Infinity Love - Coaching związkowy – matrymonialny

Program dla Ladies „Klasa i dystynkcja”

Sukces ma swoją cenę.

Pracuję tylko z kilkoma Paniami, członkiniami Ladies Private Club w roku! Nie ilość, a jakość!

Poznajemy się wzajemnie, wnikliwie, bez pośpiechu. To ważne, aby poznać wszystkie potrzeby i wymagania względem wymarzonego kandydata, życiowego Partnera. My, Kobiety w poszukiwaniu miłości unikamy jak ognia niepowodzenia. Nietrafiony kandydat? W Infinity Love nie ma miejsca na rozczarowanie!

W jaki sposób działam?

Ladies Private Club dostarcza gwarancję 100% skuteczności i dyskrecji. Baza Infinity Love obejmuje Panów mieszkających w Polsce i zagranicą. Współpracuję także z kilkoma, bardzo zaufanymi i elitarnymi biurami matrymonialnymi w Europie oraz w USA.

Poszukuję idealnego kandydata aż do skutku. Poświęcam mnóstwo czasu na korespondencję mailową, telefoniczną, nawet telekonferencje i obowiązkowo na bezpośrednie spotkania. Każdego Kandydata muszę dokładnie poznać.

Spotkanie może mieć miejsce, po przedstawieniu Wam profilu gentlemana z klasą i Waszej akceptacji.

Miłość to uczucie, które Was połączy, lecz głównym – obowiązkowym – kryterium selekcji jest jego gotowość na prawdziwy związek. Wykorzystuję moje kilkunastoletnie doświadczenie w łączeniu par i odnajdywaniu miłości. Dlatego potrafię wyczuć prawdziwą gotowość na miłość i na związek od fałszu w tej materii.

Jeśli jesteś gotowa na prawdziwy związek zapraszam do kontaktu.