Najczęściej pojawiające się pytania:

 • Kto może zostać Klientem Infinity Love?

  Mężczyźni w wieku powyżej 25 lat.

  Panowie pragnący znaleźć wyjątkową kobietę, swoją drugą połowę, planujący związek partnerski lub związek małżeński.

 • Kto może zostać członkinią Infinity Love?

  Kobiety w wieku powyżej 25 lat. Samotne panie, spełnione zawodowo, poszukujące prawdziwego, szczerego związku.

  Każda pani, członkini Infinity Love, deklaruje się czy poszukuje partnera życiowego (związek partnerski) czy partnera na całe życie (związek małżeński).

 • Dlaczego należy zadbać o efekt „pierwszego wrażenia”?

  Z wieloletniego doświadczenia mogę podpowiedzieć, że niestety nie ma takiej drugiej szansy, aby ponownie wywołać pozytywne, pierwsze wrażenie. Wspomnienia z pierwszego spotkania są najczęściej przywoływanie w podświadomości. Dlatego proponuję jednorazową sesję w ramach « personalny coaching « jako wsparcie i przygotowanie się do wyjątkowego spotkania, do szczerego, wzajemnego poznania się.

 • Czy Infinity Love jest biurem matrymonialnym?

  Sposób działania mojej agencji wykracza poza schemat typowego biura matrymonialnego. Dzisiejsze czasy zmuszają nas do życia w biegu, w samotności, zamykania się w zunifikowane schematy trybu zycia. Obecnie zdecydowanie trudniej jest odnaleźć swoją drugą połowę niż 10, 20 lat temu. Postęp technologiczny ułatwia komunikowanie się. Lecz zdjęcia, opisy, informacje w standardowym biurze matrymonialnym lub serwisie randkowym nie zawsze okazują się prawdziwe. Dlatego mój sposób działania polega na wnikliwym poznaniu kandydata i kandydatki. Przeprowadzam wywiad, rozmawiam, sprawdzam zebrane informacje. Poświęcam mój czas, aby zaoszczędzić Wasz.

 • Jaki typ mężczyzny jest preferowany przez kobiety w obecnym roku?

  Członkinie Infinity Love preferują wspaniałego mężczyznę, odpowiedzialnego, opanowanego, z poczuciem humoru, czerpiącego przyjemność ze wspólnych rozmów, potrafiącego dzielić się własnymi sekretami.

 • Jaki typ kobiety jest poszukiwany przez mężczyzn w obecnym roku?

  Panowie zwracający się o pomoc w Infinity Love za kryterium oceny wybierają nie tylko urodę i inteligencję. Ważne jest posiadanie przez kandydatkę pasji, ciekawych zainteresowań. Ważna jest tzw. chemia, wspólna nić porozumienia. Lecz to uczucie można sprawdzić i zaznać dopiero przy pierwszym spotkaniu. I tutaj następuje moja rola, aby zarekomendować odpowiednią kandydatkę, przyszłą partnerkę.

 • Czy aranżowane spotkania potrafią być romantyczne?

  Podobno miłość od pierwszego wejrzenia pojawia się spontanicznie. Organizowane przez mnie pierwsze spotkanie również należy uznać za spontaniczne. Nie znacie się, nie widzieliście się wcześniej, pragniecie czegoś co jest dla Was nieznajome. Wybieracie się na romantyczne spotkanie. W zamian otrzymujecie magię.

 • Jak powinno wyglądać pierwsze spotkanie?

  Pierwsze spotkanie nie powinno odbywać się podczas sytego posiłku: kolacji, obiadu, lunchu. Z moich obserwacji wynika, że najbardziej odpowiedni jest aperitif w porze popołudniowej (godzina 18-ta) albo spotkanie w kawiarni lub herbaciarni około 16-tej. Jeśli spotkanie będzie udane i para zakochanych postanowi spotkać się po raz drugi, wówczas odpowiednią porą będzie wspólna kolacja.

 • O czym wypada rozmawiać podczas pierwszego spotkania?

  Podstawowe informacje o osobie kandydat i kandydatka posiadają, dlatego nie należy rozmawiać o tym samym jeszcze raz. Należy wykorzystać czas na lekką, swobodną rozmowę, aby obie strony czuły się komfortowo. Najważniejsze podczas tego spotkania jest porzucenie skrępowania i szczera, bardzo szczera rozmowa.

 • Jakich zachowań należy unikać podczas pierwszego spotkania?

  Oto moje rady adresowane zarówno do Panów jak i Pań:

  • Należy mieć wyłączone telefony komórkowe w trybie ‘ciszy’, bez wibracji. Aby nie rozpraszać się, aby nie irytować drugiej osoby.
  • Panowie powinni słuchać, nie tylko mówić o sobie. Kobiety są niesamowitymi słuchaczkami, lecz także pragną mieć przy sobie słuchacza, aby czuć się wysłuchaną.
  • Nie ma potrzeby opowiedzenia wszystkiego o sobie na pierwszym spotkaniu. Warto zostawić trochę tajemnicy o sobie na kolejny raz
  • Nie powinno się planować ani przed i ani po terminie pierwszego spotkania innych wydarzeń. Pośpieszanie, ucinanie rozmowy, ukradkowe spoglądanie na zegarek, zdradzają niepoważne potraktowanie tego wydarzenia.
 • Czy prawdziwa miłość istnieje?

  Tak. Naprawdę. Pomogłam wielu parom poznać się zakochać się na całe życie. Zaufaj mojemu doświadczeniu, pozwól się poprowadzić do odnalezienie swojej drugiej połowy. Jeśli potrzebujesz dosłownego prowadzenia za rękę, pomogę Ci. Lecz pod jednym warunkiem, że nie boisz się zakochać oraz że jesteś gotowy wyjść ze swojej strefy komfortu.

Infinity Love - FAQ