Biuro matrymonialne Infinity Love

Najbliższe wydarzenia

Wielu samotnych starszych ludzi uważa, że dla nich miłość stanowi już zamknięty rozdział. To absolutnie błędne myślenie!

Zakochać można się w każdym wieku, a znalezienie drugiego człowieka o podobnych zainteresowaniach nie musi być trudne. Trzeba jednak otworzyć się na współczesne możliwości. Dołączenie do naszej bazy pozwala na otrzymanie propozycji kandydatów i zaproszenia do wszystkich wydarzeń odbywających się w Warszawie i w okolicy.

Naszą ofertę kierujemy do kobiet i mężczyzn, którzy ukończyli 65 lat. Dzięki nam macie szansę spotkać ludzi, z którymi połączy Was wspólna pasja. Już wiele samotnych seniorek i seniorów znalazło towarzysza wspólnej podróży przez jesień życia. Obecność w naszej starannie wyselekcjonowanej bazie pozwala na zapoznanie się z innymi starszymi osobami tęskniących za bliskością drugiego człowieka.

Oferty dla seniora i seniorki

Bazą związków seniorów jest prawdziwa przyjaźń. Preferują oni spotkania na żywo. Dlatego zapraszamy ich do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez nasze biuro matrymonialne. Dają one możliwość nawiązania ciekawych znajomości, które z czasem mogą przekształcić się w głębsze relacje. Ich uczestnicy spędzają miło czas na rozmowie, wymianie doświadczeń oraz na wzajemnym poznawaniu się.

W naszej bazie zapoznać można się nie tylko z informacjami dotyczącymi osób szukających miłości i przyjaźni, ale także ich fotografiami. Zdjęcia są robione na miejscu w naszym biurze matrymonialnym lub podczas pięknej sesji z naszą fotograf – Elizą. W jej trakcie panuje miła i sympatyczna atmosfera, co pozwala nawet bardzo zestresowanym seniorom rozluźnić się i po prostu cieszyć się chwilą. Takie warunki sprzyjają uzyskaniu ładnych, naturalnych portretów. Staramy się uwiecznić emocje, spojrzenie i radość życia, jaką cechują się nasi kandydaci.

Uczucia są ponadczasowe i my wiemy, że granica wieku na miłość lub poznanie przyjaciela nie istnieje. Bez względu na to, czy jest się młodszym czy starszym, można szukać szczęścia przy drugim człowieku, jeśli jest się nastawionym pozytywnie do życia.

W tym wieku można mieć o kilkadziesiąt lat życia więcej i być bogatszym o wiele doświadczeń, a to przekłada się na większe szanse na szczęśliwą relację. Miłość na emeryturze wynika najczęściej z silnej przyjaźni. Dobrze to rozumiemy. Dzięki nam romantyczne sytuacje mogą nagle się pojawić! Naszym zadaniem jest aranżowanie spotkań osób o podobnych oczekiwaniach i zainteresowaniach. Staramy się połączyć ludzi, którzy pragną tego samego.

Z oferty naszego biura matrymonialnego w Warszawie korzystają osoby, które pragną zmienić coś w swoim życiu i cieszyć się nim mimo upływającego czasu. Serdecznie zapraszamy seniorki i seniorów do kontaktu telefonicznego i mailowego.