Kobiety współpracujące z klubem Infinity Love wyróżniają się kulturą osobistą, subtelnością i świadomością swojej wartości. Dołącz na stałe do elitarnego grona członkiń klubu!

Kogo szukamy?

Jesteś nowoczesną, dbającą o siebie kobietą?
Rozwijasz swoje pasje i stale poszerzasz horyzonty?
Masz między 28 a 65 lat i mieszkasz w Warszawie, Krakowie lub Trójmieście?

Daj się poznać! Wypełnij formularz i zaprezentuj się, uzupełniając ankietę oraz załączając swoje najlepsze zdjęcie. Kandydatkom, które nie mają aktualnych fotografii, proponujemy skorzystanie z usług naszego profesjonalnego fotografa. Eliza pracuje w branży od lat i ma na swoim koncie wiele udanych sesji zdjęciowych.

Wypełnij ankietę

Skontaktuj się z nami:

Dołącz do nas! Zapewniamy sprawny, miły i dyskretny kontakt. Proponujemy pierwsze spotkanie w biurze na Prusa 2, w Sheraton Plaza. Rozmowa ta ma charakter prywatny, a jej celem jest określenie Twoich oczekiwań.

 

Jak zacząć?

Współpraca z klubem rozpoczyna się w trzech prostych krokach.

 

1.

Kandydat wypełnia ankietę i załącza do niej swoje najlepsze zdjęcia!

 

2.

Analizujemy otrzymane zgłoszenia – jeżeli uznamy, że Twój profil jest dla nas ciekawy, skontaktujemy się z zainteresowaną osobą.

 

3.

Proponujemy spotkanie – pozwala nam ono dobrze zrozumieć motywacje kandydata i poznać jego oczekiwania. Ostateczną decyzję o dołączeniu do klubu na zawsze podejmuje wnioskodawca.

 

 

Jakie programy oferujemy?

Osoby zainteresowane dołączeniem na zawsze do ekskluzywnej i międzynarodowej bazy członkiń mogą wybrać jedną z 3 opcji. Wyjaśniamy, że opłata konsultacyjna jest jednorazowa i umożliwia pozostanie w bazie do SKUTKU. Zapewniamy również, że po znalezieniu profilu właściwego gentlemana – kontaktujemy się z zainteresowaną osobą. Poza możliwością przystąpienia do wybranego programu oferujemy też udział w randkach dla samotnych.

Proponowane programy obejmują:

 

Simply me – 549 pln

Spotkanie prywatne z K. D w biurze klubu lub w wybranym przez Ciebie miejscu.

Date me Private – 1600 pln

Spotkanie prywatne z K. D i Love Coach, którzy przeprowadzą z Tobą drugie interview pod kątem psychologicznym. Spotkanie trwa około dwóch godzin i pozwala nam lepiej i głębiej Cię poznać.

VIP Club – 4 300pln

Spotkanie z K. D i Love Coach, którzy przeprowadzą z Tobą drugie interview pod kątem psychologicznym. To również możliwość poznania fotograf Elizy – umawia się ona z kandydatką na prywatną sesję zdjęciową. Zawsze zaznaczamy, że zdjęcia są bardzo ważne, gdyż pozwalają przedstawić człowieka w najlepszym świetle.

 

Dysponujemy szeroką bazą profili – składa się ona zarówno z Panów z Polski, jak i z zagranicy. Co istotne – spotykamy wszystkich gentlemanów. Oznacza to, że profile są sprawdzone – ich właścicielami są osoby spełnione zawodowo, pochodzące z różnych horyzontów. Zaznaczamy, że jest to jedyny program, który nie ma ograniczeń czasowych i obejmuje profile gentlemanów z Polski, a także Europy i USA.
Jesteśmy pewni, że oferowane usługi są odpowiedzią na oczekiwania wielu kobiet. Pozwól nam poznać siebie.