randka

Pierwsza randka to wyjątkowe, ekscytujące spotkanie dwojga ludzi mających nadzieję, że przerodzi się ono w kolejne oraz docelowo w oparty na uczuciu związek. Panowie często zadają sobie jednak pytanie, czy na taką okoliczność należy wręczyć kobiecie kwiaty oraz kiedy szczególnie warto to zrobić, a kiedy zrezygnować z takiego upominku?

Kiedy kwiaty na pierwszą randkę?

Zdecydowana większość kobiet bardzo lubi kwiaty, choć duża część otrzymuje je na tyle rzadko, że wręcz nie chce się tego przyznawać. Dlatego też po taki upominek zdecydowanie warto sięgnąć i to zwłaszcza na pierwszej randce. Trzeba jednak zaznaczyć, że kwiaty nie zawsze będą adekwatne, kluczowe znaczenie mają bowiem okoliczności ich wręczenia.

Jeśli udajecie się na kolację, do parku lub na spacer, zamiast bukietu lepiej wybrać pojedynczy kwiat, którego noszenie nie będzie dla kobiety problematyczne. Jeśli jednak mężczyzna odbiera kobietę z jej domu, co także może mieć miejsce, warto zdecydować się na bukiet. W praktyce będzie można go wstawić do wazonu i cieszyć się takim widokiem przez kolejne dni.

Kwiaty po pierwszej randce

Świetnym pomysłem i nieco bardziej nietuzinkowym, jest wysłanie kobiecie bukietu również po randce i w tym przypadku świetnie sprawdzi się poczta kwiatowa. Taki gest z pewnością okaże się dla niej doskonałą niespodzianką, choć przede wszystkim wtedy, gdy spotkanie było udane i zostało ustalone kolejne. Będzie to także wyraz wdzięczności za randkę i pokazanie, że kobieta rzeczywiście liczy się dla danego mężczyzny.

Postaw na…

Warto pamiętać także o tym, że pierwsza randka wcale nie wymaga tego, aby wręczać kobiecie spektakularny bukiet z setek róż. Równie dobrze sprawdzi się po prostu skromna, niewielka kompozycja, a nawet… kwiaty polne. Te ostanie są wyjątkowo urokliwe i nawet jeśli jest ich zaledwie kilka, wręczenie stanowi naprawdę miły gest i na pewno zostanie ciepło przyjęte.

Kwiaty na pierwszą randkę? Czemu nie! Koniecznie sprawdź nasze oferty matrymonialne i wybierz kobietę, której je podarujesz.