randka

Osoby, które nigdy nie korzystały z usług biura matrymonialnego, często myślą, że randka przez nie zorganizowana to „zwykła” randka. Zastanawiają się też, czym może ona różnić się od zwykłego umówienia się na kawę z nieznajomym poznanym przez aplikację. Różnic jest wiele! Nie bez powodu biura matrymonialne zyskują coraz więcej klientów sfrustrowanych kolejnymi, nierokującymi randkami z Internetu. Co warto wziąć pod uwagę? Sprawdźmy!

Dlaczego randki internetowe okazują się porażką?

To proste – w Internecie każdy może być tym, kim chce. Zdjęcia singli zazwyczaj są wyidealizowane i nie oddają ich naturalnej urody. Panowie lubią dodawać sobie kilka centymetrów wzrostu, a panie często odejmują kilka kilogramów wagi. Z krótkiego opisu o mnie niewiele wynika. To, że ktoś lubi podróżowanie, nie określa, czy wybiera się na miesiąc z plecakiem na wycieczkę po Europie, czy też raz doku ceni odpoczynek w dobrym hotelu. Niestety wiele osób ukrywa prawdę o swoim stanie cywilnym, po czym okazuje się, że w sieci nie szukają uczuć, a niezobowiązującego seksu. Pomijając to wszystko, wśród tysięcy profili ciężko trafić na osobę, która ma podobne cele, plany i wartości. Nawet jeśli randka będzie miła, między ludźmi po prostu nie zaiskrzy.

Rola biura matrymonialnego

Wszystkie powyżej opisane problemy znikają, gdy zdecydujesz się na pomoc biura matrymonialnego. Jak to możliwe? To proste – biuro dokładnie weryfikuje wszystkich singli szukających drugiej połówki i umawia ich na randki zgodnie z ich wartościami, charakterami i oczekiwaniami. Przed pracownikiem biura trudniej skłamać na temat swojego wyglądu czy zainteresowań. Klienci podpisują też dokumenty, w których potwierdzają, że podane przez nich informacje są zgodne z prawdą. Biuro może odmówić współpracy osobom wulgarnym, niewychowanym, lub takim, które nie rokują na dobrego partnera. Ranka przez nie zaaranżowana wygląda więc zupełnie inaczej.

Już od wyjścia na randkę klient biura nie musi się stresować, czy jego potencjalna druga połówka pojawi się w umówionym miejscu, czy też nie. Za taki niegrzeczny unik spotkałaby ją kara ze strony biura. Nie ma też uczucia rozczarowania, gdy zobaczy się drugą osobę – z pewnością będzie ona przypominała tę ze zdjęć. Co najważniejsze, można liczyć na kulturalną, miłą rozmowę i przyjemnie spędzony wieczór. Z pewnością nie natrafisz na milczącego snoba. Dzięki informacjom uzyskanym z biura wiesz, że na randce możesz czuć się bezpiecznie i… swobodnie. Druga osoba z pewnością nie będzie chciała Cię oszukać.