Związki bywają tajemnicze, skomplikowane i pełne emocji. Po dokładnym wysłuchaniu i zrozumieniu Twoich oczekiwań przedstawimy wspaniałą kandydatkę. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

O nas

Mężczyzna z klasą nie ma kłopotów, żeby spotykać się z ładnymi kobietami. Jako eksperci od związków działamy w branży od ponad dziesięciu lat. Znajdziemy i zaprezentujemy kobiety z ciekawą osobowością oraz zaletami, które docenisz. Dążymy do tego, żeby między dwiema osobami naprawdę zaiskrzyło!

Biuro matrymonialne Infinity Love

Jak zacząć?

Pierwszy krok to indywidualne spotkanie i szczegółowa rozmowa o Twoich oczekiwaniach. To początek zmian ku lepszemu. Być może nie jesteś jeszcze pewny, jakie cechy najbardziej cenisz u płci pięknej. Jest to szczególnie trudne, jeśli do tej pory nie trafiłeś na taką osobę. Dlatego podczas rozmowy (proponujemy również rozmowę online) pomożemy Ci to dokładnie rozpoznać.
Działamy według rzetelnie przygotowanego planu. Niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Wyróżnia nas głęboka empatia połączona z szeroką wiedzą o ludziach i związkach. Od samego początku z pełną mocą zaangażujemy się w znalezienie Twojej drugiej połówki.
Zadzwoń, a my sprawimy, że w Twoim życiu pojawi się wyjątkowa osoba, której tak długo szukałeś!

Zapisz się
Biuro matrymonialne Infinity Love

3 POZIOMY PROGRAMÓW

Precyzyjne rozpoznawanie Waszych potrzeb i poszukiwanie dla Was odpowiedniej kandydatki rozpoczyna się już w momencie poznania Was podczas spotkania. Osobiście spotykamy się z wszystkimi paniami, rozmawiam z nimi i bliżej je poznajemy. W momencie, gdy jesteśmy pewni, że jest to osoba stworzona dla Was, kontaktujemy się z Wami natychmiast.

1
Simply
ME
2
Date
ME

Siła sugestii

Wszystkie panie oraz członkinie, które miałyśmy przyjemność poznać, będą czuły się bardziej komfortowo, wiedząc, że jesteś klientem Infinity Love. Dzięki temu już w chwili polecenia spotkania wiem, że obie strony mają silną chęć poznania drugiej osoby.

Biuro matrymonialne Infinity Love

Sukces Infinity Love

Pracujemy w sprawdzonym modelu, który od lat zdaje egzamin nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Nasza autorska metoda tworzenia szczęśliwych par ma 90% skuteczności.
Infinity Love to nie tylko agencja matrymonialna. Oferujemy również pomoc love coacha i fotografa. Zapewniamy możliwość spotkania się i poznania w dyskretny i spokojny sposób. Nasze wsparcie i rady często okazują się bezcenne. Po każdym spotkaniu otrzymasz informację zwrotną o odczuciach poznanej osoby.

Biuro matrymonialne Infinity Love

Kim są Panie

Nasze kandydatki charakteryzuje:
• klasa,
• dyskrecja,
• kobiecość,
• pozytywne wibracje,
• inteligencja,
• gotowość na prawdziwy związek.
Panie zapraszamy na wydarzenia, które organizujemy, ale mogą też wybrać członkostwo.
Współpracujemy z zaufanymi biurami w Polsce i za granicą, co zapewnia dostęp do dużej liczby wyselekcjonowanych profili.

Biuro matrymonialne Infinity Love