszą fotograf — Elizą. Zapewniamy sympatyczną atmosferę, dzięki której nawet bardzo zestresowani seniorzy się rozluźnią i zaczną cieszyć się chwilą. W takich warunkach uzyskamy piękne, a zarazem naturalne portrety. Uwieczniamy emocje, spojrzenie i radość życia, jaką mają nasi kandydaci.
Serdecznie zapraszamy seniorki i seniorów do kontaktu telefonicznego i mailowego!