Spotkania dla singli, takie jak speed dating, Ladies Night czy tradycyjne randki, to skuteczny i przyjemny sposób na poznawanie nowych ludzi. Zobacz, jakie wydarzenia przygotowaliśmy dla Ciebie!

Jak znaleźć bratnią duszę?

Dobrze iść przez życie z bliską osobą, którą można obdarzyć uczuciem. Jednak tempo dzisiejszego świata nie sprzyja budowaniu trwałej, głębokiej relacji. Co zrobić, gdy przegapiło się najlepszy czas na znalezienie drugiej połówki? Gdzie szukać innych wolnych ludzi, tak samo spragnionych bliskości, odwzajemnionych uczuć i połączenia dusz? Trzeba odważyć się i wyjść na spotkanie z miłością!
Szansa na to, że sama zapuka do Twoich drzwi, jest niewielka. Czy warto ryzykować i czekać? Ludziom, którzy pragną miłości, świat daje wiele okazji, żeby ją znaleźć. Dlatego koniecznie sprawdź, jak działają speed dating, Ladies Night i oferty matrymonialne dla singli odbywające się w Warszawie.

Randki dla samotnych

Randki dla samotnych, szczególnie tych borykających się brakiem bliskiej osoby przez dłuższy czas, może być problematyczne. Często powrót do spotykania się z innymi osobami po latach samotności jest trudną rzeczą. Przez stale pędzący do przodu świat można nie mieć na to czasu, może też brakować śmiałości do wykonania pierwszego kroku. Dużą przeszkodą może być też lęk przed poznawaniem innych osób po zakończeniu długoletniego związku. W takich sytuacjach zawsze warto rozważyć, czy aby nie warto będzie skorzystać z pomocy.

Imprezy dla singli w Warszawie

Poniżej przedstawiamy wydarzenia (zarówno archiwalne, jak i te, które odbędą się w najbliższym czasie), które umożliwiają poznanie interesujących i wartościowych ludzi. Prezentowane imprezy dla singli odbywają się zarówno w stolicy, jak i innych miejscowościach. Z powodu przyśpieszającego tempa życia coraz trudniej znaleźć odpowiedniego partnera w każdym z większych miast. Organizujemy też spotkania dla singli w Krakowie, na których zbłąkane dusze poszukujące bliskości mają szanse spotkać interesujące osoby. Wśród starannie wyselekcjonowanych ofert, co jakiś czas pojawia się speed dating, który stanowi idealną okazję, żeby spotkać wielu samotnych i tęskniących za miłością ludzi.

Znajdź drugą swoja połówkę

Zachęcamy do udziału w imprezach dla singli. Niezobowiązujące rozmowy z innymi ludźmi to nie tylko wspaniała forma spędzania wolnego czasu, ale także szansa na spotkanie bratniej duszy. Nawet jeżeli konwersacja zmierza w dobrym kierunku, nie warto od razu zdradzać swoich matrymonialnych zamiarów. Miłość przychodzi z czasem. Najlepiej smakuje zdobywana małymi krokami. Można zabrać drugą osobę na randkę, lecz w nieco zakamuflowany sposób, np. proponując jej kawę. W ten sposób dajesz sobie szansę na stworzenie interesującej relacji.

Oferty matrymonialne dla singli

Niektórym wydaje się niemożliwe, że w tak wielkim mieście, jak Warszawa też można być samotnym. Życie w pojedynkę potrafi być męczące. Szczególnie mocno odczuwają to osoby, których znajomi pozakładali już własne rodziny. Czy bycie singlem musi wiązać się z brakiem życia towarzyskiego? Oczywiście, że nie! Jak najbardziej można, a nawet trzeba je prowadzić. Osoby bez pary mogą uczestniczyć w specjalnych spotkaniach dla samotnych organizowanych wyłącznie z myślą o nich. Jesteśmy agencją matrymonialną, która pomaga odnaleźć się zagubionym połówkom połączyć na całe życie. Informujemy na bieżąco o najciekawszych wydarzeniach w stolicy.
Ladies Night

Wyjątkowe zaproszenie na wyjątkowe wieczory
Zapiszcie się, aby otrzymać osobiste zaproszenie.
Dołącz
Wydarzenie archiwalne
Infinity Love poleca:

Luksusowy pobyt w hotelu "Zamek Janów Podlaski"
22-24.11.2019
Zamek Janów Podlaski
Dowiedz się więcej
Wydarzenie archiwalne
Marika Marzanna Kaczmarek Akademia Aniołów - Impreza Andrzejkowa
30 listopada 2019
godz. Od godz. 16:00
Nadwiślański Świt
Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
Warszawa
Zobacz więcej
Wydarzenie archiwalne
Art & Vino
15 kwietnia 2019 (poniedziałek)
godz. 18:00 – 20:30
Trattoria Da Antonio ul. Żurawia 18
Warszawa
Cena: 100
Wydarzenie archiwalne
Kobiece popołudnie
Warsztaty @ Cavarious - 7 lutego 2019
godz. 18:00
Nowy Świat 19, 00-029 Warszawa
Wiek: 20 – 70
Cena: 35
Wydarzenie archiwalne
2018-12-04 | Speed Dating
@ BARdzo Bardzo Bar
BARdzo Bardzo Bar - 4 grudnia 2018
godz. 20:00
Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa
Wiek: 25 – 39
Cena: 35
Wydarzenie archiwalne
2018-11-06 | Speed Dating
@ BARdzo Bardzo Bar
@ BARdzo Bardzo Bar - 6 listopada 2018
godz. 19:00
Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa
Wiek: 25-39
Cena: 35