para

Wraz ze zwiększającym się tempem życia coraz trudniej jest utrzymać stały związek. Zabiegani, rozchwytywani często nie mamy wystarczająco dużo czasu dla drugiej połówki i w konsekwencji dochodzi do rozstań. Dlatego tak wielkim wydarzeniem jest dla pary pierwsza rocznica. A każdy kolejny wspólny rok jest jeszcze większym powodem do świętowania.

Style spędzania rocznicy – na zewnątrz czy w domu?

Kiedy zaczyna zbliżać się rocznica, powstaje jednak ważne pytanie – jak świętować ten wyjątkowy moment? Udać się na jakieś wyjście czy może jednak wybrać romantyczny wieczór w domu? Cóż, wszystko tak naprawdę zależy od tego, jakie usposobienia mają partnerzy. Niektórzy będą woleli zrobić coś niekonwencjonalnego poza miejscem zamieszkania. W grę wchodzą zarówno takie klasyki jak pójście do eleganckiej restauracji czy do kina, jak i nieco bardziej ekscentryczne rozwiązania, czyli na przykład wspólny skok na bungee. Niektóre pary lubią taki zastrzyk adrenaliny. Sposobów na randkę w rocznicę związku jest tyle, że każda para z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Rocznicę związku można jednak równie dobrze obchodzić w domu. Warto jednak na tę okazję przygotować specjalny wystrój. Tak, by mieszkanie nie wyglądało tak jak zwykle, lecz ukazało się w swojej odświętnej odsłonie. Z pewnością przyczyni się to do poprawy samopoczucia partnerów i prostu do stworzenia wyjątkowej atmosfery, która zapewni niezapomniane emocje oraz wspomnienia na długie lata.

Warto pamiętać o tym, że rocznica związku ma na celu nie tylko uczcić wspólnie przeżyty rok, lecz także stanowić dobrą zapowiedź na przyszłość. Jeżeli para przeżyje udaną rocznicę, to w efekcie jej więź zostanie potrzymana i wzmocniona. Każda spędzona wspólnie rocznica zwiększa szansę na dalsze powodzenie relacji. Tak więc zdecydowanie warto zadbać o to, by ten dzień został spędzony nie tak jak wszystkie inne, ale zupełnie wyjątkowo. Wprowadzi to do związku romantyzm i wzajemną troskę o potrzeby partnera.