Mamy przyjemność

Przedstawić Wam naszego klienta

VIP #7

Jestem

Zadbany, wysportowany mężczyzna, ma szczupłe umięśnione ciało o idealnych proporcjach, szaro-niebieskie oczy, 185 cm wzrostu. Jest estetą, przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu. Jego wizerunek to różnorodność wynikająca z okoliczności. Na co dzień ubiera się w stylu sportowej elegancji, lubi także garnitury i czuje się w nich równie komfortowo jak w ubraniach casualowych.
Mężczyzna wszechstronny, o wysokiej inteligencji emocjonalnej, przyjazny, komunikatywny i tolerancyjny. Równie dobrze czuje się na korcie tenisowym i parkiecie tanecznym. Jest gotowy, by otworzyć nowy etap życia, zbudować związek z wartościową kobietą, którą pragnie opiekować się, poświęcić jej uwagę, razem z nią iść przez życie. W relacji intymnej troszczy się, by kobiecie było dobrze, spełnia jej marzenia i pokazuje zaangażowanie poprzez romantyczne gesty.

Edukacja / praca

Jest technikiem rentgenowskim, absolwentem szkoły pomaturalnej. Pracuje w sektorze medycznym, jest szefem oddziału diagnostyki rentgenowskiej. Od 20 lat prowadzi duży zespół i nadzoruje jego pracę. Planuje kontynuować aktywność zawodową przez kolejnych pięć lat. Po zakończeniu kariery chce mieć więcej czasu dla siebie i podróżować. Od 38 lat mieszka w Niemczech, a poziom jego znakomitej adaptacji w obcej kulturze określa fakt, że w języku niemieckim nie tylko pracuje, ale też recytuje wiersze i śpiewa. Zna także język angielski i rosyjski.

Piotr bardzo przywiązuje się do ludzi. Bezwzględnie ważne są dla niego absolutna lojalność, zaufanie i wierność. W układzie partnerskim żadna inna opcja nie jest do przyjęcia. Dotyczy to także przyjaciół – utrzymuje wieloletnie relacje, niektóre pielęgnowane od dzieciństwa. Jest obdarzony poczuciem humoru, lubi się śmiać i dobrze się czuje z wesołymi ludźmi. Przyjaciele określają go jako osobę, na której można polegać i zaufać w 100%. Nigdy nie zostawi bliskich w potrzebie, zawsze jest dla nich dostępny i pomocny, tego samego oczekuje dla siebie.

Pasje / czas wolny

Żyje bardzo aktywnie i uprawia sport. Hobby nr 1 to tenis, który uprawia od dzieciństwa. Bardzo dużo czasu spędza na rowerze, codziennie pokonując 40 km. Jeździ także na nartach. Jego ogromną pasją jest muzyka – gra na gitarze, perkusji i akordeonie. Dużo podróżuje, objechał wiele miejsc świata. Może mieszkać i w namiocie, i w ekskluzywnym hotelu. Uważa, że ważne, z kim się jest, miejsce nie gra większej roli. Zazwyczaj planuje cztery urlopy w roku. Spędza je różnorodnie – może to być zarówno zwiedzanie miast, podziwianie architektury i poznawanie kultury nowych miejsc, jak i leżenie na plaży. Ostatnio najchętniej spędza urlop bardzo intensywnie, na sportowo, pokonując górskie szlaki zimą na nartach, a latem na rowerze. Dla równowagi emocjonalnej lubi zmieniać otoczenie, w tym celu robi sobie także krótkie wypady weekendowe. Znajduje przyjemność w nowych aktywnościach i uczeniu się nowych rzeczy. Relaksuje się, dbając o rośliny w ogrodzie. Przyjemnym zajęciem okazuje się także gotowanie. Nie pali papierosów, alkohol pije bardzo rzadko. Lubi zwierzęta.

Piotr jest towarzyski i spontaniczny, ma pozytywny stosunek do ludzi. Ceni spokój, jest bezkonfliktowy, ugodowy i zawsze znajduje rozwiązanie. Uwielbia bliski kontakt i wspólne spędzanie czasu z partnerką, z zachowaniem przestrzeni na własne pasje. Jest otwarty i gotowy, by pokochać. Ma swój świat, jest jednak elastyczny i ciekawy nowej fascynującej perspektywy.

Odpowiednia kobieta

Atrakcyjna wizualnie i życiowo. Szczera, naturalna i autentyczna. Wrażliwa, serdeczna i czuła, a zarazem mocno stojąca na ziemi. Równorzędna partnerka, działająca, prężna, czynna zawodowo, niezależna finansowo. Czerpie satysfakcję z tego, czym się zajmuje. Ma swoje pasje i przestrzeń na związek. Żyje aktywnie i angażuje się w inicjatywy partnera. Jest zadbana i wysportowana. Łączą was wspólne wartości, zainteresowania, upodobania i styl życia, znajdujecie wiele tematów do rozmów. Jest pozytywnie usposobiona do świata, zrównoważona i spokojna. Ma swoje zdanie, jednocześnie nie kreuje konfliktów i jest nastawiona na dialog. Niepaląca, alkohol pije okolicznościowo.

Pierwsza randka

Urokliwa kawiarenka. Spotkanie twarzą w twarz, by porozmawiać i poczuć bliskość.