Biuro

Ile kosztuje korzystanie z usług biura matrymonialnego?

Nie możesz znaleźć drugiej połówki? Próbowałeś już wszystkiego, a Twoje metody nadal nie odnoszą skutku? Jeśli tak jest, oznacza to, że prawdopodobnie przyszedł czas na skorzystanie z usług biura matrymonialnego. Nie da się ukryć, że coraz więcej osób szuka partnera właśnie poprzez różnego rodzaju aplikacje czy portale randkowe lub dzięki firmom oferującym kontakty z płcią przeciwną. Dlaczego tak się dzieje? Jedną z przyczyną takiego stanu rzeczy jest na pewno to, iż chcemy mieć jak największą kontrolę nad tym, kto zostanie naszym partnerem. Dzięki aplikacjom, portalom randkowym czy biurom matrymonialnym możemy zaś w przebierać w kandydatach do woli, dopóki nie trafimy na kogoś, kto idealnie wpasuje się w nasze oczekiwania. Nie jesteśmy wówczas skazani na przypadek, który niejednokrotnie może nas wywieść w pole.

box blog ile kosztuje korzystanie z uslugi - Ile kosztuje korzystanie z usług biura matrymonialnego?

Korzystanie z usług matrymonialnych ma do siebie to, że kosztuje. Jednak każda złotówka wydana w celu poszukiwania partnera prędzej czy później okaże się dobrze wydana. Ile dokładnie trzeba zapłacić na taką przyjemność? To zależy od konkretnej opcji, którą się wybierze. W ofertach biur matrymonialnych istnieją bowiem różne pakiety, które gwarantują odmienne korzyści. Jeśli chodzi o naszą firmę, oferujemy kilka programów zarówno dla pań, jak i dla panów.

Poszczególne programy

Najbardziej podstawowym pakietem jest Simply me. Zakłada on osobiste spotkanie z przedstawicielem naszej firmy i dodanie do bazy klientów. To właśnie na podstawie tej bazy kandydatkom i kandydatom są potem przedstawiane odpowiednie propozycje. Dla pań usługa Simply me kosztuje 549 zł. Dla panów – 1700 zł. Kolejny poziom to program Date me Private. Wiąże się on z pogłębionym rozpoznaniem potrzeb oraz przedstawieniem większych możliwości. Panowie będą mogli możliwość poznać kandydatki z całej Polski. Za tę przyjemność zapłacą 2900 zł. Panie natomiast są w stanie stać się uczestnikami programu Date me Private za 1600 zł.

Wisienką na torcie naszych programów jest VIP Club. To pełnia możliwości, która z pewnością poskutkuje znalezieniem wymarzonego partnera. W ramach tego pakietu uczestnicy mogą skorzystać z profesjonalnej sesji zdjęciowej, dzięki której wypadną w jak najlepszym świetle. Kosztuje on co prawda ponad 4000 zł, jednak wiadomo jest, że w tak ważnej sprawie jak znalezienie życiowego partnera cena nie gra roli.