Dołączam jako Klient Dołączam bezpłatnie
MENU
PL / EN
ZAMKNIJ

Eliza

fotograf

Dubelska

Eliza Dubelska

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się w 2016 roku. Kiedy sama przed laty zrozumiałam, że moje prawdziwe piękno jest we mnie i płynie ode mnie do świata, poczułam nieopisaną potrzebę pokazania kobietom ich naturalnego, prawdziwego piękna, które ja widziałam w nich, a one z różnych powodów nie. Swoje poczucie piękna kobiety często uzależniają od komplementów osób trzecich. A tymczasem ono jest w nich. Tylko czeka, żeby je odkryć, poczuć i zobaczyć. Mój dar to umiejętność dostrzegania tego wewnętrznego piękna i wydobywanie go. Tę naturalność uwieczniam na swoich zdjęciach. Z przyjemnością pokażę Ci Twój naturalny blask moimi oczami.

Jak

wygląda sesja fotograficzna?

Spotykamy się w dowolnym i dogodnym miejscu (plener, mieszkanie osoby fotografowanej czy studio). Wspólnie omawiamy przebieg sesji, wybieramy trzy stylizacje (jeśli nie jesteście pewni co do wyboru kreacji, również pomogę) i jeśli klientka sobie zażyczyła makijażystkę to omawiany jest też make up. Jestem po to by Was prowadzić, ustawiać i korygować. Przez cały czas trwania sesji wspieram Was i dbam o Wasze samopoczucie. Bo to właśnie Waszą naturalność, subtelność i kobiecość/męskość będziemy uwieczniać na zdjęciach. A te stany czucia wydobywamy podczas trwającej rozmowy.

Jak

Jak długo trwa sesja?

Do dwóch godzin trwają same zdjęcia, należy doliczyć czas na make up ok.40min (opcja dodatkowa) i na zmianę stylizacji ok 20min. Staram się by sesja trwała maksymalnie do 3,5h z makijażem, do 2,5h bez makijażu.

Jak

należy się przygotować do sesji?

Potrzebne będzie dobre samopoczucie i humor, należy się wyspać i nastawić na bardzo dobrze spędzony czas.

Czy

jest możliwość zamówienia makijażystki?

Tak, jak najbardziej istnieje taka możliwość. Jeżeli zdecydujesz się na tą dodatkową opcję, to makijażystka jest z nami podczas całej sesji. Poprawia make up w trakcie, jak również zmienia go wraz ze zmianą stylizacji.

Kiedy otrzymam zdjęcia? 10 zdjęć w formie elektronicznej przesyłam na Wasz adres mailowy do ok 2tyg po wykonaniu sesji.

Sesja zdjęciowa to podróż w głąb siebie, to możliwość zobaczenia siebie moimi oczami, przeżycia czegoś ciekawego, nowego a w efekcie piękna pamiątka i wspomnienie.

Kiedy

otrzymam zdjęcia?

10 zdjęć w formie elektronicznej przesyłam na Wasz adres mailowy do ok 2tyg po wykonaniu sesji.

Sesja

zdjęciowa to podróż w głąb siebie, to możliwość zobaczenia siebie moimi oczami, przeżycia czegoś ciekawego, nowego a w efekcie piękna pamiątka i wspomnienie.

Dołączam jako Klient
Dołączam bezpłatnie