Dołączam jako Klient Dołączam bezpłatnie
MENU
PL / ENVIP

#1

vip #1
Życie nie jest problemem do rozwiązania, ale tańcem do zatańczenia. We dwoje…

Piękna, filigranowa, kobieca blondynka z burzą loków. 38 lat wzrost 1,65. Elegancka i stylowa. Niezwykle barwna osobowość o wyjątkowo rozwiniętej świadomości.

Chce być mamą i jest gotowa na relokację.

Z dojrzałą duszą, młoda emocjonalnie i biologicznie. Dba o zdrowie, formę i urodę. Jest wegetarianką, słucha swojego organizmu.

Agentka nieruchomości i pisarka.

Aktualnie integruje swoje projekty pod jedną marką osobistą. Przez ostatnie 8 lat organizowała również śluby na plażach w różnych zakątkach świata.

Studiowała międzynarodowe stosunki polityczne, ze stypendium w Maastricht i Lyonie, zgłębiała tematy związane z mediami i kulturę amerykańską, bezpieczeństwo, antyterroryzm, pisanie scenariuszy i copywriting. Obecnie jest w trakcie Holistycznych Studiów Trans Personalnych (w Instytucie Nelumbo).

Obywatelka świata, dużo czasu spędziła za granicą i znakomicie adaptuje się w różnorodności świata. Kieruje się intuicją, czyta człowieka i znaki. Ma swój mikroświat – otoczyła się ludźmi, z którymi znalazła porozumienie na poziomie wartości, idei, misji. Uwielbia podróże, warsztaty, rozwój osobisty i duchowy.

Od lat nie używa telewizji. Chodzi do teatru i niekiedy ogląda wybrany serial Netflixa. Lubi pisać, organizować spotkania dla przyjaciół, czytać, praktykować jogę, pływać w oceanie i uprawiać sporty wodne: surfing, snorking, a także trekking – wędrówki i wspinaczkę w ciepłych miejscach, na skałkach czy w buszu, tańczyć spontanicznie, chętnie Kizombę razem z partnerem. Zimą wybiera słoneczne destynacje (Seszele, Tajlandia, Filipiny, Malediwy, Karaiby, Floryda, Australia), by się wygrzać, czuć, odnaleźć w sobie nowe, osadzić się i zaprzyjaźnić z ludźmi.

Dla dobra obojga poszukuje mężczyzny na swoim najwyższym poziomie. Przy nim będzie się czuła najbezpieczniej na świecie. Z miłością budzi się w niej hojność, zaangażowanie, zmiana generyczna – płynąca z serca, i naturalne dopasowanie. W swojej percepcji nie ma problemów – „nie szukaj rozwiązania problemu lecz stwórz sytuację, w której ten problem nie istnieje”. Myśli w szerokiej perspektywie (think big). Jest troskliwa i dbająca.

Życie bardzo blisko natury, dom nad oceanem, rodzinna atmosfera i dzieci, pikniki wśród zieleni – wspólny, bezpieczny i pełen inspiracji świat, w którym każdy zachowuje własną przestrzeń. Porozumienie transcendentalne na poziomie dusz. Wspieranie się i wspólna kreacja, bo razem można inaczej i więcej. Prowadzenie przejmuje ten, kto ma więcej mocy w danym aspekcie – jest w tym równowaga i wzajemność, zaangażowanie serca i rozwój.

On: Soulmate, pełen męskiej mocy, fascynujący, spontaniczny, bogaty emocjonalnie, o rozwiniętej świadomości, ciekawy świata partnerki i podzielający jej wartości. Ma głębokie rozumne oczy i „starą mądrą duszę”. Wolny od kompleksów, wie, kim jest, niczego nie potrzebuje udowadniać. Spełniony, ma osiągnięcia, jednak nie definiuje siebie poprzez tytuły czy etykietki.

Witalny, bez nałogów. Stworzy poczucie bezpieczeństwa mentalnego i finansowego. Ma w sobie potrzebę i zdolność do podróżowania – jest samodzielny, odważny i komunikatywny, mówi po angielsku.

Jeśli odnajdujecie się w opisie idealnego partnera skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz dla Panów, zaprosimy cię aby cię lepiej poznać i może przedstawić

Dane kontaktowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w celu skontaktowania się ze mną. Polityka prywatności

Dołączam jako Klient
Dołączam bezpłatnie