Infinity

Biuro Matrymonialne Dla Pań

Witamy Panie

Wyjątkowość wynika z modelu współpracy. Panie nie są klientkami, a członkami Infinity Love. Członkostwo jest ważne przez całe życie.

Elitarność agencji wynika ze skupiania osób majętnych, piastujących kluczowe stanowiska, lub spełnionych zawodowo i jednocześnie osób samotnych, mocno pragnących odnaleźć w swoim życiu wyjątkowego partnera, tej drugiej połowy. Na dodatek agencja umożliwia spotkanie wyjątkowych osób z różnych zakątków Polski, z Francji i USA.

Aby należeć do grona Infinity Love należy zapisać się na wywiad indywidualny – sesja jedno- dwugodzinna lub wywiad grupowy (maksymalnie 2-3 osoby). Organizuję spotkanie, aby dokładnie poznać kandydatkę, aby móc stworzyć pełny, rzetelny, prawdziwy profil osobisty. Warunkiem współpracy jest akceptacja regulaminu, umowy oraz akceptacja profilu kandydatki przez Infinity.

O unikatowości Infinity Love świadczy moja osobista znajomość wszystkich pań, członkiń agencji. Z każdą z nich spotykam się, rozmawiam, jeszcze lepiej poznaję. Dzięki takiej pracy zwiększam szanse zaprezentowania Klientowi idealnie dopasowanej kandydatki, za którą osobiście ręczę.

Dodatkowym autem jest wywiad jaki przeprowadzam z kandydatką, już po zaaranżowanym spotkaniu. Dowiaduję się czy spotkanie było udane, czy pojawiła się wzajemna „chemia” i chęć kontynuowania znajomości. To nowy standard działania, niespotykany w Polsce.

Powyższy sposób działania doskonale sprawdza się od początków działalności Infinity Love. Nienaganna reputacja oraz ponad 100 par, które są ze sobą lub związały się na całe życie, stanowią potwierdzenie mojej rzetelnej, indywidualnej i skutecznej pracy.

Panie zainteresowane współpracą proszę o kontakt poprzez Formularz kontaktowy lub e-mail na adres: kontakt@infinity-love.pl.

Infinity Love - Biuro matrymonialne dla Pań