Znalezienie idealnego kandydata pochłania mnóstwo czasu i energii. Dlatego pracujemy tylko z kilkoma Paniami z Ladies Private Club w roku. Dzięki temu poświęcamy wystarczającą ilość uwagi na każdy przypadek z osobna. Zapraszamy!

Wnikliwy wywiad

Podstawą naszego sukcesu jest dokładne zapoznanie się z Tobą. Wnikliwie i bez pośpiechu poznajemy Twój charakter, oczekiwania i marzenia. Tylko ustalanie indywidualnych preferencji cech przyszłego partnera, gwarantuje udane połączenie. Nietrafiony kandydat? W Infinity Love nie ma miejsca na rozczarowanie!

W jaki sposób działamy?

Poszukujemy idealnego kandydata aż do skutku. Baza Infinity Love obejmuje Panów mieszkających w Polsce i za granicą. Współpracujemy także z kilkoma, w pełni zaufanymi i elitarnymi agencjami matrymonialnymi w Europie oraz USA.
Poświęcamy mnóstwo czasu na korespondencję mailową, telefoniczną i telekonferencje. Jednak najważniejsze są dla nas bezpośrednie spotkania. Tylko w ten sposób możemy ustalić, czy kandydat będzie do Ciebie pasował.
Obowiązkowym kryterium selekcji jest jego gotowość mężczyzny na prawdziwy związek. Wykorzystujemy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w łączeniu par i odnajdywaniu miłości. Dzięki temu wyczujemy szczerą gotowość na związek, zaangażowanie i miłość. Spotkanie odbędzie się dopiero po przedstawieniu profilu kandydata i Twojej akceptacji. Ladies Private Club zapewnia 100% skuteczności i dyskrecji.
Jeśli jesteś gotowa na prawdziwy związek, to zapraszamy do kontaktu!