Dla Panów

Dla Panów

Jesteś samotnym mężczyzną, szukającym kobiety, która zmieni Twoje życie? Nasze biuro to idealne miejsce na poznanie kogoś, kto może stanie Ci się bliski. Jesteśmy rzetelnie przygotowani, aby Ci pomóc. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować?

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami, na jakich współpracujemy z klientami. Zamieszczamy szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego oraz przedstawiamy programy, jakie proponujemy naszym kandydatom.

main article dla panow 1 - Dla Panów
Proces

Nasz proces

1
Nasz proces rozpoczyna się od zebrania podstawowych danych biograficznych poprzez formularz na naszej stronie lub wstępnej krótkiej rozmowie.
2
Pozwoli nam to lepiej Cię poznać i upewnić się, że współpraca z Infinity Love może być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem.
3
Następnie zaprosimy Cię na wstępne spotkanie, może przez skype, lub w biurze w centrum Warszawy podczas którego poznamy się osobiście i postaramy się dobrze zrozumieć oczekiwania, jakie masz wobec nowego poważnego związku.
4
Traktujemy naszych klientów z szacunkiem i angażujemy się od pierwszej chwili, dlatego otwarcie informujemy, że za to spotkanie pobieramy opłatę. Spotkanie może potrwać do 90 minut – w tym czasie Katarzyna Dziuba dedykuje Ci swoją pełną uwagę i doświadczenie.
5
Praktyka pokazuje, że pobranie opłaty wstępnej pomaga nam wyeliminować osoby, które nie traktują tego procesu poważnie lub ich intencje nie są uczciwe. Ponadto takie podejście umożliwia nam pełne skupienie się na rozmowie, a nasi klienci doceniają je jako wyraz profesjonalizmu.
6
Na tym etapie zadamy Ci wiele szczegółowych pytań, obejmujących różne obszary życia – od religii, przez pochodzenie etniczne, wartości, pracę, cechy, urodę, po styl życia.
7
Wspólnie stworzymy także archetyp kobiety, która będzie dla Ciebie najlepszym wyborem w aktualnym momencie życia.
8
Niektóre z naszych pytań mogą się wydawać banalne, niektóre bardzo osobiste, a niektóre nawet niezbyt mądre, ale wszystkie mają sens. Wtedy porozmawiamy również o naszych programach, by dobrać najbardziej odpowiedni zakres współpracy, a także najwłaściwszy sposób postępowania.
9
Następnie poprosimy Cię o przemyślenie w ciągu kilku dni poruszonych kwestii. Czy wszystko Ci odpowiada? Czy to właściwy moment w Twoim życiu, aby zajmować się tą sprawą? Czy zespół Infinity Love jest dla Ciebie odpowiednim partnerem? Czy program członkowski, który zaproponowaliśmy, jest adekwatny? Czy jest coś, o czym zapomniałeś wspomnieć? Może jest coś jeszcze, co chciałbyś dodać? A może powiedziałeś nam o czymś, co jednak nie ma już większego znaczenia?
Czy jesteś gotowy, aby zrobić następny krok?
10
Kiedy wszyscy uznamy, że nasza współpraca ma sens i zdecydujemy, jak będzie ona wyglądała, spotkamy się ponownie.
11
W tym momencie spotkasz się z naszą love Coach. to spotkanie jest już w cenie programu. Doprecyzujemy Twoją listę życzeń i oczekiwań oraz przedstawimy Ci nasze rozumienie najważniejszych dla Ciebie kryteriów doboru, którymi będziemy się kierować. Gdy Twój typ kobiety i cele zostaną wyraźnie określone, rozpoczniemy poszukiwanie partnerki, z którą będziesz mógł iść szczęśliwie przez życie!
main article dla panow 1 - Dla Panów
Cele

Nasze cele

Ludzie często uważają, że kojarzenie polega na aranżowaniu małżeństw, a tak naprawdę chodzi o coś innego. Rzeczywiście, dla niektórych małżeństwo jest kolejnym etapem randkowania, ale dla wielu naszych klientów ten proces jest uczeniem się, jak ruszyć z miejsca i pójść do przodu.

W Infinity Love kojarzenie polega głównie na tym, by pomóc Ci przełamać randkową inercję. Naszym celem jest towarzyszyć Ci w poszukiwaniu właściwej osoby i wejściu w poważny, trwały związek, na który zasługujesz.

Jeśli jesteś singlem i nie chcesz dłużej pozostawać w tym stanie, prawdopodobnie dotyczy Cię co najmniej jedna z następujących kwestii:

Nigdy wcześniej nie traktowałeś związku poważnie
Stale umawiałaś się z niewłaściwymi kobietami… i wiesz o tym
W Twoim życiu brakuje równowagi potrzebnej do nakarmienia romansu… za dużo pracujesz
Odnosisz sukcesy, które przyciągają do Ciebie niewłaściwe osoby
Jesteś postrzegany jako „przyjaciel”, a nigdy jako potencjalny małżonek
Do tej pory nie rozwinąłeś umiejętności niezbędnych do pozyskiwania płci przeciwnej
Nie wiesz, jak umówić się na randkę po rozwodzie lub długotrwałym związku
Nie chcesz ponownie komuś zaufać po doznanym rozczarowaniu lub zdradzie

Jedną z największych zalet pracy z nami jest to, że możemy pomóc Ci uniknąć sytuacji i pułapek, które pojawiły się w Twoich poprzednich związkach, zapewniając Ci odmienne propozycje.

Zadbamy o Twój sukces, kojarząc Cię z osobami innymi, niż dotychczas, które rozumieją, a nawet z własnego doświadczenia znają specyficzne trudności związane z randkowaniem.

Potrzebujesz kogoś, kto nie odczuwa zagrożenia z powodu Twojej towarzyskiej natury? Pragniesz kogoś, kto już był w formalnym związku i „wie, o co chodzi?” A może szukasz osoby, która chciałaby zrobić z kimś wszystko po raz pierwszy?

Czy jest tak, że potrzebujesz trochę więcej otuchy, niż większość ludzi? A może rozwiniesz się w relacji z kimś, kto nie ma nic przeciwko temu, że nie potrafisz flirtować? To jest dokładnie to, w czym potrafimy pomóc. Tak naprawdę traktujemy to jako część naszej pracy.

Programy

Nasze Programy

Nasz czas, energia i uwaga są zawsze skierowane na poznanie klienta i jego potrzeb. W oparciu o wieloletnie doświadczenie przygotowaliśmy kilka podstawowych programów.

Na podstawie rozmowy wstępnej rekomendujemy opcję, która – naszym zdaniem – jest najbardziej adekwatna do przedstawionych oczekiwań. Zapoznaj się z naszymi programami, wybierz ten, który uważasz za odpowiedni dla siebie i porozmawiajmy o tym.

main article dla panow 2 - Dla Panów
Fundamenty

Fundamentem RELACJI SĄ:
Zaufanie, Chemia, atrakcja i wspólna doracja.

od K. Dziuby – założycielki biura

Mężczyźni z klasą nie mają problemów, żeby spotykać się z ładnymi kobietami ale to nie chodzi tylko o to

main article dla panow 3 - Dla Panów
Sugestia

siła sugestii

Wszystkie panie oraz członkinie klubu, które miałyśmy przyjemność poznać, będą czuły się bardziej komfortowo, wiedząc, że jesteś Klientem Infinity Love. Dzięki temu już w chwili polecenia spotkania wiemy, że obie strony mają silną chęć poznania drugiej osoby.

Po każdym spotkaniu przekazujemy informację zwrotną o odczuciach poznanej osoby.

Kim są?

Kim są panie znajdujące się w bazie?

Kandydatki w bazie klubu charakteryzują się:

Klasą
Dyskrecją
Kobiecością
Pozytywnymi wibracjami
Inteligencją
Gotowością na prawdziwy związek
Są to kobiety spełnione
Osoby mieszkające w Polsce
i całej Europie

Wszystkie Panie mogą wziąć udział w organizowanych wydarzeniach, dzięki temu Klientom zapewniamy dostęp do dużej liczby starannie wyselekcjonowanych profili.

main article dla panow 4 - Dla Panów
main article dla panow 5 - Dla Panów
Zgłoś się

Zgłoś się i już dziś zacznij
kreować swoje życie

Wszystkie zgłoszenia uwzględniamy w procesie wyszukiwania partnerów dla członków objętych programami Infinity Love, w tym dla klientów VIP.

Otrzymujesz naszą osobistą uwagę
Nie ponosisz opłat za włączenie do naszej bazy
W każdej chwili możesz zrezygnować lub zawiesić swoją gotowość
Akceptujesz, że ta opcja nie obejmuje gwarantowanych spotkań
Dołącz bezpłatnie i już dziś zacznij kreować swoje życie
Coaching

Coaching w ramach umowy VIP

1
Nie będziesz sam w procesie i otrzymasz nasze wsparcie podczas poznawania i analizowania przedstawionej propozycji
2
Towarzyszymy Ci w poszukiwaniu partnerki i dbamy o to, byś zaczął przyciągać kobiety spełniające Twoje oczekiwania
main article dla panow 6 - Dla Panów