Dołączam jako Klient Dołączam bezpłatnie
MENU
PL / ENVIP

#4

vip #1
Kobieta, która niesie światło...

Piękna szatynka 40 letnia ia kobieta o zielonych oczach w ciemnej oprawie.Szczupła, eteryczna, proporcjonalnie zbudowana, 174 cm wzrostu. Jej styl to elegancka klasyka i minimalizm, lubi formy oversizowe, gdyż w strojach najważniejszy jest dla niej komfort. Stonowana i komunikatywna–z każdym człowiekiem znajdzie wspólny język, jest pozytywnie nastawiona do ludzi, skupia się na zaletach i nikogo nie wyróżnia. Podchodzi z zaufaniem i szacunkiem,nie jest konfliktowa i nie kłóci się

Mama 9-letniego chłopca, w separacji.

Lekarz z dyplomem Państwowego Zaporoskiego Uniwersytetu Medycznego ze specjalizacją z neurologii. Aktualnie w trakcie nostryfikacji dyplomu w Polsce, pracuje jako lekarz medycyny estetycznej.

Współpracuje z dwoma klinikami w Warszawie oraz prowadzi gabinety medycyny naturalnej.

Zna języki: rosyjski, ukraiński, polski i angielski.

Barwna osobowość. W życiu wybiera porządek we wszystkich obszarach, dąży do tego, by sprawy były zrozumiałe i przejrzyste. W relacjach z ludźmi ważne są stabilność i zaufanie. Docenia rozmaitość, ogląda dużo filmów, od których oczekuje, by inspirowały do myślenia poszerzały spojrzenie.

Jest głodna wrażeń, lubi podróżować, szczególnie zachwyca ją obserwowanie natury. Pragnie zobaczyć zorzę polarną, wodospad, lodowiec i gejzery w Islandii. Chce żyć aktywnie, żeglować, wrócić do gry na pianinie i śpiewu. Ekspresja poprzez muzykę, śpiewanie i taniec uszczęśliwia ją i rozluźnia, jest jak rozmowa z Bogiem, wnosi do życia lekkość i światło. Na co dzień uwielbia spacery, zwłaszcza w Łazienkach Królewskich.

Spokojna, ułożona, wysokiej kultury, pragnie jak żywej wody obecności wspaniałego mężczyzny, który będzie partnerem i stanie się jej dopełnieniem. Rozumie i akceptuje odmienność kulturową. Pragnie podążać za silnym mężczyzną, wprowadzić do swojego życia męską energię w jej bogactwie i pełni, by rozkwitnąć w swojej kobiecości. Uważa, że bliski człowiek to najcenniejszy dar w życiu.

Jest szczera i daje z serca. Wniesie do związku kobiecość, atmosferę Zaspokoi swoje pragnienia i tęsknoty, w zamian z wdzięcznością obdaruje partnera emocjami i niespodziankami. Nie ma wygórowanych oczekiwań i ceni wszystko, co otrzymuje od życia. Stworzy spokojny dom, w którym będą się wzajemnie doceniać, rozwijać, dawać sobie wolność, poczucie wartości i wdzięczność.

On: Mężczyzna godny podziwu, lider, zdobywca. Buduje strukturę życia, zajmuje się du żymi sprawami. Inteligentny i by stry, o ciekawej osobowości. Męski i pracowity, ma swój świat, zajęcia i zainteresowania. Jest otwarty na dialog, potrafi rozmawiać, słuchać i słyszeć. Ma otwarte ser ce, okazuje uczucia i szacunek. Za akceptuje dziecko partnerki. 180 cm+, dba o swój wygląd i formę, nie pali.

Jeśli odnajdujecie się w opisie idealnego partnera skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz dla Panów, zaprosimy cię aby cię lepiej poznać i może przedstawić

Dane kontaktowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w celu skontaktowania się ze mną. Polityka prywatności

Dołączam jako Klient
Dołączam bezpłatnie