Dołączam jako Klient Dołączam bezpłatnie
MENU
PL / ENVIP

#3

vip #3
Czuła obecność i porozumienie ponad słowami…

Kobiece atrybuty naszej klientki to przede wszystkim uśmiech, oczy w ciemnej oprawie, piękne włosy i długie, zgrabne nogi.

W wieku 53 lat wygląda na 40 jest wysoka 1,75 wzrostu. Jest to optymistka z poczuciem humoru.

Skupia się na swoich mocnych stronach i zaletach – z nich czerpie poczucie własnej wartości. Ma dużo znajomych i utrzymuje wieloletnie przyjaźnie, ma opinię osoby, na którą można liczyć. Lubi podejmować gości i dobrze gotuje. Jest mamą dorosłego syna.

Nasza klientka jest lekarzem, bardzo lubi swoją pracę i jest w tym dobra.

Sens swojego życia odnajduje w opiekowaniu się ludźmi – bliskimi i pacjentami. Jest wytrwała i tolerancyjna. Szybko rozwiązuje problemy i przywraca harmonię w relacjach. Jest spójna – wartości, jakie wyznaje, określają jej styl życia i decyzje. Praktykuje jogę, co przekłada się na wszystkie sfery życia. Jest uważna i opanowana, potrafi skoncentrować się na celu bez względu na okoliczności. Codzienna praktyka wzmacnia ją mentalnie i fizycznie. Podstawowa zasada wywodząca się z tego nurtu to „nie krzywdzić” – co odnosi do relacji z innymi ludźmi, a przede wszystkim do siebie, dbając o harmonię we własnym życiu. Jej wyborem etycznym jest wegetarianizm. Nikomu nie narzuca jednak swoich poglądów i preferencji w tym zakresie.

Żyje aktywnie i uwielbia tańczyć. Dużo przebywa na powietrzu, nie zniechęca jej zimno ani deszcz. W jej codzienność są wpisane spacery i kontakt z naturą, w tym obecność kota. Bardzo lubi wycieczki, zwiedzanie, poznawanie nowych miejsc – także w Polsce, piękne krajobrazy, miasta, muzea. Ceni fotografię artystyczną, najbardziej taką, której tematem jest przyroda.

Dla tej wyjątkowej kobiety poszukujemy mężczyzny, z którym w związku on również pragnie naturalnego spokoju, stałości, bezpieczeństwa. Istotne jest spędzanie czasu razem i wspólne aktywności, przy czym lubi także pobyć sama i szanuje potrzebę własnej przestrzeni u partnera.

On: 50-60 lat,mężczyzna inteligentny, racjonalny, z otwartą głową. Żyje aktywnie, ma swoje zainteresowania i pasje. Ma poczucie humoru, jest mądry życiowo i tolerancyjny. Jest komunikatywny i o wszystkim rozmawia szczerze. Panuje nad swoimi emocjami. Nie ma kompleksów. Konstruktywnie rozwiązuje problemy. Okazuje ciepło i zainteresowanie swoją kobietą, jest troskliwy i przyjacielski. Ma spójną osobowość, ceni bliskości, czułość, kontakt fizyczny. Wolny od nałogów.

Jeśli odnajdujecie się w opisie idealnego partnera skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz dla Panów, zaprosimy cię aby cię lepiej poznać i może przedstawić

Dane kontaktowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w celu skontaktowania się ze mną. Polityka prywatności

Dołączam jako Klient
Dołączam bezpłatnie