Infinity

Speed dating

Infinity Love - Biuro matrymonialne - Speed dating

Speed dating

Co to jest Speed dating?

To świeża inicjatywa miedzy Tinderem a Biurem Matrymonialnym. Dla tych, którzy mieliby ochotę zapoznać się z Biurem matrymonialnym proponujemy zapisać się na wywiad z naszą agencją i dowiedzieć sie więcej.

Speed Dating działa bardziej jak prywatny klub i nie każdemu odpowiada taka filozofia. Zabawa, relax, trochę śmiechu, spędzenie dobrego czasu po pracy to nasz pryjorytet. A jeśli podczas zabawy wydarzy się coś magicznego to tylko lepiej!

Jak to dziala?

Poznanie wyjątkowej osoby powinno być zabawne, a nie skomplikowane. W prywantnej atmosferze klubu, pod naszą opieką, członkowie i nowi klienci zawsze czują się komfortowo.

Wystarczy zapisać się na wybrany event i przyjść o podanej porze. Oczywiście zapraszamy wcześniej aby miło spędzić czas w pięknym klubie. Przy wejsciu potwierdzimy zapis i zapraszamy do zajęcia miejsca. Panowie co kilka minut zmieniają stoliki. Po wymianie stolika wrażenia z rozmowy zapisywane są na formularzach, które zbieramy na koniec eventu.

W ciągu 24 godzin otrzymacie Państwo od nas maila, w którym będą dane osoby, która chciałaby się spotkać ponownie i lepiej poznać.

Pamiętajcie, że koniec eventu to dopiero początek wieczoru, więc do was należy decyzja czy sami chcecie zapoznać się lepiej czy wolicie abyśmy my zajęli się wszystkim!