Związki nie zawsze są łatwe. Mogą być tajemnicze, skomplikowane i ekskluzywne. Pozwólcie, że przedstawię Wam wspaniała kandydatkę, ale żeby to zrobić, w pierwszej kolejności wysłucham Was i zrozumiem Wasze oczekiwania.

Mężczyźni, tacy jak Wy, nie mają kłopotów, aby spotkać ładne kobiety. Pracuję już wiele lat jako ekspertka od związków i moim głównym celem jest zaprezentowanie osoby z ciekawą osobowością oraz walorami, które docenicie.

Priorytetem jest to, aby między dwiema osobami naprawdę zaiskrzyło.

Jak zacząć

Pierwszy krok to spotkanie i rozmowa na temat Waszych życzeń i oczekiwań. Od tego momentu Wasze życie zaczyna zmieniać się na lepsze. Być może nie jesteście jeszcze pewni, jakie cechy cenicie najbardziej u płci pięknej. Jest to tym trudniejsze, jeśli nie trafiliście jeszcze na taką osobę. W takich przypadkach rozpoznaję je podczas rozmowy z Wami.

Wszystkie nasze działania są dobrze przemyślane i zaplanowane. Nic nie jest pozostawione przypadkowi. Wyróżnia nas fachowe i profesjonalne podejście, dzięki któremu z pełną mocą angażujemy się w znalezienie Waszej drugiej połówki.

Zadzwońcie do nas, a my sprawimy, że w Waszym życiu pojawi się wyjątkowa osoba, której szukacie.

Zapisz się

Pierwszy krok

Jesteście gotowi na przełom w Waszym życiu? Jeśli tak, pierwszym krokiem jest zapoznanie się podczas spotkania lub rozmowy “On line”. Decyzję odnośnie formy spotkania pozostawiamy Waszym preferencjom.

3 POZIOMY PROGRAMÓW

Precyzyjne rozpoznawanie Waszych potrzeb i poszukiwanie dla Was odpowiedniej kandydatki rozpoczyna się już w momencie poznania Was podczas spotkania. Osobiście spotykamy się z wszystkimi paniami, rozmawiam z nimi i bliżej je poznajemy. W momencie, gdy jesteśmy pewni, że jest to osoba stworzona dla Was, kontaktujemy się z Wami natychmiast.

1
Simply
ME
2
Date
ME

Siła sugestii

Wszystkie panie oraz członkinie, które miałyśmy przyjemność poznać, będą czuły się bardziej komfortowo, wiedząc, że jesteście klientem Infinity Love.

Już w chwili polecenia spotkania wiem, że obie strony mają silną chęć poznawania się oraz spędzania czasu razem.

Sukces Infinity Love

Pracujemy w sprawdzonym modelu, który od lat zdaje egzamin nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Nasza autorska, “szyta na miarę” metoda tworzenia szczęśliwych par ma 90% skuteczności.

Wsparcie i pomoc

Infinity Love to nie tylko Biuro Matrymonialne. Mamy szeroki wachlarz dodatkowych usług.

Dzięki współpracy z love coach i fotografem, zapewniamy możliwość spotkania się i poznania w dyskretny i spokojny sposób.

Nasze wsparcie i rady mogą okazać się bezcenne.
Po każdym spotkaniu otrzymacie podsumowanie, czyli informację zwrotną odnośnie odczuć poznanej osoby.
Podobnie jak Wy, jestem wymagającą osobą. Otrzymujemy setki profili i spotykamy panie, które są wyjątkowe oraz piękne, zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Kim są Panie

Klasa, dyskrecja, kobiecość, pozytywne wibracje, inteligencja i gotowość na prawdziwy związek to cechy, które bierzemy pod uwagę przy akceptacji kandydatek.

Panie są zapraszane na wydarzenia, które organizujemy, mogą też wybrać członkostwo.
Współpracujemy z zaufanymi biurami w Polsce i za granicą, co pozwala na uzyskanie dostępu do dużej liczby wyselekcjonowanych profili.

Są to kobiety, które unikają portali randkowych i posiadają czas na prawdziwe poznanie drugiej osoby.