Każdy dzień zaczyna się wschodem słońca, a razem z nim idą możliwości zmian. Wystarczy podjąć decyzję.

Sesja zdjęciowa

Podczas sesji robimy zdjęcia w 2 do 4 stylizacji. Portret, sylwetka. Jeżeli jest taka potrzeba, pomagam w doborze stylizacji.

Dla mnie najważniejsze jest byś czuła/czuł się swobodnie i naturalnie. Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia przed aparatem, albo widok obiektywu paraliżuje Cię. Po to jestem, by Cię przez to przeprowadzić. Sesja ze mną to zabawa, rozmowa i relaks. Dzięki atmosferze panującej na sesji, szybko poczujesz spokój i rozluźnienie, a to jest najważniejsze.

Gdzie robimy sesje? Ponieważ dla mnie najważniejszy jest Twój komfort psychiczny, więc pozostawiam dowolność wyboru miejsca. Może to być Twoje mieszkanie, park, który znasz i uwielbiasz, ustronna plaża. Jeżeli nie masz takiego miejsca, wybierzemy go wspólnie podczas rozmowy.
Po sesji otrzymasz ode mnie ok 20 zdjęć .

Cena: 600pln
Czas: ok. 2h

Makijaż

Potrzebujesz profesjonalnego make up na sesję? Inga jest niepowtarzalną makijażystką, która jest obecna na sesji, w razie potrzeby zrobienia poprawek bądź odświeżenia make upu.
Cena: 150pln

Przegląd szafy

Porządkuję Twoją szafę, pozostawiamy rzeczy, które do Ciebie pasują. Pozbywasz się swojego starego stylu i rzeczy. Omawiamy kolory, które podkreślają Twoją urodę. Wspólnie robimy listę rzeczy, które warto by znalazły się w Twojej garderobie. Pomagam Ci przygotować gotowe zestawy, to pomoże Ci w samodzielnej ekspresowej stylizacji. Zyskasz bardzo dobry codzienny wizerunek, radość z uporządkowanej szafy a co za tym idzie fantastyczne samopoczucie.

Cena: 600pln
Czas: do 6h

Cena obowiązuje na terenie Warszawy. W pozostałych miastach + koszt dojazdu

Wspólne zakupy

Nie wiesz co i gdzie kupić, jak dobrać ubrania bądź nie lubisz zakupów? Chętnie pomogę, wybierając się na wspólne zakupy. Podczas krótkiej rozmowy określamy Twoje potrzeby, co lubisz i co Ci się podoba. Pomogę Ci wybrać zestawy, nie pojedyncze ubrania. Pokaże, jak małymi detalami, możesz zmienić swój wygląd. Dzięki temu poczujesz się pewniej, bardziej atrakcyjnie. Kieruje się pragnieniem wydobycia i podkreślenia Twoich atutów, a nie trendami mody. Chciałabym byś odkrył/-a i poczuła swoje naturalne piękno, które czeka by je zaprezentować światu.

Cena: 500pln
Czas: 2/2,5h

Cena obowiązuje na terenie Warszawy. W pozostałych miastach + koszt dojazdu

Stylizacja on-line (konsultacja tylko dla klientów, z którymi miałam przyjemność zrobić wspólnie zakupy, bądź porządki w szafie).
Czujesz się niepewnie przed spotkaniem, czy randką? Nie wiesz, w co się ubrać? Potrzebujesz szybkiej rady? Nie zostawiam swoich klientów samych w trudnych dla nich sytuacjach. Szybki kontakt video chatem na whatsApp może sprawić, że poczujesz się spokojniej i pewniej wychodząc z domu.
Cena: za uśmiech
Czas: do 20min

Date S.O.S (stylista + make up)

Potrzebujesz szybkiej i profesjonalnej pomocy przed randką bądź wieczornym bankietem?
Przyjeżdżamy do Ciebie na 1-1,5h, w tym czasie zostajesz umalowana przez profesjonalną makijażystkę, ja pomogę Ci w wyborze ubrania na daną okazję. Zyskasz dobre samopoczucie i pewność siebie oraz udany wieczór.

Cena: 400pln
Czas: 1/1,5h

Cena obowiązuje na terenie Warszawy. W pozostałych miastach: + koszt dojazdu

Całkowita metamorfoza

Pragniesz całkowitej zmiany swojego wizerunku? Brakuje Ci pewności, czasu i pomysłu jak się do tego zabrać? Zróbmy to razem. Wspólne zakupy, porządki w Twojej garderobie, wizyta u fryzjera. Działając wspólnie ze mną, zaoszczędzisz dużo czasu i energii. Całkowita zmiana Twojego wizerunku pozwoli Ci na rozpoczęcie nowego etapu w życiu, na wielu poziomach. Zmieniając swój styl, nabierzesz pewności siebie, zaczniesz się więcej uśmiechać, pokochasz siebie na nowo. Zaufaj mi, po wspólnie spędzonym czasie i zmianach jakie wprowadzimy, zaczniesz patrzeć na życie z nową, pozytywną perspektywą.

Metamorfoza: 1000pln (wspólne zakupy, porządki szafy)
Fryzjer: 200-600pln (dodatkowo)
Makijaż z lekcją: 200-250pln (dodatkowo)
Czas: bez limitu, zazwyczaj ok. 7h

Cena obowiązuje na terenie Warszawy. W pozostałych miastach: + koszt dojazdu